Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Милионер пусна частния си самолет на автопилот заради секс с ученичка · Претендентите за поста на Мей · Bloomberg : Ясни са двамата финалисти за новия завод на Volkswagen на Балканите! · Обсъдиха операциите на ЕС и НАТО · Деца играят на войници · Дежурни прокурори приемат сигнали за евроизборите от днес до неделя ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Май 2019, 14:53
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Bulgarian Air Charter
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Автор Съобщение
BAC-cabatt

МнениеПуснато на: Сря 06 Ное 2013, 12:00    Заглавие:  Bulgarian Air Charter  

Авиокомпания "Българиан еър чартър" набира стюардеси и стюарди за летния чартър 2014г.
Основни изисквания към кандидатите:
1.Възраст - над 19 год.
2.Ръст - над 162 см за жени и над 168 см за мъже.
3.Завършено средно образование.
4.Чужди езици - ниво: поне В1 според европейската езикова рамка. Немски език, италиански и иврит са предимство.
5. Жилище в Бургас/Варна е предимство.
6.Да нямат татуировки и пиърсинг на видими места.

Небоходими документи за допускане до интервю:
1.CV - на български език (европейски образец)
2.Заявление (Молба) за постъпване на работа - написано собственоръчно с подпис и дата
3.Снимки - 1 бр. портретна и 1 бр. в цял ръст.

Документите могат да бъдат предадени лично, по пощата на адрес: София, ж.к. Горубляне, ул. "Павел Красов" №35, п.к. 1138, или на следния и-мейл адрес:
cabatt@bgaircharter.com;

Срок за подаване на документи: 05.11.2013г. - 01.02.2014г.

Датите и мястото на интервюто ще бъдат уточненни допълнително. Авиокомпанията си запазва правото да извика на интервю само част от кандидатите. Кандидати, чиито документи не отговарят на изискванията, няма да бъдат допуснати до интервю.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
aniLM

МнениеПуснато на: Чет 07 Ное 2013, 11:54    Заглавие:  

Страхотна новина, но все още не мога да я намеря публикувана в друг сайт или форум.
Относно ръста над 162 см за жените...толкова ли е важен? Аз съм висока 160 см, но покривам всички останали изисквания. Има ли смисъл да кандидатствам ако не отговарям на условието за ръст с няколко см ?
Върнете се в началото
BAC-cabatt

МнениеПуснато на: Вто 12 Ное 2013, 14:05    Заглавие:  

Ръстът на стюардесите и стюардите има значение по редица причини. Той има отношение и към безопасността. Никой не може да Ви забрани да подадете документи. Комисията ще реши дали да Ви покани на интервю.

П.П. Кои други форуми имате предвид, когато пишете, че обявата не е поместена в други форуми?
Върнете се в началото
Джани

МнениеПуснато на: Съб 04 Яну 2014, 18:10    Заглавие:  

Здравейте! Искам да кандидатствам за този пост, но имам проблем. Ясно е, че трябва да се напише CV, в което трябва да е включен трудовият опит, но аз нямам такъв. Бихте ли ми дали съвети как мога да напиша добро мотивационно писмо въпреки това и дали изобщо има смисъл да пращaм CV, като не съм работила до сега?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [4 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0504s ][ Queries: 12 (0.0029s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker