Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Масови демонстрации в САЩ след забраната за абортите в няколко щата · Антитерористична операция в Русия осуетиха атентат в град Колчугино · Дрон удари с бомба саудитско летище · Иран пак обогатява уран · Разследват Порошенко за държавна измяна · Правителствени рокади в Австрия: Президентът уволни повечето министри от крайната десница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 24 Май 2019, 11:17
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Форум на списание "Клуб КРИЛЕ"
НАЦИОНАЛНО АВИАЦИОННО СПИСАНИЕ КЛУБ КРИЛЕ бр. 6/2015
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Юни 2015, 09:10    Заглавие:  НАЦИОНАЛНО АВИАЦИОННО СПИСАНИЕ КЛУБ КРИЛЕ бр. 6/2015  

На 3 юни, както винаги навреме и без секунда закъснение юнския брой на сп.Клуб КРИЛЕ бе издаден.

С доста добри теми - гледната точка на ген.Румен Радев защо трябва ние и само ние да пазим нашето небе. Руският парад в текст и въздушни снимки. Натовски учения в Гърция, Холандия и Румъния - с прекрасни авторски снимки и текст на световни фотографи. Авиошоу Белозем със снимки на авиофеновете от групата ни. Американски разказ за въздушния бой между Ф-15 и българските МиГ-29. Интервю с командира на авиобаза Граф Игнатиево. Екзотичните ВВС на Габон и още доста теми. Приятно четене.

КОРИЦАТА:

Click to see if image is larger

ИЗВЕСТЯВАМЕ ЧЕ И НОВИТЕ НИ 3 КНИГИ - "РЕАКТИВНИТЕ САМОЛЕТИ, том 7", "ЛУФТВАФЕ, книга 6" и "Френската авиация в Индокитай" вече са
в книжарниците - верига книжарници "Книгомания", верига книжарници "Хеликон", "Хобит" - Пловдив на центъра, Техническа книжарница - Варна, Палитра - Варна - зад бившата Валентина, А4 ПРЕС - София - на "Любен Каравелов" и "Граф Игнатиев", "Хоби" - зад пазара на Борово в София, при Боян - на бул.Черни връх в София.
Ако не може да ги намерите - 0889 153 365 - Преслав Панчелив, по ЕКОНТ за 1 дн са при вас. Миналата седмица доста хора се възполваха от това предложение...

Последната промяна е направена от Preslav на Пет 03 Юли 2015, 10:00; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Юни 2015, 09:26    Заглавие:  

Съдържание:

стр.2 - Ген.Радев - Спешно решение за МиГ-29
стр.6 - Ф-15 срещу МиГ-29 във въздушен бой - великолепно!
стр.8 - Ген.Лалов - Пилотите се мотивират с полети
стр.9 - Ми-17 на парада на 6 май
стр.12 - Историята на майор Семов
стр.13 - Авиошоу Белозем 2015
стр.15 - НАТОВСКИ самолети във Фризиан флаг 2015
стр. 16 - Грандиозният руски парад изуми света
стр.17 - Новини ВВС
стр.18 - Нека помним имената на авиационните герои
стр.20 - А-10 в Европа - в текст и снимки
стр.23 - Гордата история и тъжният край на хърватските Ми-24
стр.26 - Войната в Индокитай
стр.28 - ВВС на Габон
стр.30 - Гръцки и Израелски Ф-16 на учение

сп.Авиобизнес
стр.32 - Суис ер в София
стр.33 - Летище София - резултати
стр.39 - Новини от Изиджет
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 08 Юни 2015, 18:51    Заглавие:  

НОВИЯТ БРОЙ НА СПИСАНИЕ КРИЛЕ ИЗЛЕЗЕ НА 3 ЮНИ - ТЪРСЕТЕ НИ!
http://pan.bg/view_article-1-30563-NOVIQT-BROJ-NA-SPISANIE-KRILE-IZLEZE-NA-3-JuNI-TYRSETE-NI.html
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни 2015, 13:35    Заглавие:  

Нов инцидент с унгарски Gripen?
http://pan.bg/view_article-64-30604-Nov-incident-s-ungarski-Gripen.html
Върнете се в началото
RED

МнениеПуснато на: Сря 10 Юни 2015, 14:58    Заглавие: Тъжен ден  

Днес за първи път от 1984 година не си купих списание "Криле".
Прекалено много ми прилича на брошурка с повърхностни маркетингови текстове. А за нашите ВСС и НАТО се пише в захаросания стил на соц. пропагандата.
Не може така. Имайте предвид, че всички световни авио и воненни списания са ни достъпни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни 2015, 08:29    Заглавие:  

ПРОУЧВАНЕ: НАТО НЯМА ДА НИ ЗАЩИТИ, АКО РУСИЯ НИ НАПАДНЕ!!!
http://pan.bg/view_article-58-30613-PROUChVANE-NATO-NQMA-DA-NI-ZAShtITI-AKO-RUSIQ-NI-NAPADNE.html#sthash.9H2QaO3f.dpuf
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Юни 2015, 20:02    Заглавие:  

ВЪПРОСИ ЗА БОЙНОТО ДЕЖУРСТВО ВЪВ ВВС: ПРЕДИ И СЛЕД ИНТЕНЗИВНАТА ЛЕТАТЕЛНА ПОДГОТОВКА
http://www.pan.bg/view_article-58-30632-VYPROSI-ZA-BOJNOTO-DEZhURSTVO-VYV-VVS-PREDI-I-SLED-INTENZIVNATA-LETATELNA-PODGOTOVKA.html#sthash.FwVMXMeJ.dpuf
Върнете се в началото
ikar

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет 12 Юни 2015, 06:27    Заглавие:  

И аз за първи път от 1996г. съжалявам за парите, които съм дал. Изключително слаб и безинтересен брой. Досега не си бях позволявал да давам оценки, но този път не издържах.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 12 Юни 2015, 15:45    Заглавие:  

Ще ги обсъдим на редколегията другата седмица.
На изложбата на книгата в НДК питахме доста фенове - броевете напоследък им харесват - хубави корици, авторски материали от ВВС с добри снимки, авторски материали от чужбина с прекрасни снимки на световни фотографи. Вие предложете теми, които искате да има в броя... Така ще е най-добре, за да удовлетворим желанията ви. Поздрави.
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 12 Юни 2015, 15:45    Заглавие:  

Единствени в НАТО сме без закон за авиацията
http://pan.bg/view_article-6-30647-Edinstveni-v-NATO-sme-bez-zakon-za-aviaciqta.html
Върнете се в началото
Читанката

МнениеПуснато на: Пет 12 Юни 2015, 15:56    Заглавие:  

И аз да си кажа мнението. Видяхме се на изложбата - обсъдихме, и там казах това, което ще кажа тук.
Мен сп.КРИЛЕ напоследък повече ми харесва. Аз не си купувам чужди списания, както РЕД, прекалено са ми скъпи, тройно и нагоре от КРИЛЕ.
Аз обичам да чета на български статиите. И уважавам това, че чужди фотографи са предпочели КРИЛЕ, за да споделят своите наистина хубави снимки и статии. Харесват ми и самите статии - от първо лице, авторът споделя как е било на еди кое си летище по света.
Чух на изложението, че КРИЛЕ било проруско... Като погледнах последните 2 години - имате 2-3 руски корици...
За материалите - балансирани са... И в този брой, и в миналия, имаше 60 на 40 в полза на НАТО.
Да, напоследък ви липсват материалите тип монографии, да се надяваме, че Максим Генов пак ще започне да ги списва.
Но пък той доста добре се погрижи за рубриката ВВС на Източния блок по време на Студената война. Цяла книга може да издадете с тези неща... Бяха прекрасни, та да се надяваме, сега като ги свърши да насочи пак усилията си към монографиите.
Новини не ви липсват, отворили сте списанието за феновете - постоянно снимки на фенове, на тяхната дейност, това е супер - лични поздравления!
Някои хора се дразнят за темата български ВВС - но няма как да я няма в списанието, ако я ограничите ще бъде добре, да не е примерно 12 страници, а най-много 6.
Напоследък ви липсват материали за битки, дерзайте по тях.
Това е от мен... доволен съм, нивото не е спаднало. Надявам се да изпълните молбите ми - за монографии и битки.
Поздрави на екипа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 13 Юни 2015, 16:16    Заглавие:  

ИЗНЕНАДА: МО И ВВС СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ РЕАКТИВНИ САМОЛЕТИ SCORPION, КОИТО ДА ЗАМЕНЯТ L-39 И СУ-25
http://pan.bg/view_article-64-30686-IZNENADA-MO-I-VVS-SE-INTERESUVAT-OT-REAKTIVNI-SAMOLETI-SCORPION-KOITO-DA-ZAMENQT-L-39-I-SU-25.html#sthash.w1UhmWAF.dpuf
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 19 Юни 2015, 09:01    Заглавие:  

ОБЗОР НА ПЪРВИТЕ ТРИ ДНИ НА АВИОСАЛОН БУРЖЕ
http://pan.bg/view_article-5-30762-OBZOR-NA-PYRVITE-TRI-DNI-NA-AVIOSALON-BURZhE.html
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни 2015, 08:37    Заглавие:  

Авиационният факултет трябва да развива своя потенциал
http://pan.bg/view_article-1-30825-Aviacionniqt-fakultet-trqbva-da-razviva-svoq-potencial.html#sthash.PIEn4szH.dpuf
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 27 Юни 2015, 15:06    Заглавие:  

Младите летци тренират бойно ползване с L-39 ZA
http://pan.bg/view_article-1-30929-Mladite-letci-trenirat-bojno-polzvane-s-L-39-ZA.html

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 2 [18 Мнения]   Иди на страница: 1, 2 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Форум на списание "Клуб КРИЛЕ"
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0676s ][ Queries: 12 (0.0036s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker