Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 23 Апр 2019, 22:34
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Въпрос за кандидатстване в НВУ
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
toni345

МнениеПуснато на: Чет 28 Фев 2013, 10:44    Заглавие:  Въпрос за кандидатстване в НВУ  

Здравейте на всички от форума .
Имам следния въпрос , и ако въпросите не се дават в тази част на форума ИЗВИНЕТЕ.
Та въпроса ми е следния
От много малък сам запален по военните , оръжията , танковете или общо взето всичко от военното дело.
От 1-2 години крия от наще че искам да кандидатствам в НВУ и наскоро им разкрих.
Баща ми като бивш кадрови офицер от артилерията и настоящ от резерва или запаса , започна да ми се хили че няма смисъл да ходя .
Разбрах че кандитатстваш с математика , въпроса ми е голяма ли е вероятноста да те скъсат на медицинския преглед и за най-малкото.
Щото аз искам само да влезна най-много с разузнаване , след това с механизирана пехота и танкови войски и на последно място с полева артилерия .
Другите специалности аз не ги зачитам за мен.
Така че кажете горе долу колко трябва да ти е бала и медицинските изследвания за тези специалности .
Мога да кажа от сега че не съм сакат , няма някви видими заболявания .
И от скоро съм тръгнал на фитнес за да влезна в форма , защото знам че така на физическия изпит от стартовата линия ще ме скъсат.
Благодаря ви предварително за отговорите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Общи приказки
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0557s ][ Queries: 12 (0.0045s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker