Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Официално: НАП обявиха какви данни са изтекли · Внезапно си отиде легендата Буги Барабата · Днес в Украйна има предсрочни парламентарни избори · Koи ca гpaдoвeтe c нaй-гoлямo нaceлeниe в cвeтa oт 1500 гoдинa дo днec? · Наш политик "проси" от Тръмп по-ниска цена за изтребителите F-16 · Стоичков: Болно ми е! Скоро няма да повтори американското лято от 1994 г. ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 21 Юли 2019, 11:14
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Океан"
ФОРУМ - БМФ и ДРУГИ ФИРМИ ЗА БЪЛГАРСКИ МОРЯЦИ - 2
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
Страница 100 от 100 [1488 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 98, 99, 100
Автор Съобщение
Кънчо Горанов

МнениеПуснато на: Сря 23 Фев 2011, 08:34    Заглавие:    

fonny написа:
Няма редуктори на корабите на БМФ, освен Пирин, който е с 4-тактов среднооборотен МАК. Освен ако имаш впредвид да са останали без управляващ въздух - редуцирстанцията "control air" някой от двата редуцир вентила или и двата.

Не ми е ясно защо проблема трябва да е непременно в редуцир-станцията. Причините един кораб да няма ход са толкова много, че чак не ми се мисли. А какво е казал Капитана - това вече наистина е друга работа. Истината остава за механиците! blackeye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
fonny

МнениеПуснато на: Сря 23 Фев 2011, 09:22    Заглавие:  

Кънчо Горанов написа:
fonny написа:
Няма редуктори на корабите на БМФ, освен Пирин, който е с 4-тактов среднооборотен МАК. Освен ако имаш впредвид да са останали без управляващ въздух - редуцирстанцията "control air" някой от двата редуцир вентила или и двата.

Не ми е ясно защо проблема трябва да е непременно в редуцир-станцията. Причините един кораб да няма ход са толкова много, че чак не ми се мисли. А какво е казал Капитана - това вече наистина е друга работа. Истината остава за механиците! blackeye

Не просто свързах редуктор с редуцир и са се справили бързо колегите - значи изключваме големи аварии и причините не остават чак толкова много. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Sea Dog
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря 23 Фев 2011, 10:04    Заглавие:  

Продължаваме в трета част на темата

ФОРУМ - БМФ и ДРУГИ ФИРМИ ЗА БЪЛГАРСКИ МОРЯЦИ - 3

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 100 от 100 [1488 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 98, 99, 100
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » "Океан"
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0805s ][ Queries: 12 (0.0210s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker