Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
100 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК МИРЧО АСЕНОВ · Луната ще попречи да се наблюдава метеорният поток Ориониди · През Втората световна война над 50 000 норвежки правиха секс с нацистки войници · ФОТОФАКТ: СПЕЦИАЛИСТ ОТ ЗРВ НА ГОДИНАТА ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ВВС - ПОДП.АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ · 100 лв. глоба за пешеходци ползващи телефон · ФОТОФАКТ: МЛАД ПИЛОТ НА ВВС ЗА ГОДИНАТА СТ.ЛЕЙТ. КРАСИМИР ЦОЛОВ ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пет 19 Окт 2018, 01:04
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
ТУРЦИЯ СВАЛИ РУСКИ СУ-24!
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 50 от 51 [765 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 48, 49, 50, 51 Следваща
Автор Съобщение
sluchaen

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 17:34    Заглавие:  

Аз не разбирам. Знам, че Суто е опраскано, а за повече от домати путин нема топки. А иначе лакардиите може да си вървят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 17:46    Заглавие:  

И какво точно трябваше да направят?
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 17:50    Заглавие:  

Че не го ли прочете назад в темата? Ма допусна ли да му го свалят, а? То сега след дъжд качулка.
Върнете се в началото
tamerlan

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 17:56    Заглавие:  

Какво си се вторачил в тия домати - цялата външна политика на Ердоган отиде у киреча, подопечните му групировки в Сирия са обърнати в бяг по всички фронтове, кюрдите вече имат подкрепата и на САЩ и на Русия. Доста солено му излезе на Ердоган това Су, доматите са най-малкото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
sluchaen

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 18:08    Заглавие:  

Впрочем хайде да не са домати, а чушки, не си ли виждал как мустакатите немци и забрадени немкини с чувалчетата си ги карат на запад!? Ти се моли Ердоган да си не изпълни политиката именно на запад, че ние отидохме в киреча. От 80 милиона 2, 3 да пусне не като бежанци, а като гастарбайтари и сме я втасали. Без война ще ни превземе.
Върнете се в началото
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 09 Фев 2016, 21:16    Заглавие:  

Да, Ердоган може да смачка такава слаба и жалка държава като днешната остатъчна България (за разлика от НРБ, която успешно се защитаваше), но срещу Русия не може да направи нищо, освен провокации по американско внушение като свалянето на този "Су-24М". Впрочем тази провокация май ще си остане единствена, така че по-правилно е да се каже "провокация", а не "провокации". И това е защото дори Едроган неизбежно е осъзнал колко скъпо му струва това безразсъдно действие. Затова няма да го повтори повече.
ayahuasca

МнениеПуснато на: Сря 10 Фев 2016, 09:11    Заглавие:  

Много са досадни тези полуидиотски случайни мнения.Таман прочета някакъв смислен анализ и после трябва да чета и болните,случайни коментари.Сякаш ме интересува какво пее хамериканското радио,та трябва да му чета и случайните глашатаи.Опитвам се да разгадая в каква област са специалисти подобни глашатаи,за да знам доколко адекватна е поне марионетната им роля,обаче откривам само посредственост.Извинявам се за спама,изтрийте ако сметнете за грубо,но подобно салбоумие не е случайно и според мен е опасно,затова трябва да бъде трито на мига,преди да е успяло да създаде киселини в гърлото на нормалния,мислещ читател на този чудесен форум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Фев 2016, 10:19    Заглавие:  

Не знам колко страници с домати бяха изписани в тази тема. Някой мечтае за шопска. Бре, нали имахте далавера от некъпаните Gastarbeiter-и?! Сега друга песен, леко жална, чувам. Имам предложение към тамошното население на резерват "Европейски социалдемократически либерастки съюз", една mega cool new wave, new age, trash пропозиция - да налузят полите на жените и приятелките и да стачкуват срещу raping-а тъй-най-демократично обратнорезбарски.

С оглед на това, което се случва в Южна Турция (гражданска война), с оглед на зачестилите терористични актове в центъра на Истанбул, с оглед на тоталната катастрофа на плановете на Ердоган (пълен реверс), на това как собственици на хотели в Анталия и други известни курорти продават хотелите (ама никой не ги иска), тъй като няма руски туристи, а те бяха наводнили Турция и доскоро билатералните бизнес отношения бяха много позитивни за самата Турция, с оглед на това, че мечтите на Турция за атомна централа се отлагат във времето (а наличието на такава е мега престиж), с оглед на това, че турците няма да се превърнат в толкова сериозен газов hub, какъвто доста скоро щяха да станат, с оглед на това, че бизнесът в самата Турция е настръхнал срещу Ердоганя и аз лично се съмнявам въпреки тоталния контрол, с който се кичи, да успее да победи на следващите избори, с оглед на това, че няма ден след онзи ноемврийски, в който да има позитивни новини за турската икономика... кво си говорим изобщо...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
sluchaen

МнениеПуснато на: Сря 10 Фев 2016, 13:10    Заглавие:  

........
Редактирано от Т-72
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 09:01    Заглавие:  

Поздрав!

ICQ Номер 
sluchaen

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 10:08    Заглавие:  

Ще се опитам да ви го напиша на по-разбираем език.
Ердоган свали Суто с което заяви, че прокламираното тук руско ядрено плашило не върши никаква работа. Значи нищо не може да го спре ако рече да засили на запад 2, 3 милиона от някакво население намиращо се на негова територия. И тези 2, 3 милиона без паспорти и с изградена структура на управление (която видяхме имаше и в групите с по-далечна дестинация) да бъдат инструктирани да останат в България. Как ще ги наречем, бежанци, емигранти, гастарбайтари в момента на пресичане на границата няма никакво значение. Оставайки в България какво ще ги правим? А след време и то не дълго имайки предвид демографското положение в България въпроса ще е те какво ще ни правят. Ето това ще е завземане без война.
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 10:26    Заглавие:  

Малко като преоткриване на топлата вода. Ясно е и на гургулиците по жиците. Честно казано, на мен (пък и не само на мен) с течение на времето на фона на дългогодишния цигански проблем, умирачката по селата и градчетата, на фона на продажността на висшия и среден държавен мениджмънт започва да ми става апатично безразлично за родината ни, управлявана от продажни дебили, обръчи от фирми, олигархична прослойка в сянка, директор на водопад - мутра от 90-те, закопала десетки свои колеги по поляните над Бистрица, и не на последно място НПО-тата чуждоплатени. Аз ги мразя. Омразата ми към тях се пренася и към т.нар. родина. Спасява ни засега това, че не сме фактор в регионалната и геополитиката. Иначе сме в полезрението на съвременната турска доктрина и рано или късно ще влезе в действие специален план за нас. Back to topic, бля. Laughing

А ядреното плашило върши работа, иначе още през 90-те Русия щеше да бъде разпадната. Сега и конвенционалното им плашило върши страхотна работа. Некъпаните брадатковци оревават орталъка.
Върнете се в началото
sluchaen

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 10:48    Заглавие:  

Лошото е, че близо 500 милионния ЕС (почти защото махам около 6 милиона населяващи България) с удовлствие ще се справи с гастарбайтарите в които ще се превърнат бежанците, доката както казваш плана за България (въпреки че е ЕС) може да се окаже друг. Единственото ни спасение за съжаление не е Русия, а ЕС и то още по-федерализиран ЕС.
Върнете се в началото
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 11:22    Заглавие:  

Flankerivo написа:
[...] започва да ми става апатично безразлично за родината ни, управлявана от продажни дебили, обръчи от фирми, олигархична прослойка в сянка, директор на водопад - мутра от 90-те, закопала десетки свои колеги по поляните над Бистрица, и не на последно място НПО-тата чуждоплатени. Аз ги мразя. Омразата ми към тях се пренася и към т.нар. родина.

А, това не е добре. Ако българите по време на византийското и турското робство бяха мразили Родината си, отдавна нямаше да я има. Не може да мразиш Родината си, само защото е поробена.

Това, което аз мразя, е днешната държава. Но какво е държавата? Инструмент в ръцете на господстващата класа, а при колониалните държави като нашата сега също и инструмент в ръцете на метрополията (а ние си имаме цели 2 метрополии) за подчинение на колонията. България и трудовите хора в нея са мачкани от сегашната българска държава и е естествено тя да бъде мразена от тях. Но държава и Родина не е едно и също!

Flankerivo
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 11 Фев 2016, 11:52    Заглавие:  

Приеми, че имам предвид държавата и управляващата класа. Това е достатъчно.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 50 от 51 [765 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 48, 49, 50, 51 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и военни конфликти през 21 век
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0876s ][ Queries: 14 (0.0111s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker