Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Словенският президент Борут Прахор спечели изборите · Защо не засекретим и магистралите? · Мадрид не прави преврат в Каталуния · Ердоган: САЩ не са цивилизована страна · Мъж взе заложници в търговски център във Великобритания · Антонио Таяни отсече: Нито една страна в Европа няма да признае независимостта на Каталуния ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 23 Окт 2017, 00:46
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Списания
Анкета - списание "Криле"
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [8 Мнения]  
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 23 Юли 2010, 18:39    Заглавие:  Анкета - списание "Криле"  

Привет!
Нещо критики към броя липсват, за пръв път от 3 години насам. Very Happy
Да се радваме ли, че сме направили добър брой или имате забележки?
Ако може да проведем една кратка анкета за сверка на часовниците?
Ще се радвам повечко хора да ми отговорят, за да може да видим какво ви харесва и какво не, че да подобрим нещата в следващия брой.

1. Коя статия ви хареса в броя? Може да посочите не само 1-а.

2. Какво не ви хареса в броя?

3. Дали ви харесва графичното и художественото му оформление?

4. Дали ви се четат и за напред 92 страници?
Имаме идея да увеличим с още бая страниците.
Но ако ви изморяват или нямате време за четене - споделете.

5. Одобрявате ли липсата на в."ВВС" в броевете?

6. Какви материали предпочитате?
- за българските ВВС
- за чуждите ВВС
- авиобизнес материали
- исторически материали

7. Какво искате вие да има в по-нататъшните броеве?

- може да посочите конкретна тема или нова рубрика

Тук в линка са част от страниците в броя
http://pan.bg/view_article-5-1900-Stranici-ot-noviq-broj-na-spKlub-KRILE.html

А тук - съдържанието
http://www.pan.bg/view_article-1-1874-NACIONALNO-SPISANIE-ZA-AVIACIQ-KLUB-KRILE-br7-2010.html

Иначе очаквайте августовския ни брой на 2 август.
Заради кризата не бяхме предвидили брой, но както казва другаря Бойко, тя отмина, и ние решихме да зарадваме всички авиофенове с лятно издания със свежи материали.
Част от тях.

- 20 години от Войната в Залива
- Руските летящи шейни
- Руските хеликоптери по света
- Изтребител 6-о поколение!
- Английски самолетоносач на служба в България!
- Първата бомбардировка над Берлин
- C-300 в България

Мисля, че тези теми ви стигат, за да чакате с нетърпение следващия брой.
В понеделник - съдържанието.
А сега - моля ви отговорете на анкетата. Поздрави на всички!

Последната промяна е направена от Preslav на Пет 28 Яну 2011, 21:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 25 Юли 2010, 11:06    Заглавие:  

Две мнения от групата на списание "Криле" във Фейсбук.
Чакаме и вашите. Поздрави!

Цитат:
Gogata Vancheff
По 1 и 2 не мога да кажа, не съм прочел броя все още, но при първоначалния ми преглед ми се набиха на очите естествено ПАК - ФА, хареса ми статията за Георги Иванов, за БИАФ, за Атлантис...абе интрересно е Smile))
по 3 - супер е
по 4 - колкото ...повече, толкова повече Smile))))
по 5 и 7 (6) за сега нямам какво да добавя Smile

Цитат:
Rosen Stoimenov
Първите два въпроса отпадат - чета от корица до корица, знае ли човек от къде ще изскочи зайчето! 3-да, 4 - да, стига де не започнете да запълвате с баластра, 5 - по равно или за чуждите, щото наште ги няма Smile)), 7 /поради липса на 6 / - давайте в същия дух, може и малко да се прежалите да понапишете и за леката авиация, сега много се коментира и се организират авиощоута, нищо че наблягате на военната тематика. Край!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
me4o_puhh

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 25 Юли 2010, 11:32    Заглавие:  

Гледам темата съвсем умряла, та да се изкажа и аз Laughing Laughing Laughing
Много сложно ги правите тези анкети бре всико в свободен текст, аз ако можех толкова да мисля ехе....
1. Не мога да посоча,май и аз не съм прочел още всичко.
2. Бе докога ще му давате думата на тоя мизерник Светлан Симов, баси бозата пък и снимките не стават. Не ви дойде ъкъла от миналата година.
3. Графичното оформление е добре, само малко сте поорязали разни носове и подобни по някой снимки.
4. Четът ми се и 192, ако имате с какво да ги напълните, какот и преди съм казвал с нещо различно то това което мога да намеря в нета.
5. Въобще не съм забелязъл че го няма, което само по себе си говори че и преди го е нямало за мен.
6. Авиобизнеса хич не ме вълнува, за българсте ВВС едва ли може да се напише нещо ново, а да се побликуват пропагандни матеряли от сорта "Ние сме супер всичко е ток и жици", пък всички знаем какво е дереджето е малко смешно и безсмислено.
7. Наистина "general aviation" малко сте я загърбили, а дори в Бългрия има какво да се напише.
Туй то.

venkata 21

МнениеПуснато на: Пон 26 Юли 2010, 21:35    Заглавие:  

1. Червени” срещу „сини” на Sentry Gold
Учението през погледа на екипа на "Криле" и Gripen атакува глобално
Статия от посещението на Димитър Ставрев в Швеция 2. списание "Авио БИЗНЕС" него не го чета - просто не ме вълнува 3.ДА 4. да колкото повече толкова по-добре 5.КАТЕГОРИЧНО НЕЕЕ - една от причините да си купувам списанието бе той 6. за българските ВВС - 7. българските ВВС каквато и статия да напишете винаги ще я чета .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
TASHO

МнениеПуснато на: Вто 27 Юли 2010, 09:04    Заглавие:  

1. Статията за атомните бомби, хвърлени над Япония.
2. Някак си стила на писане (рядко някоя статия да ми хване окото) и многото материали за гражданската авиация.
3. Харесва ми.
4. Според мен по-важното е не броя на страниците, а качеството на материалите в списанието.
5. Това беше първото нещо, което прочитах от списанието и останах много разочарован от липсата му.
6. Исторически материали, за нашите ВВС.
7. Интервюта с настоящи и бивши военни пилоти .
Върнете се в началото
German

Местожителство: Шуменщайн

МнениеПуснато на: Вто 27 Юли 2010, 09:36    Заглавие:  

TASHO написа:

6. Исторически материали, за нашите ВВС.

На тази тема се обърни към РЕТРОСАЛОН-а. За всеки пътник си има влакове. Wink

а от пъстрото ѝ одеяние струи нежен аромат.

Върнете се в началото
Faucon

МнениеПуснато на: Чет 29 Юли 2010, 22:33    Заглавие:  

Във всички случаи е много, много трудно да се списва такова едно списание в наши дни, и мисля, че всички родни почитатели на авиацията разбират това. Спомням си как през далечната 1981 или 1982 година си закупих първия брой на списанието. Имаше на корицата един български пилот с черен летателен костюм, качвайки се или слизайки от един сребрист МиГ 21... Каква радост беше за детската ми душа този първи брой! Нито един не изпуснах до края на издаването на малките стари книжки. Разбира се, повечето написани статии бяха пълни глупости, но аз жадувах да видя българските изтребители, лицата на българските летци - тези истински мъже, и за мен това беше достатъчно. Бях горд, че съм българин, че нашата малка родина има такава огромна и силна въздушна мощ. Спомням си колко ме беше яд, че в списанието не показват снимки на МиГ 23 от близък план, с родните кокарди, а само МиГ 21 и други по стари тогава машини! А то какво стана сега??? МЪКА. Както и да е, минало. Към днешна дата България просто вече няма военна авиация, колкото и да ни е мъчно, не ами да ни се реве даже. Това е реалността. Това е и първият проблем на списание "Криле". Мъртвата българска военна авиация, убита пак от българи, но не съвсем.. Тя беше нарочено, тенденциозно ликвидирана от едни мазни уроди, със скъпи костюми и смешни шапки, които историята ще презира, докато ни има. Сигурен съм. Пожелавам на тези говеда провидението да не им прости за нищо и да бъдат сурово наказани и презирани. Какво авиационно списание да прави една държава, респективно една редакция, след като авиацията на тази държава / военна и гражданска / е мъртва? Нелепо е! Та по-наблюдателните читатели на списанието вече отдавна и задочно се запознаха с повечето летящи пилоти от скромните ни 5 военни летища, които са не повече от 20 - 25 човека, както и с всичките ни налични летящи самолети по бордни номера. СМЯХ И БОЛКА. Липсва вече МОТИВЪТ за покупка на такова едно списание, няма я нашата авиация. Второ: Не знам дали от комерсиална цел, но списанието е пълно с някакви глупави и безинтересни статии за разни цивилни летища и авиокомпании, безумно глупави статии не касаещи по никакъв начин СЕГМЕНТА, които купува, или купуваше списанието. Аз вече примерно не го купувам. Почитателите на това списание обичат ВОЕННАТА АВИАЦИЯ и нищо друго, и редакцията може да спечели някои лев от разни рекламни и тъпи статии, на ще загуби бъдещето си - завинаги. Пишете повече за военната авиация по света, из съседните ни държави, пишете за въздушните войни след Корейската, та до наши дни. Пишете за историята на военните авиации на света, за обучението и традициите сред пилотите им, пишете за ПВО на света, за ученията на НАТО в Европа. Напишете нещо за руската военна авиация в наши дни, за въздушните битки над Сирия и Ливан, над Египет, над Ангола и т.н Нека списанието бъде за ВОЕННА АВИАЦИЯ и нищо друго. Имате много примери на такива книжки по света и около нас. Вижте Турция, Гърция,Франция,Англия, ПОЛША с Skrzydlata polska или Lotnitctwo woiskowe. Вижте френското Air Fan, английското Combat Airсraft. Това са списания за ВОЕННА АВИАЦИЯ. Успех на редакцията, която наистина е достойна за уважение в тази духовна и морална мизерия, в която живеем.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 29 Юли 2010, 22:41    Заглавие:  

Благодаря много за това мнение Фаукон!
Аз лично съм трогнат от думите ти!
Имат много болка и много истина.
Още веднъж благодаря.
Това е и една от основните цели на списанието, да възроди интереса, въпреки кризата и въпреки жестокото орязване на родните ВВС. Насоките за сетовните ВВС ще ги предложа на екипа ни.
Поздрави.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [8 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Списания
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2529s ][ Queries: 12 (0.0030s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker