Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ту-160 над Балтийско море (ВИДЕО) · Rheinmetall и BAE Systems откриват съвместно предприятие във Великобритания · Десантният кораб-док L9012 FS Sirocco / G40 Bahia · Италианската полиция откри УР въздух-въздух при операция срещу десни екстремисти · Искат въвеждане на минимална работна заплата за целия ЕС · Проверяват за изтичане на лични данни на милиони българи от НАП ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Tue 16 Jul 2019, 06:01
All times are UTC + 2
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Диспечерско управление, ако може малко помощ...
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [2 Posts]  
Author Message
aristoteli

PostPosted: Tue 28 Jan 2014, 01:15    Post subject:  Диспечерско управление, ако може малко помощ...
Subject description: Нуждая се от информация относно управлението на полетите

Здравейте, бих искал да помоля за малко помощ относно управлението на полетите над и в нашето въздушно пространство. Интересуват ме някои по - общи неща като например:
- как е организирано въздушното пространство в България
- как става резервирането на полети, които не са редовни и включени в графика
- кой отговаря за прелитащите през нашето въздушно пространство въздухоплавателни средства и кой отговаря за кацащите такива
- как са организирани нивата за управление на излитащите самолети - до колкото знам нивата са три докато самолета е на пистата, след което като отлепи колесарите на някаква височина го поема друго отговорно лице, и при достигането на друга определена височина го поема друг диспечър.

МНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН НА КАКВАТО И ДА Е ПОМОЩ ! Която ще ми помогне да си представя нещата.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
del

PostPosted: Sat 15 Mar 2014, 23:21    Post subject:  

Ако не си се пренадал за отговор Very Happy виж тук:
http://www.atsa.bg/
Тук също:
http://training.ivao-bg.net/Resources.aspx
Документите са съвсем реални.

View user's profile Send private message Send e-mail 
Page 1 of 1 [2 Posts]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0664s ][ Queries: 12 (0.0083s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker