Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Авиобаза Граф Игнатиево взе участие в отбелязването на 146-та годишнина от гибелта на Васил Левски · Израел купува седем хеликоптера AW119Kx за замяна на Bell 206 · ВАРЕЛИ С ЦИАНИД И С ПРАВИЛА · ГОРЕЩИ СНИМКИ: РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ - 250-МЕТРОВИЯТ ТАНКЕР LIGURIAN SEA СЧУПИ РЕКОРДА НА ATLAS VOYAGER! 3 СУПЕРТАНКЕРА И 1 ХИМИКАЛОВОЗ В БУРГАСКИЯ ЗАЛИВ! · Австралийско-естонски земен безпилотник представен на IDEX-2019 · Българин изчезна мистериозно на остров Санторини ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 19 Фев 2019, 17:12
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Авиошоу на "Буревестниците" - 25 юни 2011, Граф Игнатиево
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 5 от 6 [78 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Автор Съобщение
tu-134

Местожителство: Chicago i Sofia

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 20:48    Заглавие:  

Preslav написа:
С малко хумор, с повече фенове:

Arrow Бурята срещу "Буревестниците" - част 1

Абе като гледам мацките и майките май са откраднали шоуто Laughing Laughing Laughing

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 20:50    Заглавие:  

Very Happy Very Happy
Чакай - във втората част повече самолети, а в третата - вече професионални снимки.
Първата бе просто да се усмихнат всички и да си спомнят за вчерашното шоу с усмивка, а не със задръстванията, дъжда или прекъснатите полети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Octagon

Местожителство: LBPD

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 21:06    Заглавие:  

Министърът каза ли за списанието дали ще си подава оставката?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
superfly

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 21:08    Заглавие:  

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 21:10    Заглавие:  

Octagon написа:

Не, но каза други интересни неща - някои хубави, други - неоптимистични за съжаление...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
bobsen

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 21:43    Заглавие:  

Preslav написа:
Octagon написа:

Не, но каза други интересни неща - някои хубави, други - неоптимистични за съжаление...

Не се стеснявай да ги споделиш с нас. Laughing
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 21:51    Заглавие:  

След няколко дни в новина.
Ето ви втора част, отново благодарим на всички ви за снимките и коментарите!

Arrow Бурята срещу "Буревестниците" - част втора
Върнете се в началото
flancer

МнениеПуснато на: Нед 26 Юни 2011, 22:21    Заглавие:  

На мен всъщност доста ми се понрави шоуто... не заради групата толкова много, макар че и те ме изненадаха с прелитанията в началото над публиката и официалните лица в перп. на пистата курс, после беше много приятно прелитането на висока скорост следвано от това на минимална... някъде по това време осъзнах, че е започнало здраво да вали... чаках, чаках да кажат окончателно какво става, ама високоговорители в тоя вятър йок... Снех кацането на първите двама и викам айде, да се носим, че ако не се кача на влакчето ще трябва да спя на полето Smile. После приятно ме изненадаха няколкото фигури за завършек докато трамбовах локвите към гарата... В интерес на истината имаше нещо символично в цялата тази буря предизвикана от буревестниците Smile. Не че и аз е помрънках защо не почнаха малко по-рано като беше видно какво става с времето, ама карай, нямаше как без министър да почнат, поне половината програма видяхме, ако и да не бяха кой знае колко пространствени фигури, а минаването на минимална сякаш нарочно беше на по-малка скорост... сякаш и аз оставам с впечатлението, че буревестниците бяха пратени с рекламна цел и щяха да направят още по-добри неща... Но нищо, това е авиация и Safety first, по-добре така отколкото да се праснат един в друг или в публиката в смотаното време.
Понрави ми се предимно защото се получи сравнително екстремно, заредено с емоции и със доста добра посещаемост ( а после и с прилива на адреналин предизвикан от огромните закъснения на БДЖ - влак, който пътува 30 минути пристигна с 40мин. закъснение Smile, качих се на рейсчето за мое село 2 минути преди тръгване, ноо това са лични драми Wink ).
Хареса ми организацията на летището, обичам публични мероприятия където опашката пред тоалетната е максимум 3-ма души, това беше едно от тях. Нямаше прекалено блъскане на входа, но можеха по-рано да обявят, че не се допуска внасянето на големи багажи и оръжие, хубаво, че началник гарата беше готин и разреши да оставя голямата раница при него. Като цяло много добра организация, слаба летателна програма от наша страна, макар че на мен Ан-2 си ми харесва Smile, а и със всички провалени заходи си стоя доста време над летището. Всъщност, не знам колко от вас забелязаха как прострелката щеше да прасне самолет N6 от гостите, доста ветрец си имаше, хич да не е. Като цяло ме зарадва, че този тип събития привличат все още доста хора, хареса ми и младото семейство на гарата с момченцето, което беше решило да стане пилот... а дано... Яд ме е, че нямах време да остана и да чакам изнасянето на техниката на собствен ход (по-специално Кугър-а, жената си го е харесала, ако някой има снимка от отлитанет, нека пусне един СМС). Хубаво беше... да видим септември к'во ни чака...
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни 2011, 19:58    Заглавие:  

Arrow Бурята срещу "Буревестниците" - част трета
Върнете се в началото
Графалия

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни 2011, 21:20    Заглавие:  

Preslav написа:
Благодарим много на всички ви досега за снимките и коментарите! Очакваме още.
Ето ме и мен с една скъпа снимка-спомен. Very Happy
След малко още.

Министърът каза специално за списанието: "Вие сте много големи, винаги сте на бюрото ми и с интерес чета статиите ви".

Ам след другарската прегръдка ти пита ли що крие,че ВВС са в колапс или викаш е.и му мамата,нали има три самолета на статичен показ...
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни 2011, 21:50    Заглавие:  

Привет Графалия.
Каквото зависи от нас сме го направили. Но помислете дали вие, военните не трябва да заемете някаква позиция по въпроса.
Нашата я знаете - винаги се борим за доброто на ВВС и армията като цяло, пишем истината в pan.bg и не крием нищо.
Но помислете вие по въпроса - не сме чули вашето отношение?
Защото досега съм получил десетки лични съобщения и имели от военни, като теб, и всички ни подкрепиха, но пак ВСИЧКИ заявиха, че няма как гласно и с имена да споделят позицията си. Защото са наясно, че и форумът, и сайтът, и списанието се четат от висшестоящите. И след тяхната позиция ще последва уволнение...

П.П. - и да добавя - хора, които четат редовно "Криле" и pan.bg го питаха директно в Парламента, защо крие...
Върнете се в началото
R@do

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни 2011, 22:08    Заглавие:  

Върнете се в началото
Байко

МнениеПуснато на: Пон 27 Юни 2011, 22:31    Заглавие:  

Малко снимки и от мен:
Поглед към масления контейнер, който е част от генератора на дим, разположен на мястото на оръдието при самолетите на демонстративната група:
Посредством този тръбопровод маслото се отвежда към изходящото сечение на соплото, където поради високата температура на изходящите газове запова да дими:
На всеки от самолетите са поставени знамената на всички държави, където "Буревестниците" са правили авиошоута плюс знамето "POWMIA" - в чест на военнопленниците от войните, които никога не са се върнали по родните си места:

със вятъра отишъл на война.
Върнете се в началото
me4o_puhh

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 28 Юни 2011, 14:15    Заглавие:  

с малко закъснение ето и моите творения ..тук...
Поздрави.

Последната промяна е направена от me4o_puhh на Вто 28 Юни 2011, 16:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
stoian

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 28 Юни 2011, 16:16    Заглавие:  

Нещо не ми се отваря връзката =(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 5 от 6 [78 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1322s ][ Queries: 12 (0.0074s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker