Private Colleger of transportation
image image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Москва vs. Лондон: войната на думи продължава · САЩ държат в плен лидера на "Ислямска държава"? · Стрелба край Шесто районно, линейка хвърчи към Военна болница в София · 40 години от губелта на ат. л-т Стефан Банев · Цитат на деня! Борис Велчев: Изкушен съм да се съглася, че юристите се смятат за повече от Бог, признавайки трети пол · Община Ловеч обяснява защо е махнала пътна настилка, сложена при посещение на министър ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 17 Дек 2017, 19:22
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
Конфликтът в Украйна
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 978 от 987 [14801 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 976, 977, 978, 979, 980, ..., 985, 986, 987 Следваща
Автор Съобщение
antygon

МнениеПуснато на: Съб 05 Авг 2017, 17:51    Заглавие:  

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Chelyabinsk

МнениеПуснато на: Нед 06 Авг 2017, 20:35    Заглавие:  

Газманов в ЛНР

Газманов в ДНР
Върнете се в началото
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 15:37    Заглавие:  

Цитат:
В немецком правительстве заявили, что вопрос о статусе Крыма можно будет обсуждать только тогда, когда в Донбассе наступит мир. Так на заявления главы Свободной демократической партии (СвДП) Кристиана Линднера ответил представитель правительства Германии по вопросам сотрудничества с РФ Гернот Эрлер, передает Deutsche Welle.

По словам Эрлера, европейские лидеры считают, что на данный момент самым острым остается вопрос урегулирования конфликта на востоке Украины, а уже потом можно будет решать вопрос относительно Крыма.

https://www.novorosinform.org/news/73037
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 15:44    Заглавие:  

Ще ми обсъждат статуса на Крим. Ми да си го обсъждат вътрешно. Смешковци!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Восток

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 16:02    Заглавие:  

Flankerivo написа:

В един момент, ако проблемите в Украйна бъдат разрешени, вероятно ще се търси някакъв вариант за Крим, от чисто икономически интерес, но като цяло и аз мисля, че положението ще остане като балтийските републики и СССР, никога няма да бъде признат за част от РФ.
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 16:04    Заглавие:  

Изобщо темата е за Украйна и Донбас, а Крим е приключен случай. Който иска да си го признава вътрешно. Негова си работа. Териториалният мениджър не го е еня.
Върнете се в началото
Восток

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 16:13    Заглавие:  

От гледна точка на днешното положение е така, но ако примерно в Русия дойде на власт Навални, а в Украйна партия като Опозиционния блок, то нищо не се знае, със сигурност би имало желание и у двете страни да се стърси компромисен вариант, съвсем отделен въпрос е, че просто не знам какво биха могли да измислят, но така или иначе западните страни не биха били кой знае какъв фактор при подобен сценарии.
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 16:41    Заглавие:  

Да, ако на Витоша изригне вулкан. Стига с тоя Навални. Той е чужденец. До такова ниво няма да паднат. Шойгу или Медведев. Лавров. Ще е фигура в сянка някоя неизвестна нам. И така е по-хитро, щото партньорите няма да са го обработвали. Крим е приключен кейс.
Върнете се в началото
Восток

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 18:08    Заглавие:  

Flankerivo написа:
Да, ако на Витоша изригне вулкан. Стига с тоя Навални. Той е чужденец. До такова ниво няма да паднат. Шойгу или Медведев. Лавров. Ще е фигура в сянка някоя неизвестна нам. И така е по-хитро, щото партньорите няма да са го обработвали. Крим е приключен кейс.

Е, то реално Лавров, Медведев или Шойгу означава пак Путин, тия тримата ще са ''говорещи глави'', както казваш ти, отношенията с Украйна обаче няма да се оправят докато на власт е Путин, това е ясно, ясно е, и че въпроса с Крим е приключен, докато той е на власт.
Върнете се в началото
Восток

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 20:46    Заглавие:  

Има ли друг такъв случай, където страна слага в паспорта си, изображения на сгради от чужда държава?

Цитат:
Киев выразил протест из-за изображения Львова в новом польском паспорте

"Вызванному в МИД послу Польши на Украине Яну Пекло была вручена нота, в которой выражается решительный протест относительно намерений Министерства внутренних дел и администрации Польши разместить на страницах нового паспорта Польши изображение часовни-ротонды, расположенной на территории польских военных захоронений на Лычаковском кладбище в городе Львов", — говорится в комментарии МИД.

https://ria.ru/world/20170807/1499928386.html
Върнете се в началото
Chelyabinsk

МнениеПуснато на: Пон 07 Авг 2017, 23:12    Заглавие:  

Восток написа:
Flankerivo написа:

В един момент, ако проблемите в Украйна бъдат разрешени, вероятно ще се търси някакъв вариант за Крим, от чисто икономически интерес, но като цяло и аз мисля, че положението ще остане като балтийските републики и СССР, никога няма да бъде признат за част от РФ.

В отличии от Прибалтики - в Крыму живут русские люди. Very Happy Ты забыл?

Плевать с высокой горы, кто там чего признает.
Может завтра решат и Камчатку не признавать - но это их проблемы а не наши.

Но оставим Крым в стороне.

Интересная новость

Для граждан ДНР и ЛНР отныне можно находится на территории России в "особом порядке".
Не как жителям Украины 90/180.
Теперь можно продлять регистрационный учет для иностранцев - не выезжая за пределы России.

https://zatulin.ru/srochnaya-novost-dlya-bezhencev-iz-lnrdnr-o-prodlenii-migracionnogo-ucheta/
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 08 Авг 2017, 07:48    Заглавие:  

Offtop-ирам безспирно.

Восток, разбрах, че според теб Навални не е "говореща глава". Ту царски меланхолии от най-застоялото за руснаците време на николаевците, ту навалнящини младежки. Е мен пък ме кефят технологиите и съответно за мен готини времена са тези след 1944 г. Тогава е new wave просвещението.

A неоолигархчето Навалняк е "говореща глава", но нещо по-лошо от бюрократичния аспект на термина. Той е "говореща глава на щатска хранилка". А това е недопустимо. Това до ден днешен е допустимо само в цееуропейския протекторат, както и в японския такъв, където стратегически промени в курса са недопустими и наказуеми от батко. Все едно в Щатите да има "говорещи глави на руска хранилка". Няма, разбира се. Нали ще ги изядат с гащите и косъм няма да остане.
Върнете се в началото
Fuzzy_Logic

МнениеПуснато на: Чет 10 Авг 2017, 12:44    Заглавие:  

На сайте Захарченко появился официальный отказ от названия "Малороссия".

Комментарий Главы ДНР Александра Захарченко по вопросу дискуссии на тему переучреждения Украины.

Сама идея переучреждения государства, ввергнутого в глубокий экономический и политический кризис, и не предпринимаюшего попыток проведения кардинальных реформ по федерализации страны, и поиску путей выхода из коллапса, получила широкую поддержку. Уже сейчас можно сказать, что названия Малороссия не будет, поскольку вызывает у многих отторжение.
Поступило много интересных, разнообразных предложений и комментариев, что свидетельствует о том, что эта дискуссия была начата не зря.
Киев должен задуматься о том, что дальнейшее ведение такой убийственной политики и недоговороспособность приведут к распаду страны.

Web Page Name
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Восток

МнениеПуснато на: Чет 10 Авг 2017, 17:46    Заглавие:  

Flankerivo написа:
Offtop-ирам безспирно.

Восток, разбрах, че според теб Навални не е "говореща глава". Ту царски меланхолии от най-застоялото за руснаците време на николаевците, ту навалнящини младежки. Е мен пък ме кефят технологиите и съответно за мен готини времена са тези след 1944 г. Тогава е new wave просвещението.

A неоолигархчето Навалняк е "говореща глава", но нещо по-лошо от бюрократичния аспект на термина. Той е "говореща глава на щатска хранилка". А това е недопустимо. Това до ден днешен е допустимо само в цееуропейския протекторат, както и в японския такъв, където стратегически промени в курса са недопустими и наказуеми от батко. Все едно в Щатите да има "говорещи глави на руска хранилка". Няма, разбира се. Нали ще ги изядат с гащите и косъм няма да остане.

Ами, Навални би означавал преди всичко промяна на статуквото, което продължава вече близо 20 години...Путин постигна максимума, още 6 години Путин и Русия рискува окончателно да усети брежневизма отново, като последиците може да са подобни.Докато той е на власт отношенията с Украйна много трудно ще се оправят, дори и Порошенко и другите да бъдат изметени, една огромна част от украинците, които не са облъчени с ултранационалистическа пропаганда не биха се доверили на Путин и на неговата Русия.
От тази гледна точка Навални ще е като свеж полъх, въпреки кусурите му.Дори и да оставим на страна външната политика, достатъчно е да започне да се бори с корупцията и да се заеме с всичките проблеми в Русия, които да се срастнали с Путин и хората около него...

Времето, което определяш като ''просвещение'' далеч не е такова, Сухой, Антонов, Микоян, Туполев и Союз не компенсират репресиите, дефицита, терора, цензурата и всички други благини на това ню уейв...
Върнете се в началото
Восток

МнениеПуснато на: Чет 10 Авг 2017, 17:50    Заглавие:  

Chelyabinsk написа:

В отличии от Прибалтики - в Крыму живут русские люди. Very Happy Ты забыл?

Я говорил о юридическом статусе.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 978 от 987 [14801 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 976, 977, 978, 979, 980, ..., 985, 986, 987 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.3289s ][ Queries: 14 (0.0678s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker