Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 29 Фев 2020, 13:51
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
100 години български ВВС-6 октомври, Граф Игнатиево 2012
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 8 [115 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Автор Съобщение
Dimitar Stavrev
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 19:10    Заглавие:  

Click to see if image is larger

Ексфилтриране на групата за търсене и спасяване с Ми-17

Коронната роля на Ми-17 - пожарогасене

Спарката МиГ-29УБ борд 14 се връща след невероятен пилотаж. Дора само това да беше демонстприрано днес, тези които не можаха да дойда трябва да съжаляват че не го видяха с очите си.

Специалната украса за празника

Асовете майор Николай Русев (вляво) и капитан Димитър Семков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 19:18    Заглавие:  

Ан-2 "баба Ана" в ролята на летящ агитпункт

Су-25 не летя, но събра обичта на хората

Най-добрият атестат за празника - усмивките надецата в кабините на самолетите

Моят татко е от ВВС, пилот ще стана и аз

Майор Николай Русев, командир на ескадрила, с 2 от любимите си неща - голямата дъщеричка и МиГ-29

Усмивки за финал - командирът на ВВС генерал-майор Константин Попов с екипа на сп. "Клуб КРИЛЕ"
Върнете се в началото
Жоро

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 20:05    Заглавие:  

БЛАГОДАРЯ!!!
Върнете се в началото
Денислав

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 20:10    Заглавие:  

За съжаление нямах възможността да присъствам на шоуто.Затова ще съм много благодарен, ако някой качи клип с представянето на спарката МиГ-29, за да мога поне така да го видя.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 20:45    Заглавие:  

Arrow Фотооко: Открит летателен ден в авиобаза Граф Игнатиево по случай 100 години български ВВС

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 22:00    Заглавие:  

И още веднъж - шоуто бе страхотно! Благодарим на ВВС-арите за всеки прекрасен миг.
Аз лично още се усмихвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
m00n

МнениеПуснато на: Съб 06 Окт 2012, 22:23    Заглавие:  

Да, беше, но честно казано по мое скромно мнение не показаха какво могат. Не им дават след като преди години падна самолета в Украйна. От тогава всичко е много по-затегнато и не смеят да правят неща, които биха довели до нещо такова. Лично аз съм виждал Миг-29 да прави неща, които са уникално ненормални. Говоря за нашите Миг-29.
Върнете се в началото
bgsoldier

МнениеПуснато на: Нед 07 Окт 2012, 07:10    Заглавие:  

Да страхотно беше. Онези дето се гаврят с ВВС ("самолета", "вертолета" и т.н.) мисля че ще помълчат. Много народ, много семейства с деца, много уважение към пилотите - абе супер си беше. Да не забравяме, че освен участвалите в открития ден, на дежурната стоянка имаше още самолети с подкачени ракети - значи доста машини си летят все пак.
Сръбските авиофенове с мощни оптики на летището коментираха с неприкрита завист, че имаме повече самолети от тях, но добавяха че техните пилоти са по-добри (е сърби са, простено им е).
Дедо Аню се покри, все пак вероятността да отнесе мощно освиркване си беше голяма, ама 100 години си е 100 години.
Абе нека се радваме на малкото, няма база за сравнение с шоуто от 1991 например на Крумово, ама си е беше ок всичко.
Поздрави на всички - летци, техници, цивилни, екипа на криле. И специално благодаря, че политиците не се появиха както винаги сред хората.
Върнете се в началото
Flanker 11

МнениеПуснато на: Нед 07 Окт 2012, 08:25    Заглавие:  

Прекрасно изживяване беше! Въпреки че не може да се сравни с BIAF-а по мащабност, ме изпълни страхотно чувство на гордост, че това са си нашите - родни - ВВС, чиято подготовка, както видяхме всички, си е на супер ниво. Живи и здрави, момчета - напук на песимистите и критикарите!
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Нед 07 Окт 2012, 09:29    Заглавие:  

Заменям бутилка уиски за бутилка керосин източен от 29ка преди полетите за 100 годишнината!
Сериозно, ако съм закъснял и са ги върнали в ГСМа (за кюмбетата е рано) искрено съжалявам!
Славата и мъката на родната бойна авиация е по цял свят, но реалният досег до нещо родно е незабравимо изживяване.
Не ми се смейте, навсякъде керосина си мирише по един и същ начин, но от наш боен самолет...хммм...как он пахнет...hoe het ruikt!
Върнете се в началото
lz1vla

МнениеПуснато на: Нед 07 Окт 2012, 12:33    Заглавие:  

Прекрасен празник се получи!!!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ - ВСИЧКИ КОЛЕГИ ОТ ВВС!!!
Върнете се в началото
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт 2012, 08:00    Заглавие:  

В събота вечерта бях толкова изморен че накрая съм пропуснал да представя подобаващо 2 много важни участника - двата се радваха на много голям интерес - Су-25 поради принудителния престой на земята и постоянната заплаха някой дървен стратег да жертва това мощно средства за непосредствена поддръжка на войските, а AS565MB защото все още е нов за любителите на авиацията:

Върнете се в началото
m00n

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт 2012, 09:15    Заглавие:  

Това СУ-25 беше докарано лично от Генерал-майор Попов и командира на авиобаза Безмер. Докараха го те, защото няма пиро патрони за катапултите и никой не искаше да се разпише, че е изправно и може да лети безопасно. Направиха го специално заради празника, за да може да се види от зрителите въпреки всичко. Иначе в момента освен двете Миг-21БИС, които бяха сложени за показ всичко друго лети. И да... имаме самолети. Може да са малко, но имаме напук на това, което всички говорят, че са само два - три. 10+ са без да включвам Миг-21. Smile
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт 2012, 09:41    Заглавие:  

Много интересно и мъжко! Аз си мислех, че конкурса за пиропатрони е минал и че са му сложени, а просто летателната подготовка е прекъснала и за това не летяха на авиошоуто... А то....
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт 2012, 10:03    Заглавие:  

m00n написа:
Това СУ-25 беше докарано лично от Генерал-майор Попов и командира на авиобаза Безмер. Докараха го те, защото няма пиро патрони за катапултите и никой не искаше да се разпише, че е изправно и може да лети безопасно. Направиха го специално заради празника, за да може да се види от зрителите въпреки всичко. Иначе в момента освен двете Миг-21БИС, които бяха сложени за показ всичко друго лети. И да... имаме самолети. Може да са малко, но имаме напук на това, което всички говорят, че са само два - три. 10+ са без да включвам Миг-21. Smile

Интересно кой от двамата тогава се е разписал в журнала на самолета на мястото на техниците и инжeнерите!?
Нали разбираш, че това което го твърдиш е възможно само в авиация от третият свят, затова и иронично поставям риторичният си въпрос.
АКО, пък се окажеш прав, късам си дипломата и поставям кръст на бойната ни авиация.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 8 [115 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Събития от 2011-2017 г.
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 1.6286s ][ Queries: 13 (0.0088s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker