Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Изгоря заведение на плажа в Елените · Каруца се блъсна в бус на пътя, мъж е тежко ранен · Кола връхлетя клиенти на заведение в Дупница · Честваме 142 години от Шипченската епопея · Ограничава се движението през прохода "Шипка" · На сметище в оръжейния завод "Арсенал" избухна пожар ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 24 Авг 2019, 13:11
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
До потребителя Ang
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 4 [48 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4 Следваща
Автор Съобщение
Zvezdichko

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 16:54    Заглавие:  

integrall написа:
Грешите напълно г-н Панчелиев,
никой от нас двамата (понеже не знам кого визирате) не е изгонен от друг форум, нито дори веДнъж забанен.
Понеже мога да говоря само от свое име, аз си тръгнах от един форум с молбата да бъда изтрит от там заедно с мненията, темите си и акаунта,
поради несъгласие с политиката на собственика,
който в момента злобее и се чуди какво да прави сега, след като форума му се срина
.

Г-н Витанов,

Бих Ви посъветвал да не пишете глупости, които не са верни. Въпросният форум изобщо не се е сринал - не и докато има потребители, които редовно публикуват в него. Не бих казал, че и злобея - просто благодарение на Вашето поведение ми създавате малко допълнителна работа в най-неподходящото време.

През последните 2-3 месеца, преди да си тръгнете от форума, нито веднъж не изпратихте e-mail, нито веднъж не изпратихте съобщение във Фейсбук, или в Туитър, или чрез електронната форма на сайта, че не сте съгласен конкретно с МОЯТА политика.

Напротив - Вашата позиция беше да се оттеглите от сайта и да продължите да плюете по други форуми. Засрамете се. Дори Пламен Гложенски лично дойде при мен и ми се извини за своето поведение. Това го издига едно ниво нагоре.

Сега - държа да отбележа едно нещо, за което съм доста критикувам. Форумите, както и уебсайтовете, се държат от частни лица. Надявам се, че това знаете какво означава - това не е държавна собственост, това не е място, където всеки може да определя политиката на другия. Не и докато един плаща, а другите четат. Дори бих казал, че ситуацията не се променя, ако форумът се издържа от дарения - защото ДАРЕНИЕ не означава ПЛАЩАНЕ. Не означава, че можете да не се съобразявате с правилата и с политиката на собственика. Срам за вас, ако мислите различно.

Защо Bautforum.com, Unmannedspaceflight.com и NASASpaceflight.com са най-добрите форуми за космонавтика? Тези форуми също се държат от частни лица... И там съм имал несъгласие с Дъг Елисън, там той ме обвини несправедливо и аз поисках да си тръгна... Тръгнах си и какво стана? Никой не пише по въпроса за Фобос-Грунт или за руската космическа програма, нали? Тръгна си и Дон Мичел, тръгна си и Брус Муумоу. И с Крис от NASASpaceflight съм се карал... и не само аз...

Направи ли това форума по-лош? Ми не... Дъглас вече работи в НАСА, колкто и да го плюят другите...

Моят форум все още е един добър форум за космонавтика... Все още.

А вие вместо да плюете - ми съберете се в друг форум. Дайте пари, купете хостинг! Станете добри. Независимо от това, което се случи - пожелавам Ви, г-н Витанов, да съградите нещо.

Дотогава - ще се съобразявате с политиката на частните лица...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 17:08    Заглавие:  

Съгласен съм с вас г-н Звездичко, особено за форума и плащането.
Поздрави!
Утре тази тема ще бъде заличена, мисля че изяснихме проблема с бързото публикуване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
integrall

Местожителство: Велико Търново www.spacebg.com

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 17:41    Заглавие:  

Я, изненада - кой ми пише! Rolling Eyes

Zvezdichko,

извинявам се на петимата активни потребителя във форума Ви и горещо им препоръчвам да прочетат новото допълнение към правилата Ви при регистриране - да знаят с какво се захващат.

Никого не съм обидил (за разлика от Вас), на никого не съм попречил, а за това че ще трябва да се отделите от WOW и да се заемете с форума си - вече не мога и не искам да Ви помагам, както правих това съвестно в продължение на 2 и половина години.

Желая Ви крепко здраве и успех във всичките Ви начинания!

--------------------------------------------------------------------------

Г-н Панчелиев,
както вече сте забелязали спазвам правилата,
а и съм на същото мнение и с двама ви по отношение на форумите и плащането.
Днес това ми е единадесетото мнение, но ще ме извините - не се сдържах да отговоря. Embarassed

И изтрийте вече тази тема, че омръзнахме на хората с нея в Hot topics Smile
Върнете се в началото
Zvezdichko

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 17:54    Заглавие:  

Ами да, нека потребителите знаят с какво се захващат Smile

Че имам достъп до личните съобщения във форума? И какво толкова? Те не са в криптиран вид и съществуват като отделна папка Smile

Но сега ще ви изненадам, чакайте Smile

В големите форуми се четат личните съобщения. Ако даден администратор не го прави - значи не знае къде е опцията.

В Bautforum.com личните съобщения се четат, ами не стига това, че се четат, ами могат да се докладват на администратор и модератор. Изненада, нали?

И понеже споменахте WoW... Blizzard също четат личните съобщения! Изненада!

Ех, лош, лош капитализъм! Много лоши СРС-та. Боко Тиквата е лош.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 17:59    Заглавие:  

Е виж, аз на това съм твърд противник - следенето, четенето на лични съобщения, или пък одобряването на мнение на даден потребител от админ, преди то да бъде пуснато. За мен това си е вид диктатура. За това този форум, нашия си е демократичен. Тук не насилвам никой да пише, не следим никой, нас ни следят от НСБОП, БОП, СДВР и ВП. Very Happy
През нашия форум минаха много хора изгонени от други форуми, някои си тръгват, други остават. За мен това не е проблем, стига съфорумеца да е полезен и инетресен за целта на форума.
Да - банвал съм, но вече не го правя, ограничавам се с триене на мнения и предупреждения пред всички, от които някои хора не са доволни. Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Zvezdichko

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 18:05    Заглавие:  

Preslav написа:
Е виж, аз на това съм твърд противник - следенето, четенето на лични съобщения, или пък одобряването на мнение на даден потребител от админ, преди то да бъде пуснато. За мен това си е вид диктатура.

Разбирам. И повечето българи са чувствителни на тема четене на лични съобщения, контрол, СРС-та и прочие....

Но разбирам защо западните форуми го правят.

В случая одобряването на мнение от админ (аз не го правя) съществува, защото има много спамботове, които веднага щом се регистрират, и пускат рекламата...

Същото е и с четенето на лични съобщения... Ако някой иска да рекламира услуги от трети лица, ще го направи най-вече на лични. Ако някой потребител се оплаче, че е получил заплаха - същата работа.

Разбира се, има и други варианти...

ЗАБЕЛЕЖКА: Никак не съм казал, че това не е диктатура!!! Дори западняците - собственици на форуми си го признават - справка - тук: http://www.dougellison.com/
Върнете се в началото
Alexxx

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 19:46    Заглавие:  

Леле, тука се решават съдбините на Вселената.

Директорите на Форуми срещу Народа.

Мноооого е смешно Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Zvezdichko

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 19:49    Заглавие:  

Форумите са отживелица.

Да живее Фейсбук!
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 20:39    Заглавие:  

Специално този не е. Другите не ме интересуват.
А ФБ ще изчезне след време.
Върнете се в началото
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 21:05    Заглавие:  

Zvezdichko написа:
Форумите са отживелица.

Да живее Фейсбук!

Фейсбук, както и Туитър и всичко подобно, което се пръкне е голяма гнус.
Извинявам се, нямах намерение да пиша, но като видя Фейсбук, нервите ми се взривяват.

Simeon

МнениеПуснато на: Вто 01 Фев 2011, 22:46    Заглавие:  

integrall написа:
Simeon написа:
Сега като гледам понякога няма мнения, а само един-два емотикона и хоп готов пост. Wink

Това, че Ang се е потрудил да преведе дадена интересна новина,
която да представи пред на нас на БЪЛГАРСКИ език не смяташ за правилно, така ли?

Нe го очаквах от теб точно!

Искаш раздела да продължава да тъне в руско/английски копи/пейст, които (да) не интересуват никого Question

Ако пък имаш нещо против повишената активност в подфорума "Космонавтика" и това ти пречи - кажи го направо.

Аз смятам, че след като го има, спазвайки правилата, можем да пишем в него Exclamation

Не съм искал да обидя колегата-просто се сетих как всичко започна навремето и как беше някакси по-истинско Wink

German написа:
Simeon написа:
Това тук ми напомня за далечната 2002-ра.

Не беше ли 2003-а стария форум?! Междувпрочем, със загубата му се изгубиха за съжаление и доста ценни неща като информация.

Старият форум стартира през октомври 2002-ра. Декември 2003-та системата се срина и всичко отиде по дяволите. Сегашният форум стартира наново през януари 2004 година.
Може би това беше една от причините старите кучета да спрат да пишат активно- цялата натрупана информация в старият форум не беше запазена. Незнам! Те да кажат!

Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Нед 06 Фев 2011, 10:16    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
integrall

Местожителство: Велико Търново www.spacebg.com

МнениеПуснато на: Нед 06 Фев 2011, 11:12    Заглавие:  

Елемаг написа:
Смята че тази тема вече изигра ролята си. Предлагам да бъде изтрита!

Preslav написа:
Утре тази тема ще бъде заличена, мисля че изяснихме проблема с бързото публикуване.

Това не беше ли тема - съобщение до Ang със срок до 5-ти февруари Rolling Eyes

Защо още съществува?
Върнете се в началото
Zvezdichko

МнениеПуснато на: Нед 06 Фев 2011, 11:29    Заглавие:  

Вълнуващо Smile

Вие така ли се покривате и защищавате?
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 06 Фев 2011, 11:37    Заглавие:  

Г-н Звездичко, не се покриваме, нито защиЩаваме...
Ако вие правите нещо подобно във вашия форум, мойте съоблезнования. Научихме вече достатъчно за методите ви.
Ако имате нещо да кажете по същество за темата Космонавтика, направете го в съответните теми. Лек ден.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 4 [48 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0800s ][ Queries: 12 (0.0041s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker