Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Генералски поздрав за европейския шампион редник Красимир Анев · Отвориха завещанието на Шабан Шаулич! Богатството му отива при... · Шестте най-големи сексуални скандала в Католическата църква · Симеон Николов:Кой има интерес да превърне Европа в ядрено бойно поле, отваряйки кутията на Пандора · Велт: Чехия руската база за шпионаж на ЕС · Мъж, издирван от полицията в Сливен, се е самоубил ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 22 Фев 2019, 08:33
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Ми-17 и Ми-8 гасят пожари на Витоша и други места-2012
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 10 от 10 [141 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Автор Съобщение
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Авг 2013, 10:04    Заглавие:  

22 август 2013 г.
Военнослужещи от Българската армия участват в гасенето на нови пожари в областите Стара Загора и Хасково

Военнослужещи от Централния артилерийско-технически изпитателен полигон Змейово участват днес, 22 август, в гасенето и локализирането на пожар, възникнал между селата Остра могила и Казанка, област Стара Загора. Под ръководството на началника на полигона полковник Иван Иванов от 11.00 часа 35 военнослужещи с 4 противопожарни автомобила и 5 специализирани машини извършват дейности по обезопасяване на района в близост до полигона и ограничаване на фронта на пожара.

Вертолет Ми-17 на Военновъздушните сили излетя от летище Крумово в 17:38 часа, за да извърши разузнаване и гасене от въздуха на полски и горски пожари в района между селата Студена, Михалич и Равна гора, община Свиленград. Машината се захранва с вода от микроязовирите „Студена” и „Карабашки”. Вертолетът се включи в борбата с огнената стихия след искане на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – МВР.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Авг 2013, 10:05    Заглавие:  

23 август 2013 г.
Военнослужещи от Българската армия участват и днес в гасенето на пожари

35 военнослужещи със специализирана техника от състава на военно формирование 52740 - Хасково участват днес, 23 август, в гасенето на пожар, възникнал в района на с. Равна гора, община Свиленград.

Молбата за включване на формированието в помощ на населението е отправена от областната управа на Хасково. Подразделението в същия състав участва и вчера в овладяването на огнената стихия. Ръководител на формированието е подполковник Данчо Николов.

Продължава и участието на вертолет Ми-17 на Военновъздушните сили за разузнаване и гасене от въздуха на полски и горски пожари на територията на страната.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Авг 2013, 10:11    Заглавие:  

24 август 2013 г.
Военнослужещи от Сухопътните войски участват в гасенето на пожара край Свиленград

Модулна група от военно формирование 52740 – Хасково участва днес, 24 август, в гасенето на пожара край Свиленград. Тридесет и пет военнослужещи с 4 специализирани машини се борят с огъня в землището на с. Студена. От 8.00 ч. военнослужещите помагат на структурите на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – МВР за потушаването на пожара.

В гасенето на огъня край Свиленгарад вчера, 22 август, се включи вертолет Ми-17 на Военновъздушните сили. Той излетя в 12.30 ч.. от летище Крумово за извършване на полети за разузнаване на пожара. Вертолетът участва в гасенето на огъня от въздуха в района между селата Студена, Михалич и Равна гора, община Свиленград. Снабдяването с вода ставаше от микроязовири „Студена” и „Карабашки”.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 27 Авг 2013, 13:14    Заглавие:  

27 август 2013 г.
Вертолет Ми-17 от състава на Военновъздушните сили участва в гасенето на горския пожар в община Свиленград

Вертолет Ми-17 от военно формирование 32040 – Крумово участва днес, 27 август, в гасенето на горския пожар в землището на селата Студена, Михалич и Равна Гора, община Свиленград. Четиричленният екипаж излетя в 08.27 ч. от летище Крумово в помощ на структурите на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – МВР.
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 11 Сеп 2013, 10:41    Заглавие:  

0.09.2013
Вертолет Ми-17 на Военновъздушните сили се включи в гасене на горски пожар в Рила

Вертолет Ми-17 на Военновъздушните сили излетя на 10 септември, в 11:45 часа, от летище Крумово за разузнаване и гасене на горски пожар в Рила.

Огънят бушува в района на природен резерват „Централен Рилски”, на височина 2500 метра. Местността е непроходима и не позволява участие на наземни сили и средства. На борда на вертолета е и представител на „Пожарна безопасност и защита на населението” – Самоков.

"Клуб КРИЛЕ" научи че водата се зарежда от язовир "Бели Искър".
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 23 Сеп 2013, 18:47    Заглавие:  

Европейски практики: Авиацията в борбата с бедствия и аварии
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 10 от 10 [141 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 8, 9, 10
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0555s ][ Queries: 12 (0.0058s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker