Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Апаратурата за радиотехническо разузнаване оборудване CARABAS · Най-високата цена за предлаган глас давали от ДПС, а след това ГЕРБ и БСП · Шведският самолет за въздушно разузнаване Tp-86 Sabreliner · Цветанов: В сложната ситуация избрахме стабилността · Регатата "Тол шипс" в Черно море, спонсорирана от руската "Совкомфлот", беше отменена без обяснения · Непознат досега комплекс за ПВО на базата на КамАЗ ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 23 Фев 2019, 13:18
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Как да постъпя на служба в (МСРО) Тихина
Модератори: Sea Dog
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Автор Съобщение
soap

МнениеПуснато на: Пет 08 Фев 2013, 19:32    Заглавие:  Как да постъпя на служба в (МСРО) Тихина  

Здравейте на всички ! Имам няколко въпроса например как да постъпя на служба в (МСРО) Тихина трябва ли да съм учил военно училище например НВУ "Васил Левски" или ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" или само с средно образование Question Състезател съм по бокс и имам физическа подготовка, но като цяло въпроса ми е трябва ли да съм завършил нещо ? Благодаря за отговорите Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
MCPO

МнениеПуснато на: Вто 12 Фев 2013, 23:18    Заглавие:  

1.Трябва да бъдат обявени свободни места 2. Едно от условията е да имаш няколко години служба в МО (военно училище се признава). 3.Чак тогава ако имаш необходимото прослужено време и ако има обявени свободни места се провежда (канкурс изпит състезани както искаш го наричай).

Имай предвид, че освен добра физика (трябва да можеш да плуваш отлично, да бягаш в пресечена местност.......) , трябва да си и напълно здрав имаш ли проблеми с носната преграда каквито имат повечето боксиори забрави, или някакво друго заболяване било свързано с зрение, гръбначен стълб и т.н.

Дано съм бил полезен Smile
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Чет 14 Фев 2013, 16:17    Заглавие:  

Много благодаря за отговора Exclamation
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Чет 14 Фев 2013, 23:33    Заглавие:  

Здравейте отново не искам да досаждам, но имам още няколко въпроса, който много ме интересуват и се надявам да ми отговорите. От малък когато се притеснявам заеквам особено например когато говоря с непознат и така също колко години служба трябва да имам като военен, че да може да кандидатствам и нещо за мисии те можете ли да ми кажете на какви по точно мисии ги изпращат имали все още и т.н. а за заекването не ели е важно какво имаш в главата, а не как говориш Question Моля отговорете ми на тия въпроси Exclamation
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Нед 24 Фев 2013, 18:38    Заглавие:  

Моля отговорете ми Exclamation
Върнете се в началото
MCPO

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев 2013, 00:50    Заглавие:  

soap написа:
Здравейте отново не искам да досаждам, но имам още няколко въпроса, който много ме интересуват и се надявам да ми отговорите. От малък когато се притеснявам заеквам особено например когато говоря с непознат и така също колко години служба трябва да имам като военен, че да може да кандидатствам и нещо за мисии те можете ли да ми кажете на какви по точно мисии ги изпращат имали все още и т.н. а за заекването не ели е важно какво имаш в главата, а не как говориш Question Моля отговорете ми на тия въпроси Exclamation

За заекването не съм сигурен затова не мога да ти отговоря. Относно годините служба от 3 до 4 години минимум. Относно мисии доста от момчетата поемат отскоро към Абхазия и Южна Осетия. Smile
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев 2013, 15:18    Заглавие:  

Аха разбрах, а като отиват на мисии какво по точно правят патрулират из града както е например в Ирак или като отидат задачата им е да спасят някого ли или Question Този въпрос много ме интересува, ако можеш да ми дадеш такава информация ще е добре нали да съм запознат. ако не ще те разбера нали щото може да е секретно не знам Rolling Eyes
Върнете се в началото
MCPO

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев 2013, 23:43    Заглавие:  

Виж сега личен съвет. Първо изчакай да се обявят свободни места а ти преди това да си прослужил определения период. После се пребори с останалите кандидати за обявените места, че чак тогава мисли за мисии. По принцип няма лошо, но ако това ти е целта за влизането в отряда по добре недей. "„Ти новодошлият, който стоиш пред бариерата. Ти, който отправяш жаден взор през пустинния плац, полигоните и щурмовата пътека. Успокой духа, освободи ума и овладей чувствата си. Остави предрасъдъците пред КПП, отърси се от егоизма, себелюбието и прибързаните решения и прецени това, което виждаш. Положи страховете си пред бариерата, но съхрани този от теб самия.

Когато прекрачиш моя праг, престани да гледаш навън, а насочи поглед дълбоко в себе си. Онова, което търсиш, е точно там, където си. Настрой усещанията си, изостри сетивата си, втвърди волята си, преди да се озовеш лице с лице срещу: изпитанията, подготвени за теб от въздушната стихия; посрещни ударите и не се задъхвай от преследването, което ти готвят демоните на земната стихия; не потъвай сред изкушенията и пороците на водната стихия; възкръсни като феникс от изпепеляващия пламък от страсти и чувства на огнената стихия.

Ако устоиш, ще пречистиш сърцето си и ще се превърнеш във властелин на своя вътрешен свят и по подобен начин ще влияеш върху външните неща. Четирите стихии ще ти се покорят.

По всяко време, невидим като сянка ще се придвижваш по суша, въздух и вода и ще поразяваш превъзхождащи противници на най-неочакваните за тях места.

А ако не влезеш, ще ти дам благословията си да продължиш по пътя, който те е предопределил да бъдеш в услуга на силните на деня.

Не на всеки е дадено да бъде универсален войн, болшинството са само обикновени войни. Ако идваш при мен от любопитство, размисли добре. Лесно е да си прибързан в онова, което не познаваш. Ако нямаш достатъчно смелост, върни се. Скрий се зад бронята на гордостта и суетата си, задоволи се да гледаш надолу към земята, както правят ближните ти. Злочест е онзи, който, обладан от комплекси и празно любопитство, се взира в отражението ми, защото никога няма да ме забрави и ще тръби с ерихонски тръби, дорде е жив, че е бил под крилото ми.

Ако си готов, ако имаш очи да ме видиш и уши да ме чуеш, ако намеренията ти са чисти и благородни, ела! Макар и да нямам чувства и да съм отвъд доброто и злото, аз съм пътят на съзнателната индивидуалност. Стъпи на него и стани мой войн. Защото на Духа са подвластни всички оръжия.”"
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Чет 28 Фев 2013, 13:40    Заглавие:  

Чудесно Exclamation Благодаря за всички отговори !!!
Върнете се в началото
soap

МнениеПуснато на: Съб 24 Авг 2013, 21:16    Заглавие:  

Здравей Smile Пак съм аз дано да не досаждам, но моля те ако можеш да ми отговориш на още няколко въпроса Smile Спомена, че тюлените ги пращат на мисии в Абхазия и Южна Осетия каква точно представляват тези мисии и само там ли ги пращат и участват ли в бойни действия както тюлените на USA казвам, че целта не ми е да ходя на мисии ако влезна в отряда, но просто се интересувам нали за повече информация Smile И ако отида първо в Френския Легион и като се върна ще мога ли тогава да кандидатствам или няма да се признае Rolling Eyes И горе долу какво е заплащането ? Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [10 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОКЕАН - МОРСКИ ФОРУМ » БЪЛГАРСКИТЕ ВМС
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0725s ][ Queries: 12 (0.0032s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker