Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Британски милионер дари 1 млн. паунда за нов референдум за Брекзит · Израел затвори единствения проход от и за Газа · Приключи спасителната операция в Генуа · Според Зорница Даскалова имало натиск за прикриване на виновните за Търговския регистър · Албанците точат зъби за Прешево, Буяновац и Медведжа · Бабиш: ЕС да затоври границите за имигранти ·

Select Forum Language:

Hot topics: hot СНИМКИ: УЧЕНИЕ БРИЗ 2018 С УЧАСТИЕТО НА ВМС, ВВС И СВ(21)
В момента е: Нед 19 Авг 2018, 14:03
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Списания
НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ" бр.7 2012
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 2 [17 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Автор Съобщение
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 27 Юни 2012, 16:40    Заглавие:  НАЦИОНАЛНО СПИСАНИЕ ЗА АВИАЦИЯ "КЛУБ КРИЛЕ" бр.7 2012  

Click to see if image is larger

Корицата за следващия ни брой. По реповете от 2 юли, с крайно интересни и авторски теми

Съдържание / Contents

5 Новини ВВС

8 „Хемус 2012“ премина и под знака на авиацията

10 Динамичен показ с AS532AL Cougar

11 Saab с отлична оценка на изложението

12 Eurofighter единствен може да изпълни новите изискванията към ВВС в НАТО

15 Авиошоу „Столетие въздушни боеве” в Чехия през погледа на български авиофен

17 Безмерци се представиха достойно в чешкото авиошоу

19 Руските многоцелеви изтребители на световния пазар

24 Империята отвръща на удара

28 Aero Spase Forum 2012 – повече въпроси, все по-малко отговори

30 75 години Saab – кратка среща с историята

34 Lion Effort 2012 – „Грифон”-ите се събраха

39 Авиационното шоу на Мароко

44 Летище София с пролетен ръст

46 Летище Варна посреща сезона с нови инициативи

50 От Minifalcon до Falcon 100

55 Защо да учим в ЧТК?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 01 Юли 2012, 13:04    Заглавие:  

Arrow Денят на хирурзите или Джулай ивнинг за Българската армия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 06 Юли 2012, 11:19    Заглавие:  

Arrow ПРЕДСТАВЯМЕ ВИ: СПИСАНИЕ КЛУБ КРИЛЕ БРОЙ 7 2012

На 2 юли от печат излезе новия брой на любимото ви авиационно списание КЛУБ КРИЛЕ!
И понеже е лято сме ви подготвили много горещи теми!
ВВС на Мароко - в текст и прекрасни авторски снимки на двама наши приятели-фотографи от Холандия.
Подробности за израелското учение над България.
75 години СААБ в Швеция - благодарение на Светлан Симов, както и корицата, ви представяме хубави кадри от авиошоуто.
Какво ни предлагат Юрофайтър и Ф-16 за България?
Чешкото авиошоу и българското участие там!
И много интересно четиво - Руските изтребители и техния експорт.
Както и любимата ви Фолклендска война!
И още, и още!
Очакваме вашите мнения и коментари!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 11 Юли 2012, 18:39    Заглавие:  

Това ако е вярно... е ужасно...

arrow: Започва остра дискусия: Колко харчат Бойко Борисов и правителството за полети с Авиоотряд 28 на ден?
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 11 Юли 2012, 18:50    Заглавие:  

Arrow ФОТООКО - КАК ОТБЕЛЯЗАХА 65 ГОДИНИ ГРАЖДАНСКА АВИАЦИЯ
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 15 Юли 2012, 12:10    Заглавие:  

ЧЕСТИТО БЪЛГАРИ! Днес се слага началото на края на 100 години ВВС!
Гърците вече в прав текст го пишат - след срещата с АА е уточнено кой ще ни ремонтира Ф-16, остава въпросът от къде ги купуваме, но мисля че ген. Радев каза и това наскоро...
ОЩЕ ВЕДНЪЖ - ЧЕСТИТО! Evil or Very Mad
Arrow Аларма: Гърци разкриха на 100 % българския план за придобиване на изтребители F-16 под масата
Върнете се в началото
BOOMER

Местожителство: Konstanz, Deutschland

МнениеПуснато на: Нед 15 Юли 2012, 17:23    Заглавие:  

Preslav написа:
Гърците вече в прав текст го пишат - след срещата с АА е уточнено кой ще ни ремонтира Ф-16, остава въпросът от къде ги купуваме, но мисля че ген. Радев каза и това наскоро...
ОЩЕ ВЕДНЪЖ - ЧЕСТИТО! Evil or Very Mad
Arrow Аларма: Гърци разкриха на 100 % българския план за придобиване на изтребители F-16 под масата

Трябва да се алармират медиите... Пратете цялата информация на бТВ, Нова и БНТ, защото трябва да се предизвика дебат ако нещата действително отиват натам...

pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Нед 15 Юли 2012, 20:43    Заглавие:  

BOOMER написа:
Preslav написа:

Трябва да се алармират медиите... Пратете цялата информация на бТВ, Нова и БНТ, защото трябва да се предизвика дебат ако нещата действително отиват натам...

Вицове, просто вицове. Кое е неочаквано?

1. Че ще придобием Ф-16 по един или друг начин?

2. Че поддръжката им ще се случва в друга държава?

3. Че обучението на ИТС и ЛТС ще се случва в друга държава?

4. Че ще платим масрафа?

Кое му е "под масата" на процеса, след като от години е ясно, че никой не иска да даде пари за нови машини? Нима историята на ВМФ не ви беше достатъчно силен сигнал, че след като всичко е свършило ще алармирате медиите? И кои медии точно ще алармирате, че нещо и ще се промени???

Хайде, моля ви, да не ме разсмивате. Щом на "ген." Радев са му разкрили "схемата" и го е казал - значи процесът е бил завършен поне месец преди това.

Единственото, което ме изненадва е, че поддръжката ще се случва в Гърция вместо в Турция. Все пак в Турция има завод, ТАI са сериозна фирма, вече и свои спътници правят, безпилотници.

Между другото - съвсем случайно първите ни летци също не са се подготвяли да летят в България, така че за 100 години общо взето минахме по "коробката", т.е. кръгът се затвори.

Дано новото начало идва с повече часове във въздуха и по-малко генерали... особено от споменатия тип!
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 15 Юли 2012, 22:25    Заглавие:  

ПГП, изненадваш се защо Турция няма да ни ремонтира прахосмукачките ли? Very Happy
Ами те са се разбрали - Португалия самолети, Гърция - ремонт и обучение на пилоти, Турция ще ни охранява небето. Laughing
Иначе от това съобщение в гръцкия сайт ми понамирисва на едно - че май, май Долна се закрива скоро и курсантите ни ще се обучават в Гърция на техните учени самолети.
Чудно ми е защо обаче трябва да научаваме задкулисните игри от гръцки и португалски сайтове...
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Нед 15 Юли 2012, 23:38    Заглавие:  

Preslav написа:
ПГП, изненадваш се защо Турция няма да ни ремонтира прахосмукачките ли?

При положение, че турците имат цял завод за такива - далеч по-резонно е да се ремонтират там - нали похвалихте ТАИ, че станали високотехнологична фирма преди 2-3 месеца. Прахосмукачки или не - ако имат по-висок процент боеготови машини и летят по-често от 29ките - все ми е тая, ако ще и чушкопеци да ги кръстят... Лобито на МиГ-21 и 29 нема умре Laughing
Цитат:
Ами те са се разбрали - Португалия самолети, Гърция - ремонт и обучение на пилоти, Турция ще ни охранява небето.

Те не са се разбрали сами, ние сме се съгласили - министърчето с тънкото гласче, нашия приятел, дето така се е оял, че не можА да преклони коляно на задушница, месията от Банкя Wink
Цитат:
Иначе от това съобщение в гръцкия сайт ми понамирисва на едно - че май, май Долна се закрива скоро и курсантите ни ще се обучават в Гърция на техните учени самолети.

Че аз видях 2 бази в документа за развитие на ВВС и ни една от тях не беше учебна. Питай курсанта, който знае на всеки чина и трите имена - колко е летял за 3 или 4 години станаха и как изкара без пари за храна м.г. И оня, дето си прави състезания на пистата.
Цитат:
Чудно ми е защо обаче трябва да научаваме задкулисните игри от гръцки и португалски сайтове...

А виж на този въпрос вече ти самия трябва да дадеш отговора Wink

От мен толкоз. Време е да затвориш темата за "нови изтребители" и да отвориш нова - F-16 AM в България Laughing
Върнете се в началото
Бимаджията

Местожителство: У КЛОЗЕТО!

МнениеПуснато на: Пон 16 Юли 2012, 19:51    Заглавие:  

Preslav написа:
ПГП, изненадваш се защо Турция няма да ни ремонтира прахосмукачките ли? Very Happy
Ами те са се разбрали - Португалия самолети, Гърция - ремонт и обучение на пилоти, Турция ще ни охранява небето. Laughing

ЕТО ТОВА Е СТРАШНО ПРЕСЛАВЕ! УНИЩОЖАВАНЕ НА БЪЛГАРСКОТО ВОЕННОАВИАЦИОННО ОБУЧЕНИЕ/СИСТЕМА ЗА ОБУЧЕНИЕ/...

ЗАГРАБВАТ ВВС СЪС СТАРИ Ф-16....

А ТИ ПРЕСЛАВ, РЕВЕШ ЗА СТАРИТЕ КОРИТА НА ВМС, ,,ОСИ" НА ПО 50 ГОДИНИ В ДРУГАТА ТЕМА!
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 18 Юли 2012, 14:13    Заглавие:  

Arrow 2013 г.: Задава ли се най-трудната и болезнена година за българските ВВС?
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 19 Юли 2012, 16:04    Заглавие:  

От 1 месец и те... И някой има интерес повече и да не полетят:

Arrow ЗАЩО НЕ ЛЕТЯТ Су-25?
Върнете се в началото
Читанката

МнениеПуснато на: Сря 25 Юли 2012, 22:56    Заглавие:  

Поредният добър брой! Много шоу, много нещо. Хубави кадри на Светлан Симов - поздравления и от мен. Корицата също я бива.
Най-ми хареса материала за Мароко. Очаквам с интерес следващия брой.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 26 Юли 2012, 08:30    Заглавие:  

Лошо, лошо. Добре, че екипажа е жив и здрав.
Иначе през септември двигателят на единия вертол се скапа и го сменяха с нов от Италия, а тогава бяха машинки на 6 месеца...
Много нещо се трошат ултрамодерните хелита...

Arrow Инцидент с български вертолет на "Гранична полиция"
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 2 [17 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Списания
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0778s ][ Queries: 14 (0.0038s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker