Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Създават поредна мегаструктура за безопасност на движението · Грандиозен скандал между Москва и Лондон · Москва разчиства пораженията от нефтения гаф · Напускаме ЕС на 31 октомври със или без споразумение, категоричен Борис Джонсън · Кандидат-депутат в Индия: Семейството ми е от 9 души, получих 5 гласа на изборите /ВИДЕО/ · Румен Радев: Благословени сме да имаме за покровители светци, дарили ни буквите ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Май 2019, 19:14
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Пилот Гражданска Авиация и Карго
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
FL370

МнениеПуснато на: Сря 07 Ное 2012, 16:47    Заглавие:  Пилот Гражданска Авиация и Карго  

Здравейте на авиаторската аудитория в този форум!
Изключително ми е драго, че общувам с Вас!

Надявам се да ми дадете някаква информация относно моето питане.
Вижте, искам да завърша курс за професионален пилот в гражданската авиация с всички необходими документи (добре ще е да посочите необходимите документи), както и за превоз на товари (карго). Аз съм висшист. От няколко години се занимавам със симулатора FS2004, почти съм изчерпал там нещата. Искам да разбера къде е най-добре да се изкара професионален курс за пилот, най-доброто място тук в БГ или някъде в чужбина? Разбирам, че има много центрове, които само взимат парите за курса, дават ти документа, но след това никоя авиокомпания не иска да те вземе на работа само като види въпросния документ. Можете ли да ми посочите към кои квалитетни и на ниво учебни авиационни центрове да се насоча, назовете няколко от тях, може би най-добре да посочите такива в чужбина? Търсил съм в интернет, намирам някои резултати за авиационни академии, но не знам, все пак трябва да се посъветвам с някой, който е в тази сфера, който всеки ден се занимава с това. Нямам приятели, които да се занимават истински с тази професия и да ме посъветват, разбирате ли?
И другото, което искам да Ви питам е, примерно, ако се завърши тук в БГ, дали ще може да се започне работа към наша авиокомпания, лесно ли става? Пределно ми е ясно, че, ако се завърши у нас, първо тук трябва да се натрупа стаж в някоя от нашите авиокомпании и след това да се пробва някъде навънка, защото иначе трудно да ме вземат веднага навън.

Хубав и спокоен ден Ви пожелавам и Благодаря!
Поздрави!

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0495s ][ Queries: 12 (0.0042s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker