Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Как възстановихме честването на празника на Карловския гарнизон? · Румънският премиер се кандидатира за президент · Тръмп обмисля как да накаже Ердоган · Поставили фалшива бомба срещу Путин · Карловските запасни по пътя на Стремци през Балканската война · България е основна пречка за "Южен поток", не е сигурен партньор! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Wed 24 Jul 2019, 10:48
All times are UTC + 2
 Forum index » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » Съвременен военен флот
Противовъздушна ракетна установка RIM - 116
Moderators: Sea Dog
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [1 Post]  
Author Message
Петър Илиев

PostPosted: Sun 16 Jan 2011, 15:44    Post subject:  Противовъздушна ракетна установка RIM - 116  

Здравейте на всички. Пускам тази тема и в този форум, защото е малко специфична. Занимавал съм се преди време със стендов моделизъм (от пластмасови модели на Ревел, хартиени, и от подръчни материали най вече) в последните 2 години съм преминал изцяло към триизмерно моделиране. Въпросът ми, предполагам може да намери отговор тук.
В момента моделирам палубна ракетна установка RIM - 116. Нуждая се от точните и цялостни текстове на табелите за внимание и предпазливост. Имам идея да направя два варианта - на немски и английски езици, стига някой да ми помогне с тази информация.
Click to see if image is larger

До момента съм стигнал до този работен етап:
Click to see if image is larger
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Page 1 of 1 [1 Post]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » Съвременен военен флот
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0825s ][ Queries: 12 (0.0051s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker