Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Внезапна проверка в Централния военен окръг · Иранският външен министър: "Тръмп е прав, американските военни нямат работа в Персийския залив" · При сблъска на двата немски изтребителя Eurofighter единият пилот е загинал · МИСИЯТА Е ВЪЗМОЖНА: САМОЛЕТИ ПИЛАТУС PC-7, PC-9 И PC-12 В СЛУЖБА НА ГРАЖДАНСКАТА АВИАЦИЯ · Тръмп постави две "много прости" условия на Иран · Германски изтребители се сблъскаха в небето на 120 км от Берлин ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Tue 25 Jun 2019, 03:44
All times are UTC + 2
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Секретни поделения
Moderators: Super Flanker
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [5 Posts]  
Author Message
NAKATA7505

PostPosted: Fri 10 Jun 2011, 20:32    Post subject:  Секретни поделения  

Колеги знае ли някой има ли все още някъде секретни поделения или райони с ораничен достъп на наша територия?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
вимпел

PostPosted: Fri 10 Jun 2011, 21:52    Post subject:  

На две години веднъж все ще се пръкне някой дето да зададе възможно най-неуместния въпрос в тоя форум. Laughing Laughing Laughing
Ми може и да споделя ама първо да ми кажеш графика на месечния цикъл на жена ти ??? Laughing Laughing Laughing

Аз знам Българийо аз знам
Че друга няма като теб
На колене не би застанала ти в този свят
И в теб се кълнем
Back to top
View user's profile Send private message 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Fri 10 Jun 2011, 22:05    Post subject:  

Е, Вимпел, стига де. Laughing
Дай да му отговорим.
По принцип всичко настояще се пази добре.
А част от бившето - още по-добре.
Друга част - вече е бастисана от циганите.
Наката ако питаш за нещо конкретно - давай.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
bgsoldier

PostPosted: Tue 05 Jul 2011, 10:19    Post subject:  

хе, добър въпрос. Очаквам някой да попита за снимки на крт-та или друго подобно. Баси, пич ти сериозно или си начинаещо мюре, решило да дръпне набързо с материала. Как очакваш някой с що-годе нормална психика да ти отговори на въпроса. И нали се сещаш, че във всяко несекретно поделени си има нещо, за което малцина знаят какво става вътре. Темата е за резачка.
Back to top
Dimitar Stavrev
[Admin]

PostPosted: Wed 14 Oct 2015, 15:58    Post subject:  

14 октомври 2015 г.
Министърът на отбраната Николай Ненчев: Ще продължавам да отстоявам интересите на военнослужещите

Министърът на отбраната Николай Ненчев участва днес, 14 октомври, в тържественото отбелязване на 60-годишнината от създаването на военно формирование 24 480-Ловеч. В обръщението си министър Ненчев увери личния състав на формированието, че ще продължава да отстоява интересите на военнослужещите. „Постът, на който съм, разглеждам само и единствено като длъжност, от която мога да бъда полезен на всеки един от хората, които са решили да свържат живота си с Българската армия“, заяви той. Министър Ненчев даде висока оценка на военнослужещите и цивилните служители от 24 480-Ловеч за постигнатото през годините.

„Празникът е повод за равносметка и аз изказвам своите благодарности на всеки един от вас, на вашите семейства. Ще направя всичко възможно да се чувствате спокойни и уверени“, каза министър Ненчев и отбеляза, че ръководството на Министерството на отбраната е положило не малко усилия за разработването и приемането от Министерския съвет на Програмата за развитие на отбранителните способности на Въоръжените сили на Република България 2020. По думите му, това е програма, в която е заложено увеличение на бюджета на Министерството на отбраната за 2016 г. Допълнителните средства ще бъдат разпределени за развитието и модернизирането на ВВС, ВМС и Сухопътните войски. Предстои да започнат консултациите с парламентарните групи за приемането на програмата от Народното събрание, съобщи министър Ненчев.

Военно формирование 24 480 е създадено през 1955 г. Основните задачи на формированието са свързани със съхранение, техническо обслужване и ремонт на боеприпаси.
Back to top
Page 1 of 1 [5 Posts]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0689s ][ Queries: 12 (0.0032s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker