Private Colleger of transportation
image image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Мистериозна смърт на британски дипломат · Al-Jarida: Израел подготвя масирани удари по обекти в Сирия · Изплуваха смразяващи кръвта подробности за убийството на малката Дамла · Извънредно: Путин позвъни на Тръмп с гореща благодарност, президентът на САЩ и ЦРУ спасили Санкт Петербург от зловещ терор на ИД (ВИДЕО) · Нетаняху благодари на Тръмп, че е посочил на света "истината за Израел" · Румен Радев: Най-голямото чудо да живеем заедно в мир, взаимност и разбирателство е в нашите ръце ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Mon 18 Dec 2017, 01:27
All times are UTC + 2
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
ТУРЦИЯ СВАЛИ РУСКИ СУ-24!
Moderators: Super Flanker
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 50 of 51 [765 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 48, 49, 50, 51 Next
Author Message
sluchaen

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 17:34    Post subject:  

Аз не разбирам. Знам, че Суто е опраскано, а за повече от домати путин нема топки. А иначе лакардиите може да си вървят.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Super Flanker
[Admin]

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 17:46    Post subject:  

И какво точно трябваше да направят?
Back to top
sluchaen

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 17:50    Post subject:  

Че не го ли прочете назад в темата? Ма допусна ли да му го свалят, а? То сега след дъжд качулка.
Back to top
tamerlan

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 17:56    Post subject:  

Какво си се вторачил в тия домати - цялата външна политика на Ердоган отиде у киреча, подопечните му групировки в Сирия са обърнати в бяг по всички фронтове, кюрдите вече имат подкрепата и на САЩ и на Русия. Доста солено му излезе на Ердоган това Су, доматите са най-малкото.
Back to top
View user's profile Send private message 
sluchaen

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 18:08    Post subject:  

Впрочем хайде да не са домати, а чушки, не си ли виждал как мустакатите немци и забрадени немкини с чувалчетата си ги карат на запад!? Ти се моли Ердоган да си не изпълни политиката именно на запад, че ние отидохме в киреча. От 80 милиона 2, 3 да пусне не като бежанци, а като гастарбайтари и сме я втасали. Без война ще ни превземе.
Back to top
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Tue 09 Feb 2016, 21:16    Post subject:  

Да, Ердоган може да смачка такава слаба и жалка държава като днешната остатъчна България (за разлика от НРБ, която успешно се защитаваше), но срещу Русия не може да направи нищо, освен провокации по американско внушение като свалянето на този "Су-24М". Впрочем тази провокация май ще си остане единствена, така че по-правилно е да се каже "провокация", а не "провокации". И това е защото дори Едроган неизбежно е осъзнал колко скъпо му струва това безразсъдно действие. Затова няма да го повтори повече.
ayahuasca

PostPosted: Wed 10 Feb 2016, 09:11    Post subject:  

Много са досадни тези полуидиотски случайни мнения.Таман прочета някакъв смислен анализ и после трябва да чета и болните,случайни коментари.Сякаш ме интересува какво пее хамериканското радио,та трябва да му чета и случайните глашатаи.Опитвам се да разгадая в каква област са специалисти подобни глашатаи,за да знам доколко адекватна е поне марионетната им роля,обаче откривам само посредственост.Извинявам се за спама,изтрийте ако сметнете за грубо,но подобно салбоумие не е случайно и според мен е опасно,затова трябва да бъде трито на мига,преди да е успяло да създаде киселини в гърлото на нормалния,мислещ читател на този чудесен форум.
Back to top
View user's profile Send private message 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Wed 10 Feb 2016, 10:19    Post subject:  

Не знам колко страници с домати бяха изписани в тази тема. Някой мечтае за шопска. Бре, нали имахте далавера от некъпаните Gastarbeiter-и?! Сега друга песен, леко жална, чувам. Имам предложение към тамошното население на резерват "Европейски социалдемократически либерастки съюз", една mega cool new wave, new age, trash пропозиция - да налузят полите на жените и приятелките и да стачкуват срещу raping-а тъй-най-демократично обратнорезбарски.

С оглед на това, което се случва в Южна Турция (гражданска война), с оглед на зачестилите терористични актове в центъра на Истанбул, с оглед на тоталната катастрофа на плановете на Ердоган (пълен реверс), на това как собственици на хотели в Анталия и други известни курорти продават хотелите (ама никой не ги иска), тъй като няма руски туристи, а те бяха наводнили Турция и доскоро билатералните бизнес отношения бяха много позитивни за самата Турция, с оглед на това, че мечтите на Турция за атомна централа се отлагат във времето (а наличието на такава е мега престиж), с оглед на това, че турците няма да се превърнат в толкова сериозен газов hub, какъвто доста скоро щяха да станат, с оглед на това, че бизнесът в самата Турция е настръхнал срещу Ердоганя и аз лично се съмнявам въпреки тоталния контрол, с който се кичи, да успее да победи на следващите избори, с оглед на това, че няма ден след онзи ноемврийски, в който да има позитивни новини за турската икономика... кво си говорим изобщо...
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
sluchaen

PostPosted: Wed 10 Feb 2016, 13:10    Post subject:  

........
Редактирано от Т-72
Back to top
T-72
[Admin]

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 09:01    Post subject:  

Поздрав!

ICQ Number 
sluchaen

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 10:08    Post subject:  

Ще се опитам да ви го напиша на по-разбираем език.
Ердоган свали Суто с което заяви, че прокламираното тук руско ядрено плашило не върши никаква работа. Значи нищо не може да го спре ако рече да засили на запад 2, 3 милиона от някакво население намиращо се на негова територия. И тези 2, 3 милиона без паспорти и с изградена структура на управление (която видяхме имаше и в групите с по-далечна дестинация) да бъдат инструктирани да останат в България. Как ще ги наречем, бежанци, емигранти, гастарбайтари в момента на пресичане на границата няма никакво значение. Оставайки в България какво ще ги правим? А след време и то не дълго имайки предвид демографското положение в България въпроса ще е те какво ще ни правят. Ето това ще е завземане без война.
Back to top
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 10:26    Post subject:  

Малко като преоткриване на топлата вода. Ясно е и на гургулиците по жиците. Честно казано, на мен (пък и не само на мен) с течение на времето на фона на дългогодишния цигански проблем, умирачката по селата и градчетата, на фона на продажността на висшия и среден държавен мениджмънт започва да ми става апатично безразлично за родината ни, управлявана от продажни дебили, обръчи от фирми, олигархична прослойка в сянка, директор на водопад - мутра от 90-те, закопала десетки свои колеги по поляните над Бистрица, и не на последно място НПО-тата чуждоплатени. Аз ги мразя. Омразата ми към тях се пренася и към т.нар. родина. Спасява ни засега това, че не сме фактор в регионалната и геополитиката. Иначе сме в полезрението на съвременната турска доктрина и рано или късно ще влезе в действие специален план за нас. Back to topic, бля. Laughing

А ядреното плашило върши работа, иначе още през 90-те Русия щеше да бъде разпадната. Сега и конвенционалното им плашило върши страхотна работа. Некъпаните брадатковци оревават орталъка.
Back to top
sluchaen

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 10:48    Post subject:  

Лошото е, че близо 500 милионния ЕС (почти защото махам около 6 милиона населяващи България) с удовлствие ще се справи с гастарбайтарите в които ще се превърнат бежанците, доката както казваш плана за България (въпреки че е ЕС) може да се окаже друг. Единственото ни спасение за съжаление не е Русия, а ЕС и то още по-федерализиран ЕС.
Back to top
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 11:22    Post subject:  

Flankerivo wrote:
[...] започва да ми става апатично безразлично за родината ни, управлявана от продажни дебили, обръчи от фирми, олигархична прослойка в сянка, директор на водопад - мутра от 90-те, закопала десетки свои колеги по поляните над Бистрица, и не на последно място НПО-тата чуждоплатени. Аз ги мразя. Омразата ми към тях се пренася и към т.нар. родина.

А, това не е добре. Ако българите по време на византийското и турското робство бяха мразили Родината си, отдавна нямаше да я има. Не може да мразиш Родината си, само защото е поробена.

Това, което аз мразя, е днешната държава. Но какво е държавата? Инструмент в ръцете на господстващата класа, а при колониалните държави като нашата сега също и инструмент в ръцете на метрополията (а ние си имаме цели 2 метрополии) за подчинение на колонията. България и трудовите хора в нея са мачкани от сегашната българска държава и е естествено тя да бъде мразена от тях. Но държава и Родина не е едно и също!

Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 11 Feb 2016, 11:52    Post subject:  

Приеми, че имам предвид държавата и управляващата класа. Това е достатъчно.
Back to top
Page 50 of 51 [765 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 48, 49, 50, 51 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.2848s ][ Queries: 14 (0.0069s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker