Private Colleger of transportation
image image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Председателят на комисията по отбрана генерал Константин Попов се срещна с коменданта на Колежа по отбрана на НАТО генерал-лейтенант Кристин Уайткрос · Chinese and Russian forces concluded their joint counter-terror exercises · Китай и Русия проведоха съвместни контратерористични учения на полигон край Yinchuan, столицата на автономен окръг Ningxia Hui · Изравнени са таксите за обслужване на пътници през двата терминала на Летище София · Отпуснати са 6173 лв. за рехабилитация на военноинвалиди и военнопострадали · Одобрено е финансиране по проекта за осигуряване на летателната годност на МиГ-29 ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 13 Дек 2017, 14:50
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Атентатите във Франция - 13 НОЕМВРИ, ПЕТЪК
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 5 [72 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Автор Съобщение
NEO

Местожителство: Велинград

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 10:23    Заглавие:  

Бог да прости загиналите. Бог да помага и на близките им и да им даде сила.
Излишно е да коментирам "арабската" пролет и кой и как я иницира. За мен този приток на мигранти е голяма опасност. Нагледахме се на клети бежанци на възраст под 30 год. и то основно мъже. Е, ако са бежанци къде са си зарязали жените, сестрите и майките?! ИДИЛ да ги "такова" ли...?!
За мен огромна вина има Ангела Меркел и евро толерастите! На Европа и Германия в частност им трябва Ервин Ромел, не Ангела Меркел и Оланд! Знам, че звучи скандално, но го мисля и не се извинявам( за Ромел).
Ако не се ударят ИДИЛ с цялата сила, на която е способна една бъдеща координирана коалиция, това в Париж ще се окаже само предястието!
И да ви кажа, ако ще и да ме обявите за параноик, но мисля да си почистя хубаво "газовика", който прашасва от 2009 год. някъде из шкафовете и да си попълня запаса от патрони.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 10:30    Заглавие:  

Подкрепям мнението ти. Европейските либерализъм и толерантност отдавна се превърнаха в либерастия и толерастия. Те допринесоха за упадъка на сегашна Европа и в социален, и в икономически, и в политически план. Самият факт, че вчера белгийската полиция влиза в един квартал, арестува едни чалми, после ги пуска, поради баналната липса на доказателства (демек спецслужбите на дребничката държавичка НЕ РАБОТЯТ), а салафитчетата през цялото време издевателстват над населението и органите на реда, е много показателен.

И малко повече:
http://cont.ws/post/148799
Почему Бельгия стала центром терроризма в Европе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Ivaylo Ivanov

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 15:58    Заглавие:  

конструктор написа:
Какво е казала Ванга за Сирия?

Още по време на първата война в Залива, журналист я беше попитал дали сега ще започне Третата световна война, а тя отговори "А, рано е - Сирия още не е паднала". Това се излъчи по телевизията.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
sluchaen

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 17:35    Заглавие:  

Flankerivo написа:
Подкрепям мнението ти. Европейските либерализъм и толерантност отдавна се превърнаха в либерастия и толерастия. Те допринесоха за упадъка на сегашна Европа и в социален, и в икономически, и в политически план. Самият факт, че вчера белгийската полиция влиза в един квартал, арестува едни чалми, после ги пуска, поради баналната липса на доказателства (демек спецслужбите на дребничката държавичка НЕ РАБОТЯТ), а салафитчетата през цялото време издевателстват над населението и органите на реда, е много показателен.

И малко повече:

А по-леко с упадъка...от всичките които изброи мога лично да се сравня с когото кажеш от онази част на Европа без тези упадъци и ще го бия. Виж пропускаш един упадък, в морала, е там не съм сигурем че ще спечеля Click to see if image is larger.
Върнете се в началото
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 17:56    Заглавие:  

Ivaylo Ivanov написа:
конструктор написа:
Какво е казала Ванга за Сирия?

Още по време на първата война в Залива, журналист я беше попитал дали сега ще започне Третата световна война, а тя отговори "А, рано е - Сирия още не е паднала". Това се излъчи по телевизията.

Ами тогава да продължаваме да стискаме палци за Асад, че падне ли той, ще падне и Сирия, а оттам...

NEO

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 18:24    Заглавие:  

Бе стискайте палци на Путин... И в частност на "Владимир Мономах" и "Булава". Не съм русофил, ама някак си ми писна в Европа да командва мъжествена жена и женствени мъже( ъъ, мъжове, де)! Те Владимилович не го броят за европеец, така че...
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 18:56    Заглавие:  

Е, за Путин се подразбира!
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 19:17    Заглавие:  

sluchaen написа:
Flankerivo написа:

И малко повече:

А по-леко с упадъка...от всичките които изброи мога лично да се сравня с когото кажеш от онази част на Европа без тези упадъци и ще го бия. Виж пропускаш един упадък, в морала, е там не съм сигурем че ще спечеля Click to see if image is larger.

Хах. В прогрес ли е?! Не ми разсмивай гащите! Обсъждали сме тази тема. Аз не искам салафитска, контролирана отвън бабичка, деиндустриализирана, хвалеща се с растеж от нула цяло нула еди колко си процента, управлявана от некадърна политическа класа, изпадаща от всякакви военни класации, с военни министри в поли, с липса на стратегически дългосрочен мениджмънт и колосални външни задължения... Сега се опасявам, че извънтемието е отново започнато.
Върнете се в началото
КОТ БЕГЕМОТ

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное 2015, 23:46    Заглавие:  

NEO написа:
Излишно е да коментирам "арабската" пролет и кой и как я иницира. За мен този приток на мигранти е голяма опасност. Нагледахме се на клети бежанци на възраст под 30 год. и то основно мъже. Е, ако са бежанци къде са си зарязали жените, сестрите и майките?! ИДИЛ да ги "такова" ли...?!
За мен огромна вина има Ангела Меркел и евро толерастите! На Европа и Германия в частност им трябва Ервин Ромел, не Ангела Меркел и Оланд! Знам, че звучи скандално, но го мисля и не се извинявам( за Ромел).
Ако не се ударят ИДИЛ с цялата сила, на която е способна една бъдеща координирана коалиция, това в Париж ще се окаже само предястието!
И да ви кажа, ако ще и да ме обявите за параноик, но мисля да си почистя хубаво "газовика", който прашасва от 2009 год. някъде из шкафовете и да си попълня запаса от патрони.

Нео, прости ми невежеството, но какво е това ,газовик"? Да не е газ-сигнален пистолет? Защото, ако е такъв, вярвай ми, работа няма да ти свърши да се защитиш...
Върнете се в началото
NEO

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 10:13    Заглавие:  

КОТ БЕГЕМОТ написа:
NEO написа:

Нео, прости ми невежеството, но какво е това ,газовик"? Да не е газ-сигнален пистолет? Защото, ако е такъв, вярвай ми, работа няма да ти свърши да се защитиш...

Smile Извинявам се за неяснотата. Да,за газ-сигнален пистолет става дума. Вярвам обаче, че в определена ситуация от близка дистанция може и да свърши някаква работа. Надявам се никога да не потрябва. но както е казал един виден деец на престъпния свят– С пистолет и добра дума се постига повече, отколкото само с добра дума. Не че джихадистите разбират от добра дума...
Мен повече ме чопли нещо друго– работя на бензиностанция, и то на руска верига и мисля, че сме идеално място някой да направи някоя простотия.. На около двеста метра от нас има още една голяма бензиностанция, Изобщо в радиус от около 1 км. има общо пет бензиностанции. Никой от ръководството на фирмата не е обелил и дума да се вземат някакви мерки за сигурност. Най-малкото по-често да минават патрулки или сотаджии. Трета година си стоим само с един паник бутон на касата, другият е изгубен и не е взет нов.

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 11:53    Заглавие:  

С газов пистолет можете да уплашите мен, но тях – едва ли.
Може бе Ви трябва нещо от рода на "Smith & Wesson Model 500" Wink

Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 12:12    Заглавие:  

Няма повод за притеснения. Лукойл и Газпром имат търговски и нетърговски обекти в половин Европа. Атентат в държавичката ни разградена не носи ценност за световния радикализъм, тъй като (повтарям отново) не сме субект в международната политика.
Върнете се в началото
Yahiko

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 15:41    Заглавие:  

конструктор написа:
С газов пистолет можете да уплашите мен, но тях – едва ли.
Може бе Ви трябва нещо от рода на "Smith & Wesson Model 500" Wink

След Шарли Ебдо едни американци си направиха тестова постановка като ситуацията в редакцията - дали може да се реагира с късо оръжие при подобна ситуация, при която влизат джигити с АК-та. Говорим за истински оръжия и симюнишън. Многобройните опити показаха, че няма да успееш да се защитиш, дори всичките ти колеги да са с бойни. Единствено да гътнеш някой и друг терорист.
Върнете се в началото
Ivaylo Ivanov

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 16:28    Заглавие:  

NEO написа:
Да,за газ-сигнален пистолет става дума. Вярвам обаче, че в определена ситуация от близка дистанция може и да свърши някаква работа.

Повярвай ми - НЕ МОЖЕ!
Най-добре по законен начин се сдобий с истинско огнестрелно оръжие.
А ако нямаш такава възможност - ето един примерен вариант за в случай на война:
http://thehomegunsmith.com/pdf/Expedient-Homemade-Firearms-Vol-II-PA-Luty.pdf
Ето го същото и на руски - от ислямистки сайт:
http://vk.com/doc55073591_263608190?hash=9d9b94fc9b81d0e904&dl=7d3b99d14769993315
Просто си набави необходимите материали, консервирай ги и в случай на гражданска война - отнеси ги на стругар.
През Карабахската война арменците въоръжаваха цели роти с подобни екзотики:
Click to see if image is larger

В НИКАКАКЪВ СЛУЧАЙ не се опитвай да правиш това в мирно време, защото така придобиваш незаконно огнестрелно оръжие! Ако решиш да не ме послушаш - после не се оправдавай с мен.
Върнете се в началото
Yahiko

МнениеПуснато на: Сря 18 Ное 2015, 17:26    Заглавие:  

По повод атаките - Европейската комисия ще гласува забрана на полуавтоматичните карабини. Щото всички терористични атаки са направени със законно притежавани оръжия ... bandhead

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 5 [72 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2684s ][ Queries: 14 (0.0490s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker