Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
САЩ подозират Иран в саботаж · Президентът на Австрия уволни всички министри · Захариева: Германия разчита на България · КФН: 10 лв. обезщетение за пътник в катастрофиралия до Своге автобус е незаконно, законът е предвидил 50 000 · Турски бронемашини Kirpi II в Либия · Европа се оказа "между два огъня" в търговската война на САЩ и Китай ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 21 Май 2019, 21:13
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ", бр.8 2011
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 27 Юли 2011, 16:48    Заглавие:  НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ", бр.8 2011  

Arrow Очаквайте на 3 август летния хит - авиационното списание "КЛУБ КРИЛЕ"

Корицата:
Click to see if image is larger

Екипът на редакцията на "КРИЛЕ" пожелава топло и приятно лято на всички свои читатели и авиофенове!
Бъдете живи и здрави и четете "КРИЛЕ"!

Последната промяна е направена от Preslav на Вто 23 Авг 2011, 10:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг 2011, 09:35    Заглавие:  

Днес към 5 следобед излизаме. Още следобед може да си закупите списанието на някои софийски репове, книжарницата на ул. "Любен Каравелов", както и реп-ът от страната на бившето кино "Изток" на Плиска. От утре - по всички репове в страната.
Съдържанието и пълно разпространение - по-късно. Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
zlpetrov

Местожителство: гр.Пловдив

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг 2011, 20:40    Заглавие: ту 154  

Поздравявам най искрено г–н Максим Генов за прекрасната статия за Татовия самолет.Моето мнение съвпада на 100 % с неговото.Браво и му желая успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг 2011, 22:57    Заглавие:  

Благодарим за мнението! Ще пуснем статията и в пан.бг тези дни.
Утре ще и съдържанието на броя. Поздрави!
Върнете се в началото
zlpetrov

Местожителство: гр.Пловдив

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг 2011, 13:09    Заглавие: за преслав  

Преславе,притежавам АБСОЛТНО всички броеве на списанието от 1997г. насам включително и около 30 броя от преди 1989г. Но ми се иска да споделя нещо с теб.Във всичките тези броеве почти няма,да не кажа никаква информация или статия посветена на 21 полк Узунджово.Като,че ли там е нямало летище,нямало е летци,нямало е съпруги и деца,нямало е и МиГ 19.Като,че ли е имало една голяма дупка.Дори според мен/без да се обиждаш/ не отразихте и достатъчно излизането на книгата "Нашето летище Узунджово".Казвам това не защото баща ми е бил летец там,а защото познавах повечето от тях и за тях се знае прекалено малко.Въпрос:кога ще поправите тази несправедливост според мен?
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг 2011, 10:22    Заглавие:  

Съдържанието, по-късно и няколко страници от броя. Очакваме вашите коментари и критики.

Arrow Списание "КРИЛЕ", брой 8 излезе!
Върнете се в началото
reaper

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг 2011, 11:16    Заглавие:  

Без да се заяждам, ама на мене ми се падна списание с "двойна" корица т.е. предната и задна корица ги има по два пъти.
За мене лично, няма проблем. Не знам какво е положението с допълнителните разходи за печат и рекламодатели

ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг 2011, 16:59    Заглавие:  

Сериозно ли? Ще докладваме в печатницата. Има ли бели страници или друг проблем? Ако желаеш дай адрес на ЛС и ще сменим безплатно бройката. Поздрави!
Върнете се в началото
dragon x

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг 2011, 18:47    Заглавие:  

Започнах да го чета днес. Хубавото си е хубаво, но смятам, че по-важни са забележките:
Статията за бъдещето на Рафал и Еврофайтър-а е написана в някакъв ужасно приповдигнат стил, пълна е със смислови и граматични грешки, да не говорим за постоянната употреба на думата ДЕФИНИТИВНО (нека мосю Генов да ни светне какво означава тя). Да не би редакторът ви и той да редактира от морето Laughing . Останалите отзиви - като го прочета цялото.

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг 2011, 15:14    Заглавие:  

Драгоне извинявай, ама сега пак прочетох материала в обем от 10 печатни страници и точно на 2 места открих думата ДЕФИНИТИВНО.
Върнете се в началото
dragon x

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг 2011, 17:20    Заглавие:  

Вярно е, че я употребява чак накрая (2 пъти в рамките на 3 изречения), ама на български определено няма такава дума. А иначе да ти цитирам:
1) Бурже 2011
А. стр 16 (първата колона) - изречение: "С други думи, ако експортът на Рафал бъде почувстван като облекчение както от производителите, така и от операторите Arme de l'Air и Аeronavale". - така написано 100% не е вярно - и смислово, и граматически
Б. А това? стр. 17 (първата колона): "Проектобюджетът за 2011 г. предвижда в действителст АКВИЗИЦИЯ(?!) на 11 самолета годишно...
2) Статията от стр. 18 - "Според данните в откритите източници....двете компании доминират на пазара за изтребители" - това е началото на статията и досега никъде не е станало ясно кои са двете компании?!

Айде че ме мързи да цитирам и другото.

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг 2011, 22:51    Заглавие:  

Съгласен - ще кажа на сгрешилия в случая редактор да ни почерпи солидно на родното си село Говедарци!
Върнете се в началото
WhiteWolf

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Нед 14 Авг 2011, 23:27    Заглавие:  

Приятен брой за четене, доста приятен!
Ще си позволя едно малко по обемно ревю на това, което ми е харесало и това, което - по-малко. Разбира се с моето мнение не ангажирам никой друг, най-малкото пък редакцията. Smile

Темите за българската авиация, т.е новините са супер, тях няма какво да коментирам, те са задължителни за такова списание, а като носят и радостни новини - още по-добре.
Харесам и темата за модернизацията на изтребителите на САЩ и сравняването с Европа, въпреки, че като започнах да я чета очаквах малко повече текст за самите самолети, пък били те до болка познати.
Статията за руската гледна точка не ми допадна обаче, някак очаквах нещо друго. То ми приличаше на някакъв индекс на Даун-Джоунс - това спада, това се покачва, пари, суми, цифри. Доста икономическа статия. Не ми беше интересна. Sad
Тъй като чета списанието разбъркано, а не подред, за това и коментара ми е по реда на статиите, които съм минал.
Харесаха ми статиите за комерсиалната авиация и борбата за пътническите самолети. По прицин тази тема не ме вълнува и ми е малко интересна, но този път нещо ме грабнаха.
И да не става прекалено сухо - това ДА, това - НЕ .... темите, които са ми много интересни в този брой и много ме грабнаха са за "Констилейшън", загубеното оръжие през Студената война и за хеликоптерите Ми срещу Ка, която май е нещо като продължение от предишния брой ми се струва.
Тези трите теми са ми много интересни! И ми станаха най=любими от целия брой. Причината - темата за Констилейшън: харесва ми защото някак ме връща във времето, когато авиацията е била само за смелите мечтатели, склонни да рискуват и т,н, в което има някаква романтика, винаги това време ми е било интересно и обичам да чета подобни неща. За Б-52 - винаги са ми харесвали темите за Студената война, интересна ми по много причини. За руската вентилаторна мощ - някакво известно привличане към хеликоптерите Ка.
За сега горе-долу това съм минал. Другите теми предполагам също са интересни, ще ги прочета, но определено тази тройка много ме грабна! Особено за Констилейшън!

След месец новия брой - и да отразите подобаващо авиошоуто! Wink

Ginev

МнениеПуснато на: Пон 15 Авг 2011, 10:30    Заглавие:  

Ще кажа добра дума за " Airbus vs. Boeing, за другите каквото остане".Статията е интересна , бих се радвал да се направи анализ на ТТД между отделните опоненти. САЩ с нов стратегически бомбардировач - при наличие на Ту-160 и Ту-22 е интересно решението за дозвукови двигатели. Нещо интересно Arrow http://www.people.hbs.edu/besty/Esty_Airbus_Boeing.pdf http://airlineworld.wordpress.com/tag/b787-dreamliner/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Читанката

МнениеПуснато на: Чет 18 Авг 2011, 08:57    Заглавие:  

Всички оценки досега съвпадат и с моята. Тоя брой сте го направили направо летен - без много БГ ВВС, не че не е хубаво, но повече за другите държави по-ми харесва.
Не видях коментар за корицата - корицата къртиии! И аз като фен на леката авиация я харесвам много! Чакам с нетърпение следващия брой и ако имате щанд на Крумово ще се видим там!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 2 [19 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0728s ][ Queries: 12 (0.0052s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker