Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Назарбаев сравни международната обстановка с Карибската криза от 60-те · Сражения, болести и мизерия - Йемен тихо умира · 137 милиона лева повече за министерството на отбраната · Северна Африка отхвърля плановете на ЕС да им "натресе" центрове за мигранти · Превъоръжаването на армията взе първата си жертва · Голямото църковно поражение на Путин ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 20 Окт 2018, 09:21
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Секретни поделения
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Автор Съобщение
NAKATA7505

Местожителство: България гр Пловдив

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 20:32    Заглавие:  Секретни поделения  

Колеги знае ли някой има ли все още някъде секретни поделения или райони с ораничен достъп на наша територия?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
вимпел

Местожителство: гр.Варна

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 21:52    Заглавие:  

На две години веднъж все ще се пръкне някой дето да зададе възможно най-неуместния въпрос в тоя форум. Laughing Laughing Laughing
Ми може и да споделя ама първо да ми кажеш графика на месечния цикъл на жена ти ??? Laughing Laughing Laughing

Аз знам Българийо аз знам
Че друга няма като теб
На колене не би застанала ти в този свят
И в теб се кълнем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 10 Юни 2011, 22:05    Заглавие:  

Е, Вимпел, стига де. Laughing
Дай да му отговорим.
По принцип всичко настояще се пази добре.
А част от бившето - още по-добре.
Друга част - вече е бастисана от циганите.
Наката ако питаш за нещо конкретно - давай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
bgsoldier

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли 2011, 10:19    Заглавие:  

хе, добър въпрос. Очаквам някой да попита за снимки на крт-та или друго подобно. Баси, пич ти сериозно или си начинаещо мюре, решило да дръпне набързо с материала. Как очакваш някой с що-годе нормална психика да ти отговори на въпроса. И нали се сещаш, че във всяко несекретно поделени си има нещо, за което малцина знаят какво става вътре. Темата е за резачка.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 14 Окт 2015, 15:58    Заглавие:  

14 октомври 2015 г.
Министърът на отбраната Николай Ненчев: Ще продължавам да отстоявам интересите на военнослужещите

Министърът на отбраната Николай Ненчев участва днес, 14 октомври, в тържественото отбелязване на 60-годишнината от създаването на военно формирование 24 480-Ловеч. В обръщението си министър Ненчев увери личния състав на формированието, че ще продължава да отстоява интересите на военнослужещите. „Постът, на който съм, разглеждам само и единствено като длъжност, от която мога да бъда полезен на всеки един от хората, които са решили да свържат живота си с Българската армия“, заяви той. Министър Ненчев даде висока оценка на военнослужещите и цивилните служители от 24 480-Ловеч за постигнатото през годините.

„Празникът е повод за равносметка и аз изказвам своите благодарности на всеки един от вас, на вашите семейства. Ще направя всичко възможно да се чувствате спокойни и уверени“, каза министър Ненчев и отбеляза, че ръководството на Министерството на отбраната е положило не малко усилия за разработването и приемането от Министерския съвет на Програмата за развитие на отбранителните способности на Въоръжените сили на Република България 2020. По думите му, това е програма, в която е заложено увеличение на бюджета на Министерството на отбраната за 2016 г. Допълнителните средства ще бъдат разпределени за развитието и модернизирането на ВВС, ВМС и Сухопътните войски. Предстои да започнат консултациите с парламентарните групи за приемането на програмата от Народното събрание, съобщи министър Ненчев.

Военно формирование 24 480 е създадено през 1955 г. Основните задачи на формированието са свързани със съхранение, техническо обслужване и ремонт на боеприпаси.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [5 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0578s ][ Queries: 12 (0.0038s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker