Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Naval Group ще достави на Аржентина 4 леки корвети/OPV, първият кораб ще е бившия LAdroit · Google Earth 3D разкри секретна военна база · Лондон призова Германия да преосмисли забраната за износ на оръжие за Саудитска Арабия · Полицаят, застрелял съпруга на любовницата си на Крит, ще лежи доживот · България ще привлича инвестиции от Саудитска Арабия чрез съвместно дружество с кралството · ЕС се споразумя за фонд, подкрепящ проекти в областта на отбраната ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Фев 2019, 15:46
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Единен армейски тест ?!
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Автор Съобщение
uriel

МнениеПуснато на: Съб 15 Фев 2014, 18:06    Заглавие:  Единен армейски тест ?!  

Здравейте, предварително се извинявам ако тук не е мястото на подобна тема, просто ми изглеждаше най-подходящо с оглед на това, че в подзаглавието на секцията имаше отбелязан маркер "въпроси".

Скоро ми предстой явяване на такъв тест (физически) и имам няколко въпроса, които ще се радвам ако някой запознат успее да ми разясни. Прерових Интернет, военни форуми и какви ли не любителски сайтове, но намирам само обща информация. Нека ако някой е държал теста или е запознат със условията наистина да ми помогне.

1. В каква последователност се провежда изпитът? Както е записано в таблиците с нормативите ли - първо коремни преси, след това лицеви опори, совалки и крос ?

2. Каква почивка се дава между отделните дисциплини?

3. Следи ли се за внимателното изпълнение на повторенията? Аз се старая да ги правя много чисти, не би било приятно ако някой, който ги прави до половина бъде толериран.

4. Необходимо ли е докосване на линията с ръка при совалките?

5. Къде се провежда изпитът, за да мога да огледам трасето, и дори да го мина няколко пъти предварително?

6. Колко е стръмно частта с изкачването от кроса и с каква продължителност е ? Спускането със същия, но обратен наклон ли е ?

Просто искам да съм наясно с регламента и да си отработя нещата добре предварително, а не да отида и да гледам като истукан. Благодаря Ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Reason

МнениеПуснато на: Пон 08 Дек 2014, 12:24    Заглавие:  

Ще ти отговоря, макар да е късно вече, но все пак други, които четат да имат обща представа как се провежда изпита. Та,..

Цитат:
1. В каква последователност се провежда изпитът? Както е записано в таблиците с нормативите ли - първо коремни преси, след това лицеви опори, совалки и крос ?

Да в тази последователност се провежда.

Цитат:
2. Каква почивка се дава между отделните дисциплини?

Почивката е колкото да се извъртят всички кандидати, т.е. първите правили коремни преси следва да правят първи и лицевите опори, когато завършат всички с първото упражнение. Кофтито се получава единствено след совалката, тъй като се пускат всички на масов крос. По-добре е да си от първите още в началото, защото така ще бъдеш и от първите при совалката и съотвеното ще имаш повече време за почивка преди кроса. В тоя смисъл, последните от совалката не се юркат веднага на крос. Дават се 5-10 мин. за почивка преди кроса.

Цитат:
3. Следи ли се за внимателното изпълнение на повторенията? Аз се старая да ги правя много чисти, не би било приятно ако някой, който ги прави до половина бъде толериран.

По принцип се следи, но трябва да си наясно, че идеално чисто да тръгнеш да правиш и коремните и лицевите няма как да постигнеш максималната бройка за 1 мин. На изпитващите това им е ясно и никой не те гледа дали пускаш максимално до долу при лицевите и дали се изправяш перпендикулярно при коремните или че дори да си залепяш главата за краката (някои и така ги правят). Сам знаеш предполагам, че лицевите и коремните преси имат много варианти за изпълнение. Разчита се на едно коректно изпълнение, а не перфектно такова. Това съвсем не значи, че някой ще позволи да се сгъват само ръчичките и да не се пуска до долу, така че да участват гърдите в упражнението или пък, че ще симулира едва ли не сексуална сцена (било то отдолу или отгоре)... Иска се що-горе чисто изпълнение, но не перфектно такова.

Цитат:
4. Необходимо ли е докосване на линията с ръка при совалките?

С ръка не - докосва се с крак.

Цитат:
5. Къде се провежда изпитът, за да мога да огледам трасето, и дори да го мина няколко пъти предварително?

Където ще се явяваш на изпит, т.е. където е определено. Това е различно място за различните формирования.

Цитат:
6. Колко е стръмно частта с изкачването от кроса и с каква продължителност е ? Спускането със същия, но обратен наклон ли е ?

Провежда се на равнинна местност и относително няма различие в наклона (обикновено).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [2 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0559s ][ Queries: 12 (0.0057s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker