Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Бунтовници предизвикаха голям пожар с дрон · Бабата на убитата Криси: В линейката не се качи лекар при детето ми да даде първа помощ. То дишаше, то говореше ВИДЕО · Възпитател открадна 100 000 лв. от ученик · Кой ще ме избави от тялото на тая смърт? /Римляни 7:23/ · Оперират по спешност Жан-Клод Юнкер · НАСА хранила хлебарки със скали от Луната ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 18 Авг 2019, 01:18
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "Клуб Криле" бр. 2`2011 г.
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 5 [64 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Автор Съобщение
grim realm

МнениеПуснато на: Пон 07 Фев 2011, 18:51    Заглавие:  

Списанията на абонираните около кои дати трябва да се получват ?
Че да знам дали да ходя на гости на дядото, който рови из пощенските кутии във входа....

WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Пон 07 Фев 2011, 19:02    Заглавие:  

grim realm написа:
Списанията на абонираните около кои дати трябва да се получват ?
Че да знам дали да ходя на гости на дядото, който рови из пощенските кутии във входа....

Това мисля, че не е особено законно - да ти ровят в пощата, защото е неприкосновена! Rolling Eyes

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 07 Фев 2011, 19:05    Заглавие:  

Списанията ги пратихме, но от БП пак бавят процеса наречен получаване на списание. Very Happy
Грим, не знаех, че си наш абонат.
Мисля, че този брой ще ти хареса бая.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
WhiteWolf

МнениеПуснато на: Вто 08 Фев 2011, 17:43    Заглавие:  

Днес дойде и моя брой. Все още не съм го чел обстойно, само го прегледах, но като цяло ми изглежда доста по-интересен от предходния. А и както се радвам на цветно - много ми харесва корицата! Laughing
Playback

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 11 Фев 2011, 13:29    Заглавие:  

аз съм малко разочарован от броя Rolling Eyes Rolling Eyes

току що четох статията за Виетнам - ами това повече подхожда за учебник по история отколкото за Авиоационно списание Crying or Very sad

статията за Тигрите също не намерих за много интересна.

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 11 Фев 2011, 13:54    Заглавие:  

Само това ли ти хвана окото? Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Playback

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 11 Фев 2011, 16:52    Заглавие:  

Да прав си че е малко повърхностно само 2 статии да спомена

Статията за БЛА - хубава е , макар нищо конкретно да не се разбира, но нормално все пак човека е генерал и си мери думите

Много приятно впечатление за пореден път прави качестото на хартията и корицата, страхотна снимка

интересни новини от гражданската авиация

статията за тероризма в американските самолети - според мен е написана много през пръсти, много повърхностно, по скоро е някаква статистика, да си кажа чесно не я дочетох до края, съвсем ми изгуби интереса с някакви сухи данни, без подробности

има още няколко статии които не съм прочел но утре си пътувам за Добрич и по пътя мисля да ги прочета.

като цяло съм със смесени чувства за броя

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 11 Фев 2011, 16:56    Заглавие:  

Благодаря за отговора!
Относно БЛА - нещата тепърва ще се изясняват и ще има повече яснота. Но за пръв път от ВВС коментират ситуацията.
Относно Виетнам - първата част хареса ли ти повече?
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 15 Фев 2011, 17:42    Заглавие:  

По молба на няколко читателя на списание "Криле" пускаме статията от брой 1 2011

Arrow Авиацията на Северна и Южна Корея
Върнете се в началото
bashnemaystora

МнениеПуснато на: Сря 16 Фев 2011, 08:33    Заглавие: Отностно БЛА  

Ето тук казват че МВР използва български БЛА: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=703936
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Lion King

МнениеПуснато на: Нед 20 Фев 2011, 17:22    Заглавие:  

Миналата седмица и аз се сдобих със списанието. Първото впечатление е много добро - корицата.
Доста и интересни статии, като някои от тях са доста добре... ммм, как да го кажа - изглеждащи.
Но като цяло според мен има още какво да се желае от интериора на списанието.

Имам два съвета. Първо - постарайте се да не "режете" носовете на самолетите. Почти във всеки брой има такава снимка. Просто не стои добре и дразни читателя. И второ - няма смисъл списанието да е толкова много "набъбнало". 72-80 страници са напълно достатъчно за да се събере написаното и в 92 стр. Wink А и да е изцяло цветно. Rolling Eyes

Може да съм бил малко по-критичен, но това е от пръв поглед. Все още не съм прочел нищо, защото в момента "работя" върху 12/2010 и 01/2011. Laughing

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Хипократ2006

МнениеПуснато на: Нед 20 Фев 2011, 23:09    Заглавие:  

Без да съм голям капацитет по темата, все се чудя що се трепете да се разправяте с разни разпространители на вестници, а не въведете опция за изпращане на е-мейл, срещу някакъв платен СМС например. Хем бая народ ще може да го чете вечер като си легне домочадието (като мен например), хем сигурно и цената му ще клюмне!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Flanker

МнениеПуснато на: Пон 21 Фев 2011, 00:10    Заглавие:  

Хипократ2006 написа:
Без да съм голям капацитет по темата, все се чудя що се трепете да се разправяте с разни разпространители на вестници, а не въведете опция за изпращане на е-мейл, срещу някакъв платен СМС например. Хем бая народ ще може да го чете вечер като си легне домочадието (като мен например), хем сигурно и цената му ще клюмне!

Идеята, трябва да призная, много ми допада. При мен на пример като съм в чужбина, това се явява перфектния вариант. Вместо да карам нашите да ми го купуват и после на веднъж имам да чета 10 броя, така мога да го имам редовно. Предполагам обаче, че има опасения, че някой който си го е взел нормално чрез СМС, после може да го разпространи на куп др. хора без редакцията да види и стотинка от това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 21 Фев 2011, 00:17    Заглавие:  

Привет. Благодаря за многото отзиви и критики и за този брой.
Особено ще наблегнем на критиките.
Следващият наистина ще вземе акъла на всички ви, включително и на нас.
След няколко дни - темите от него.

Относно предложението ви - имаме идея до няколко месеца да пуснем със смс-и всичките ни броеве досега на ПДФ-и, до 2009 г. включително. Ще помислим и за 2010 и 2011 дали да ги включим. Надяваме се на вашата коректност да не се разпространяват от ръка на ръка. Very Happy
Иначе добър вариант е и абонаментът, за 2011 г. благодарим на всички ви - абонаментът скочи с 25% за разлика от 2010 г. (някъде над 500 и малко като включваме и фирми и фенове).
Абонаментът вече пристига до много хора чрез Еконт или Спийди - разходите делим наполовина. Както и чрез Български пощи - препоръчано, така е сигурно че пликът няма да е смачкан или откраднат.
Кампанията по абонамента продължава с ГОЛЯМО НАМАЛЕНИЕ и през цялата година.
Ето тук:
http://www.airgroup2000.com/index.php?page=abonament
Или на телефон - 974 51 28.

Поздрави и лека вечер на всички ви!
Върнете се в началото
WhiteWolf

МнениеПуснато на: Пон 21 Фев 2011, 00:36    Заглавие:  

А каква е гаранцията, че няма да се разпространява из мрежата ... свободно? След като е в pdf, както става с много други списания вероятно и броевете след време ще могат да се теглят free. Това е нож с две остриета. Разбира се това е плюс за много потребители - безплатно списание, ако се намери; минус за редакцията - свободното разпространение. Особено е това положение. За пример мога да дам, че преди месец/два намерих книгата "Аз и Миг-29" в торент сайт, и си я изтеглих, за да я има. Smile Но лично аз откровено мразя да чета книги от компа, наречете ме старомоден и изостанал, но все още предпочитам да държа четивото в ръце и да го чета не лепнат за монитора. Smile

Иначе ще чакаме новия брой. Щом и скоро ще се появят основните теми, значи и списанието е почти готово. Wink

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 5 [64 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0864s ][ Queries: 12 (0.0047s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker