Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Несметно съкровище: Започна операцията по изваждането на руския крайцер със злато за над 130 милиарда долара на борда (ВИДЕО · ПАН.БГ - БЕЗ КОМЕНТАР : ВСЕОБЩА ЕВТАНАЗИЯ НА БЪЛГАРИЯ · Военнослужещи от Сухопътните войски участват в националното военноморско учение Бриз - 2018 · Владимир Жириновски иска да съди Европа за 1 трлн. евро · Тръмп: Някои предпочитат война с Русия · Президентът Румен Радев ще посети авиобаза Граф Игнатиево ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 19 Юли 2018, 09:50
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Авиация в художествената галерия
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Автор Съобщение
BDG

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто 27 Юли 2010, 16:45    Заглавие:  Авиация в художествената галерия
Описание на темата: Как Хариер и Ягуар попаднаха сред скулптори и картини в ,,Tate Britain"

Готвейки си програма за пътуване до Англия попаднах на интересни експонати в галерия ,,Tate Britain" в Лондон. Изложба на Fiona Banner (за мен непозната) преставяща Хариер и Ягуар с леко променени окраски. Трудно ми е да преведа идеята на авторката (за това, който се справя добре с английски тук може да прочете, но има и филмче), но се оказва, че тя е фен на самолетите от малка.
Имам и малко снимки. Наистина малко, щото много хора имаше в тая галерия... За три часа чакане Crying or Very sad , само няколко ,,чисти" кадъра.
Полегнал Jaguar
Harrier надолу с носа и с пера по крилете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Юли 2010, 21:04    Заглавие: Re: Авиация в художествената галерия
Описание на темата: Как Хариер и Ягуар попаднаха сред скулптори и картини в ,,Tate Britain"

BDG написа:
Готвейки си програма за пътуване до Англия попаднах на интересни експонати в галерия ,,Tate Britain" в Лондон. Изложба на Fiona Banner (за мен непозната) преставяща Хариер и Ягуар с леко променени окраски. Трудно ми е да преведа идеята на авторката (за това, който се справя добре с английски тук може да прочете, но има и филмче), но се оказва, че тя е фен на самолетите от малка.
Имам и малко снимки. Наистина малко, щото много хора имаше в тая галерия... За три часа чакане Crying or Very sad , само няколко ,,чисти" кадъра.
Полегнал Jaguar
Harrier надолу с носа и с пера по крилете.

Доколкото си спомням средната цена и на двата на старо беше около 70 000 паунда. Няколко такива оферти са ми попадали из списанията, та кака Фиона явно си е намерила средно голям спонсор и е потворила малко

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
BDG

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто 27 Юли 2010, 21:12    Заглавие:  

В ограниченото време, в което търсих, не намерих кои точно са използваните самолети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Юли 2010, 18:20    Заглавие:  

BDG написа:
В ограниченото време, в което търсих, не намерих кои точно са използваните самолети.

Надали са дали инфо кои са точно. Въпреки, че имам известни предположения откъде може да е взела ягуара примерно, но са само предположения.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0550s ][ Queries: 14 (0.0043s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker