Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Вашингтон с нова стратегия за натиск върху Русия и Иран · ИВЪНРЕДНО: УКРАИНЦИ ИЗВЪРШИХА ТЕРОРИСТИЧЕН АКТ В ТЕХНИЧЕСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ В КРИМ!! ЗАГИНАХА НАД 10 ЧОВЕКА! · Британски самолети се опитват да локализират C-300 в Сирия · Индонезийската армия ще получи нови бронирани коли · В Сирия ще бъде създадена система за класическа противовъздушна отбрана · Цветанов намекна, че трябва да изгоним руски дипломати заради Скрипал ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 17 Окт 2018, 13:52
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Авиосалон Бурже - 17-23.06.2013 (Франция)
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [6 Мнения]  
Автор Съобщение
Radost :)

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 05 Апр 2013, 21:18    Заглавие:  Авиосалон Бурже - 17-23.06.2013 (Франция)  

Здравейте!
Разбрах, че тази година от 17 до 23 юни 2013 ще се проведе авиосалон на летище Бурже в Париж.

Официалната страница на авио събитието

Това си е голямо събитие за любителите на авиацията. Някой може ли да сподели впечатления от събитието от минали години, ако е ходил? Също искам да попитам някой дали има информация относно билетите - може ли на място да се закупят, единствено онлайн с дебитна/кредитна карта ли може да се плати...

Разбира се, мога да пиша и имейл до организаторите на събитието, но не знам френски, а се опасявам, че може да не са особено комуникативни на английски език (съдейки от опита, който имам с французи Smile ). А и реших да пробвам първо да получа информация от някой, който вече е минал по този път, ако е възможно Smile

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
COMMANDER_KEEN

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Апр 2013, 09:10    Заглавие:  

Привет.
Аз ходих на по-предното и честно казано беше под очакванията ми. Не че бих искал да ти убивам ентусиазма, но Бурже се оказва доста повече търговско изложение от колкото авиошоу. Не ме разбирай погрешно, не е като да няма какво да се види, но като цяло въздушните демонстрации не бяха нищо особено, американци на практика нямаше, руснаци - хич. Летящите неща бяха общо взето каквото има из континентална Европа - Еврофайтър, Ф16, Ф18, Рафал, 1-2 Миража, Грипен... иии толкоз - все неща, които можеш да ги видиш на всяко средно голямо шоу, та даже и в България. Останалото беше гражданско + 5-6 бараки от втората световна, които бяха интересни. Ф15, Ф22, Ф35, Руски неща - тц. Ако комбинираш с няколко дневно разглеждане на Париж - ОК, но само заради шоуто според мен не си заслужава. Тази година в края на Август има МАКС в Русия и в края на Юли РИАТ в Англия, като и на двете определено ще има повече шоу за публиката и доста по-интересни неща за гледане от колкото в Бурже, а разноските ще са горе долу аналогични.

Иначе шоуто си е много добре организирано, от центъра на Париж до Бурже се стига с метро, билети няма грижа да се купят на място, кеф ти в брой, кеф ти с карта, по спомен 10-15 Евро бяха. С английски можеш да се оправиш, не го говорят всички, но не е проблем. Ако има други въпроси - питай
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Radost :)

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 08 Апр 2013, 19:57    Заглавие:  

Благодаря за отговора! Smile
Четох в една статия на Аеро, че Су-35 ще се представи на авиошоуто. Но дори шоуто да не е така атрактивно и тази година както казваш, че е било предни години, пак съм навита да отида, защото в живота си съм била всичко на всичко на 1 авиошоу - БИАФ-а през 2011, което за мен беше едва ли не изживяването на живота ми до момента, а пък реално в сравнение с тези в чужбина е много бледо. А пък наистина между Бурже и Москва бих отишла на МАКС-а, защото определено ще е по-олямо зрелище. Но ми се струва, че ще е доста по-скъпо...

Радвам се, че сподели мнение! Затова пуснах темата - за да събера впечатления, мнения, препоръки, тъй като още не знам дали ще ходя. Да знам - да съжалявам ли много или да не се кахъря твърде, ако не отида Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
COMMANDER_KEEN

МнениеПуснато на: Пон 08 Апр 2013, 23:58    Заглавие:  

В Москва вероятно ще е малко по-скъпо да... не знам какъв бюджет си приготвила, но мисля че английското шоу ще стъпи на същата цена като парижкото, а ще има повече неща за гледане....
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Dimitar Stavrev
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 09 Апр 2013, 10:05    Заглавие:  

За първи път от доста години силно руско присъствие на Ле Бурже

Сред звездите на юбилейното 50-то издание на фреското авиошоу са най-новия руски изтребител от поколение 4++. Това каза представителя на Обединената самолетостроителна компания (ОАК) Борис Крилов. Сред другите руски участници е учебно-тренировъчния самолет Як-130 на корпорацията "Иркут". И двата самолети ще са част от летателната програма.

От своя страна генералния директор на авиосалона Ле Булже Емирис д'Арсимоль посетителите на изложението ще могат да видят и атрактивния ударен вертолет Ка-52 "Алигатор" и гражданския пътнически самолет SSJ100 Superjet.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 09 Юни 2013, 09:42    Заглавие:  

Arrow Новият руски изтребител Су-35С ще участва в Бурже 2013
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [6 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Авиофотография » Снимки от света. Авиошоутата
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0653s ][ Queries: 14 (0.0039s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker