Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Защо политиците развалиха пейзажа на 24 май · ИЗВЪНРЕДНО: "Орлите" ликуват с поредна титла, "армейците" останаха втори в Първа лига · НАПРЕЖЕНИЕ: Китай извади ядрения арсенал срещу САЩ · Иванчева излезе от домашния арест за срещна с журналисти · В гробница в Хърватия бе открит цял военен арсенал · "Ал-Салам-313" - новата иракска мафия ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 25 Май 2019, 05:24
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Кандидатстване в Долна митрополия
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Автор Съобщение
pomorieca

МнениеПуснато на: Съб 05 Апр 2014, 15:16    Заглавие:  Кандидатстване в Долна митрополия  

Здравейте,
Тази година завършвам и искам да сбъдна една моя мечта-да стана пилот.Веднага реших да кандидатствам в факултет Авиационен,разгледах предварителни изпити,записвания и видях,че има изпити по математика,история и география.Поразпитах дали е задължително да се явя на всички тези изпити и те ми отговориха,че мога да се явя само на един от тези три изпита за прием,което доста ме учуди,понеже все пак там се изисква много математика и ми стана много странно,че от един изпит по география съм вътре.И искам да попитам някой по наясно с нещата дали наистина е така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [1 Мнение]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩ АРХИВ » Криле
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0956s ][ Queries: 12 (0.0051s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker