Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 24 Apr 2019, 06:39
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ", бр.8 2011
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 2 von 2 [19 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Autor Nachricht
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42469

BeitragVerfasst am: Do 18 Aug 2011, 13:25    Titel:  

Благодаря на всички за критиките и коментарите - скоро идва и новия брой. Поздрави!
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 18 Aug 2011, 13:26    Titel:  

И една хубава новина:

Arrow PC-12 полетя отново!
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
airwar

Beitrдge: 65

BeitragVerfasst am: Mo 29 Aug 2011, 14:34    Titel:  

Имам един въпрос.
И се надявам някой от редакцията на списание Криле, да чете тази тема, и да ми даде компетентен отговор на въпросът ми.
Редовен читател съм на списание Криле, от 1996 г. И не пропускам месец да инвестирам в Air Group 2000 скромните 5 лв. на месец, с изключение на някой и друг месец, пак по подобни причини който ще изложа малко по надолу, не съм успявал да си го закупя списанието.
Но в моят град, списанието идва в единични бройки, и ако не си го запази човек, няма начин да се добере до него, и да си го закупи на свободна разпродажба.
Всеки месец си го поръчвам списанието и ми го пазят.
Но този месец Август. Продавачката на вестници от където си вземам списанието редовно всеки месец, вече 10 г. Го е поръчала жената, но снабдителят и, някакъв си супер некадърен шефски кучи син, не го е поръчал, и не и го доставил, а и доставя все неща, който не се продават, а нещата който се продават, не и и ги доставя, и така и тя си губи клиентите. Но не това е темата на въпросът ми, кой на кого не е доставил еди какво си.
А само искам да кажа! Че заради неадекватността и некадърността на разни, и сега останах без Августовският брой на Списание Криле.
А нямам възможност да пътувам до София, за да се снабдя с липсващият ми брой.
ОК ще ми бъде отговорено. Ами поръчай си го от тук от Онлайн Магазина на Air Goup 2000.
А аз ще отговоря на този отговор.
ДА!!! Поръчал съм го от преди една седмица, и все още никой нито ми се е обадил, нито ме е уведомил за списанието, как да си го получа, и как да платя за доставката на списанието до адрес.
И искам да попитам следователно.
Трябва ли човек да поръча повече от едно списание? за да му обърнат внимание, понеже заради единична бройка от 5 лв. не искат да си правят усилията, за да го доставят, понеже не си заслужава.
Ако е така, страшно съм разочарован и огорчен, и започвам да се замислям дали да продължавам да си го купувам списанието.
Защото в крайна сметка. Обидно е да си поръчаш нещо, а да нехаят и да ти го доставят.
Извинявам се за саркастичният ми тон с който пиша тези редове. Но се чувствам наистина кофти, че никой не го интересува кой какво е поръчал.
Да разбирам да искам да ми се подари за без пари списанието, че да не си правят усилията да ми се изпрати, а аз си го плащам колко ми се каже, и пак не ми се доставя.
Просто искам отговор ако е възможно, за да знам поне какво да правя.
Да продължавам ли да съм верен фен на списанието?! или да спра да си го купувам ако ще е така.
С Уважение: Airwar
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mo 29 Aug 2011, 15:03    Titel:  

Привет! Извиняваме се, че така се е получило. А от кой град сте?
Просто е месец август и всички сме в отпуск и пропуснахме да прегледаме он-лайн заявките. Броят ще ви бъде доставен до 3 дни за наша сметка. И не ни е до 5-те лева, някои хора си поръчват и библиотека Криле за 1 и 50 лв. и се разбираме с тях, че таксата от 4 лв. е наполовина за тях, наполовина за нас. Чакайте списанието си до 3 дни, както казах. И винаги бъдете верен фен!
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 2 von 2 [19 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0538s ][ Queries: 12 (0.0054s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker