Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Германските колеги признаха ние нямаме такава операционна · Вдига ли ЮНЕСКО защитата над Охрид? · Държавният глава ще удостои български военнослужещи с висше офицерско звание · Бъдещи боцмани учат и мечтаят за място в строя · Кандидатите за войници са повече от местата, но половината не стават за армията · ЗА СЛАВНИТЕ СТРАНДЖАНСКИ РОДОВЕ : ЯНКА РУПКИНА И ИЛИЯ ЛУКОВ"ЯСЕН МЕСЕЦ ВЕЧ ИЗГРЯВА" ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 17 Авг 2019, 13:27
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
ГЕНЕРАЛ ЗА ПРЕМИЕР МОЖЕ, А ГЕНЕРАЛ ЗА ПРЕЗИДЕНТ - НЕ! ЩО ПЪК
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 22 [325 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 20, 21, 22 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг 2016, 11:07    Заглавие:  

Ако цялото БСП го подкрепи - 15 процента.
Ако АБВ го подкрепи - 4 процента.
Ако го подкрепи и ДПС, защото те няма да имат кандидат, а се говори в техните среди, че ще дадат гласовете си за БСП... 10 процента..
Ако го подкрепят хората, които не са гласували с години, но това е техния кандидат - още към 200 000 гласа.
Ако го подкрепят авиофеновете - към 30 000 гласа.
Ако го подкрепят военните - към 30 000 гласа.
Ако го подкрепят повечето бивши военни и всички военнопатриотични съюзи - между 50 и 100 000 гласа..
Изобщо - доста перспективна кандидатура.
И важното - не само социалистическа, както се вижда, а национална.
Важното е обаче тези гореизброените - да бъдат проведени срещи с тях, за да бъдат убедени.

И най-важното - вечното управление на Боко да падне веднъж завинаги!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг 2016, 19:59    Заглавие:  

„За мен, като офицер и българин, понятията чест и достойнство са пълни със смисъл, и зад тях аз съм стоял с живота си!”

Пълна стенограма на изказването на генерал Румен Радев пред пленума на БСП, който му издигна кандидатурата за президент

Уважаеми дами и господа!

Първо искам от тази трибуна искам да благодаря за номинациите за президент от всички структури на БСП. Като се почне от Габрово, Благоевград, Кюстендил, Стара Загора, Плевен и София и стигнем до Летница. За мен това е израз на голямо доверие и в същото време е и изключително задължаващо. За мен това също означава и дълбоко признание за цялата ми дейност до момента в защита на националния интерес на България и укрепването на държавността. Аз нямам онова предимство, на другите кандидати, да бъда добре познат сред вашите редици. Затова ще си позволя, макар и нескромно, да кажа няколко думи за мен самия. Роден съм през 1963 година в Димитровград, завършил съм математическа гимназия като първенец на випуск, завършил съм висшето военно училище със специалност „Летец – пилот”, пак като първенец на випуск. През 1992 година бях първият българин, който завърши военна академия в САЩ. През 1996 година завърших нашата военна академия „Раковски”, като първенец на випуск, а през 2000 година придобих научна степен доктор на военните науки. През 2003 година завърших най-престижния стратегически университет в света, смея да твърдя, този на военновъздушните сили на САЩ. Планирал съм, организирал съм и съм работил по много международни учения с нашите съюзници, в което аз не само съм планирал, но съм влизал в оспорвани въздушни боеве, дуелни бих казал, с опоненти с много по-голям опит от моя, с опит от реални бойни мисии и съм се научил да побеждавам. Извървял съм целият път от младши до командир във военновъздушните сили. Бях активно летящ до последния възможен момент. Владея английски, немски и руски. Знам, че това не е достатъчно, знам, че мнозина от вас са скептици по отношение на моята номинация, изхождайки от моите тясно профилирани експертности.

Искам да кажа две неща. Първо.

В тази стратегическа академия на ВВС на САЩ ние изучавахме интензивно, в продължение на цяла година, ние изучавахме стратегия, геополитика, национална сигурност, икономика, изучавахме изкуството да преговаряме, и дипломация. И също мога да ви кажа, че аз не бях фигурант в тази академия. От 220 американци, включително и подготвени, и 43 –ма чужденци, в една адски оспорвана и конкурентна среда, завърших 13-ти по успех с отличие. Впоследствие като командир и на авиобаза „Граф Игнатиево”, и като заместник командир на ВВС, всички тези знания аз съм ги развивал, усъвършенствал, и много важно – прилагал на практика. Защото в нашата професия, място за симулиране няма. Ако няма съответните знания и подготовка, катастрофата е неминуема.

Аз катастрофи в своята дейност не съм допускал.

Въпреки че е било ужасно сложно, тежко, никога не съм губил човек. Мога да кажа само че, за тази си дейност като командир, аз бях стратег, защото формирах визията за развитието на ВВС в много аспекти, в един 20-годишен хоризонт. Аз бях дипломат, защото формирах, отстоявах и налагах интересите на българските ВВС на различни форуми и пред различни институции в чужбина. Аз бях и мениджър, защото трябваше да сформирам и ръководя различни екипи в едни страшно разнородни задачи. Като се почне, в бойно отношение, в летателна подготовка, в социална дейност на моите подчинени, в инфраструктура, в логистика, в право, в финанси, и какво ли не.

Преди всичко бях и лидер.

Лидер, който се грижи за здравето, живота и грижите на своите подчинени. Който обичаше да бъде следван от своите подчинени, не по силата на заповеди, а по силата на личен пример. Мнозина от вас знаят също, че в една силна, ограничена и йерархична система, аз неколкократно изразявах публично несъгласие с политиката на настоящото правителство в областта на отбраната, особено при ВВС и особено когато беше взето решението за скъсване на всякакво военно сътрудничество с Русия, в резултат на което авиацията ни беше приземена. Някои от тези проблеми достигнаха и парламента, Комисията по отбрана, самата пленарна зала, и тук е мястото да благодаря на всички тези от вас, като господин Мерджанов, като господин Зафиров, господин Ангел Найденов, господин Жаблянов и Бойчев, които наистина приеха една национално отговорна позиция в защита на тези интереси. Тя беше и социална позиция, защото защитаваше здравето и живота на моите подчинени. Тя беше и национална достойна позиция, защото тук ставаше въпрос и за достойнството на България. За мен като офицер, макар и бивш, и българин, чест и достойнство са понятия, пълни със смисъл. Зад тях аз съм стоял с живота си. Затова винаги твърдо и последователно съм отстоявал национален суверенитет и достойнство. Това беше и кауза, която в края на краищата доведе и до моята оставка, и на пресконференцията между другото аз с факти обосновах моята позиция и изнесох реалното състояние на българската военна авиация. И сега директно един злободневен въпрос, интерес за всички колеги, а и не само за тях предполагам.

Кой ме номинира и кой ме покани?

Ще бъда съвсем открит с вас. Аз вече бях взел твърдо решението си да напусна българската армия, когато в края на юли получих изненадващо обаждане – „Добър ден, казвам се Корнелия Нинова, искам да ви уведомя, че в много от нашите структури вашата номинация е издигната. Вие приемате ли?”

Бях меко казано, страшно изненадан, и естествено не можех да дам моментален отговор. Аз имах нужда от време да помисля, защото точно в този момент моите планове бяха други, мислех за пенсиониране.

Искам да разсея едни спекулации относно моите отношения с господин Първанов.

Познавал съм господин Първанов единствено в ролята му на президент, който ми е връчил генералските пагони през 2007 година, както го е направил с десетки други генерали по силата на закона. И да се върна обратно към госпожа Нинова. Съгласие за тази номинация аз дадох едва на 2 август, след изявленията на министъра на отбраната и на премиера по мой адрес.

Дали ще предпочете моята кандидатура, това е ваше решение и аз ще го уважа.

Искам само да ви уверя, че моите разбирания за държавност, за парламентарна република, за външна политика - независима от външен натиск, за правова и социална държава – с балансиран и бюджет и с приоритет образование и здравеопазване, съвпадат и с разбиранията на вашата партия.

Искам също така да заявя, че ако бъда издигнат за кандидат от вас, и спечеля тези избори, моята дейност ще отстоява следните принципи.

България ще остане парламентарна република с ясно разделение на властите. Върховенство на Конституцията и на конституционните права на гражданите. Ще работя като президент – обединител, стъпил здраво на историческите корени, който не подправя историята и работи за изграждане на национално достойнство. Ще се фокусирам основно върху проблемите на хората и на страната. И няма да допусна ничие влияние върху моите решения. Като върховен главнокомандващ ще познавам в детайли предизвикателствата пред националната сигурност. И нещо особено важно – ще търся баланс във външната политика, така че България да има активна политика във формирането на европейската и международната политика със самостоятелни позиции, базирани на националния интерес. И бъдете сигурни, това съм го доказал, че ще се работи в една строго йерархична среда.

Мога да казвам – не, когато са засегнати интересите на България.

Благодаря.

Бел. Ред. През цялото време на изложението на генерал Румен Радев, залата с делегати от БСП е в пълна тишина; след последните думи на генерала, делегатите изпадат в бурни ръкопляскания.

Заб.: Генерал Радев е роден в Димитровград на рождената дата на Георги Димитров, 18 юни.

Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг 2016, 22:14    Заглавие:  

Става. Laughing Назначавам го. Най-сетне едни избори, на които все пак човек да може криво ляво да гласува, без да го е тъй-така много някак си яд. Сега за яд си е, щото не е престижно да се ходи да се гласува. Планктонско е. Принизяваш се до нивото на масата, а тия, които дирижират, седят отстрани и се подсмихват междувременно, но ко да се праи... трябва му засилка на човека. Шъ го бутнем.

Разбира се, никой няма да му позволи да обърне политиката. Евентуалното му президентстване няма да породи new wave външнополитическа линия, Швейцария на Балканите (бахти, шъ умръ от смех) по отношение на поведението ни спрямо Русия и спрямо сегашните брадъри нагли (дето снимат строежа на китайското посолство от моя блок на Джеймс Баучър от името на ДАНС заеби Laughing ; те дансърите дори не знаят, че го правят; ония го правят от тейно име, забележи; пълен gangbang), златната среда, перфектният баланс, двойна игра. И него ще го подковат в шаблоните на атлантизма, солидарността, либерастията, тесногръдието и неоспорването на хегемонията на лидера. Пардон, той си е подкован long time ago. Intercepting, target lock, within or beyond visual range, dogfight, MiG-29 inferior, F-16 the best... you stupid bulgarian, we rule the world... we big TV-sets Sony Trinitron, you god damn black and white Kiten еле пък Юност... Laughing и между studieren-ето на английски и обсъждането на геополитически, социално-икономически, стратегически и тактически, метаморфозни и трансцедентни теми от конспекта "Russia this, Russia that", "Russia bad, we good" Laughing , "We like, they not", "Our police candies, bear balalayka drinks vodka" ... При равни други условия завършилите тази най-престижна академия (тук може да се спори, щото няма по-по-най, това си е мерене на пишки, пък и ония престижните нещо пропуснаха престижно Крим, пропуснаха и Сирия тъй-така престижно, оня ден изненадани престижно от шушу-мушу Русия-Иран, утре кой знае какво ще ги изненада изотзадзе и говорителят им ще се черви на поредната пресконференция) се водят агенти в различна степен на готовност и в различна степен на употреба. Последното означава, че дори неактивните могат да бъдат размразени в случай на нужда... Но нашият може да се окаже играч, морален стожер, незасегнат от brainwashing-а, който са му приложили в началото на 90-те в техникума отвъд Океана, през онези години, коги се захласвахме по подскачалките на джуджака Жан Клод ван Дам, долнопробни екшъни със Силвестър дървената физиономия, умствено изостаналият Арнолд австрийчето (дету дедо му е бил хитлерист и ми падна в очите още повече) с още по-дървена физиономия, дъвки турбо, дънки, китайски електронни часовници, при все че дядовците ни имаха класически механични съкровища, които са истински ценни. Тъпи бяхме, всички бяха тъпи, невежи, неготови за секса на живота. Наивни като деца. Индианци от амазонската джунгла фърлят копия по поредния Bell, който прелита над тях.

И все пак си представям един светъл ден, година след като РР е президент на изцоцаната ни републичка и се опитва да оспорва решения от онова посолство (да бе, бахти и мокрия сън) или да спори на четири очи (повече с преводачите) с доприпкалия сто двайсет и осем годишен мухъл дедовия Маккейн по повод изграждането на Белене, на Потока южен или нещо друго... появява се ливосаният Съби aka The Big Fag Събев с длъжност офис-мениджър НАТО, офис София, демек секретарка, който предава с треперещи ръчички послание за компромат от господарите (с каквито те разполагат за всеки един европолитик) и нашият бърже влиза в релси и преустановява надувките (от тяхна гледна точка) и мъжкарството, щото нъл тъй ше стане като с оня френския кандидат... Да не се окаже, че нашият през 1992 г. като млад студент бил едновременно изнасилил десет негърки-сирачета прислужници в дом за престарели хора в щата "Некойси крайно пуритански" като, докато траел акта, през цялото време повтарял "Ай ем а терорист, ай хейт хомосекшуалистс, ай хейт дъ инглиш куийн". Та статуквото продължава и си е.. макята у положението, квоту е и сега такова същото.

Баси! Да ходя ли да гласувам изобщо?!

Казах. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 23 Авг 2016, 09:47    Заглавие:  

Вярно е, Иво, че една птичка пролет не прави, но все трябва да се започне отнякъде...

Помня какво беше през 90-те години:

1991 г.: На варненския кей беше акостирал USS "Belknap" (CG-26), спуснат на вода през 1962 г. Изви се километрична опашка на желаещите да го посетят. Един бивш колега се шегуваше: "Като че ли ще гледат космически, а не военен кораб". Моят покоен съсед се наредил на опашката и успял да влезе. Там показал на американците осакатената си ръка, на която бяха останали само едно чуканче от бившия му палец, без нито един друг пръст, и им казал: "Това е от вашите играчки-бомбички, които пускахте през 1944 г.". Не му повярвали.

1997 или 1998 г. (самоцитат): Във Варна идваха "на гости" цял кораб морски пехотиници, които с вертолети "Чинук" бяха превозени на най-големия стадион в града, за да направят "шоу". Тогава разбрах, че не само Холивуд е подразделение на американската армия, но и армията е подразделение на Холивуд! В залива пък с един вертолет "Ирокез" успяха да направят "петля Нестерова". Изобщо, голямо "шоу" беше, голяма реклама си направиха, подготвиха българите за влизането в НАТОто.

По-нататък всички знаем какво стана, включително и с БСП, която се превърна от антинатовска в пронатовска партия, докато се стигне до фаталната 2004 г., когато ни вкараха в НАТО.

Сега, всяко пиянство рано или късно завършва по един от двата начина: изтрезняване или смърт. Чувствам, че нашето българско пиянство, което започна през 1989 г., вече е към края си. Ако нещата са на кантар, дори слабо усилие може да наклони везните на едната или другата страна (спомнете си пеперудата върху щангата на Вълка от "Ну, погоди!"). Това се нарича прагов ефект. Има някаква вероятност да го постигнем и ние. Пак казвам, ако са на кантар. Но да не забравяме, че прагът не е постоянен, а се мести! Дори сега да не са на кантар, може скоро да станат. И тогава, за да се преобърне люлката на другата страна, ще е достатъчно нищожно усилие. Имаме интерес да ускорим този процес, за да избегнем леталния изход от пиянството.

За гласуването: Аз почти винаги гласувам. Освен ако наистина няма за кого. В случая има.

А между другото, в случай че бъде избран и не изпълнява нарежданията на задокеанските господари (на което се и надяваме), на генерал Радев ще му спретнат тъмносинички "протестчета". Това е неминуемо и той отсега трябва да мисли как да се справи с този проблем. Изобщо, тежка ще му бъде задачата, ако наистина се опълчи.

Впрочем той доказа, че не е от страхливите. Защото да се опълчиш на слугата (в случая Ненчев), това на практика си е опълчване срещу политиката на господаря. А той го направи!

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Вто 23 Авг 2016, 13:56    Заглавие:  

Андрей Райчев за кандидатурата на генерал Радев пред радио "Фокус":

Генерал Румен Радев има шанс за победа на президентските избори. Това коментира пред Радио „Фокус“ социологът Андрей Райчев. По думите му кандидатурата на БСП и АБВ е неразпознаваема личност, което е правилна тактика. Според социолога БСП предприема мъдър ход, като предлага нов човек.

„Той е пилот, генерал, любимо на българския народ, излъчва младост и сила, същевременно е достатъчно зрял и върху него могат да бъдат наслагвани надежди. Фактът, че е неразпознаваем и за първи път го чуваме, тъй като е известен само в своя тесен професионален военен кръг, е положително за него, а не отрицателно. Хората могат да насложат върху него своите надежди и очаквания, той самият може да моделира себе си, да подчертае определени свои черти, да разказва истории, които не сме чували, да разказва за планове, които да звучат правдоподобно от неговата уста“, коментира социологът.

Андрей Райчев допълни, че левите партии ще залагат на националистическия елемент в своите послания по време на предизборната кампания. По думите му тези настроения са актуални и в Европа заради задълбочаващата се мигрантска криза.

Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Авг 2016, 14:03    Заглавие:  

Ще го ефа у социопата! Този редом с другите си дружки по професия "Социална антропология" (кой кретен я измисли, бре) си е за дялкане на камъни в Белене.

"...да разказва истории, които не сме чували, да разказва за планове, които да звучат правдоподобно от неговата уста“, коментира социологът..."

Ловнорибарски истории, лакърдии...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Сря 24 Авг 2016, 08:07    Заглавие:  

Тия т. н. "социолози" (аз ги наричам социоврачки) играят много мръсна роля при всички избори, референдуми и др. прояви на т. н. "демокрация".
И това не е само у нас! В Англия на референдума за излизане от ЕС се видя как прогнозите бяха за оставане. Ясно е кой им беше платил за това.
В САЩ почти неизменно дават преднина за Хитлерито, на която са заложили същите неолиберални ходещи торби с пари. Не бива да им се вярва.
У нас всички тия социоврачки са платени от управляващата или конкурентните ѝ партии. Примери: Мира Янова, Боряна Димитрова, Кольо Колев.
Специално Андрей Райчев е известен капиталист с неолиберални възгледи и от него не може да се очаква каквото и да било обективно мнение…

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 25 Авг 2016, 10:25    Заглавие:  

Карикатуристът Христо Комарницки е нарисувал нова карикатура по темата:

Click to see if image is larger

Това, което нито той, нито някой друг е разбрал, е че не Първанов е показал среден пръст на генерала, а обратното!
И тогава нещата си идват на мястото. Нито Първанов, нито Калфин са глупци, че да се отказват от него, но няма как!

С появата на генерал Радев на политическия хоризонт стана нещо, което не е ставало досега. Досега партиите бяха тези, които си избират кандидати за президент. Но вече има човек, който може да си позволи лукса да избере партия или инициативен комитет, който да му издигне кандидатурата. Защото ако БСП не бяха го направили, все щеше да се намери кой да го направи. Нинова каза, че само за 4 дни са образувани десетки инициативни комитети по места за тази цел. Сега разбирате ли как Седефчов и Чираков за пореден път излъгаха хората? Не те са отрязали генерала, а той ги е отрязал, той! И сега какво ще правят горкичките? Ще се предложат самите те? Смях в залата! По този начин т. н. "АБВ" – любимата партия на всички т. н. "десни", си направи политическо харакири (腹切). Това е неизбежният край на всички ренегати.

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 11:36    Заглавие:  

Явно близкият до ГЕРБ професор по математика Михаил Михайлов Константинов повтаря тезата на друг човек на ГЕРБ (Георги Седефчов Първанов), че БСП била "подарила изборите на ГЕРБ". Новото е, че той смята, че не само БСП, но БСП и АБВ заедно са ги подарили. Интересно защо такъв умен човек като него прави същата грешка (може би умишлено) да придава някакво значение на недоразумението АБВ за президентските избори. Лошото е друго. Той пак е начело на "Информационно обслужване". Т.е. той е част от "изборната машина" на ГЕРБ. Това означава, че ще се повторят изпълненията от предишните избори. Не че сме очаквали друго, де.

Последната промяна е направена от конструктор на Съб 27 Авг 2016, 11:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 11:40    Заглавие:  

Втори граждански комитет за подкрепа на генерал Радев учредиха в Старозагорско

Става дума само за гражданските комитети в Старозагорска област. Не знам какво е положението в другите области, но Корнелия Нинова каза, че вече има десетки инициативни комитети по места.

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 13:04    Заглавие:  

ДИРЕКТНО ОТ МЯСТОТО НА СЪБИТИЕТО: ГЕН.РАДЕВ С ПЪРВА ПУБЛИЧНА ИЗЯВА КАТО КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТ! ЦЯЛОТО МУ СЛОВО И СНИМКИ
- http://pan.bg/view_article-1-349249-Pyrva-publichna-izyava-na-Rumen-Radev-kato-kandidat-za-prezident-FOTO-GALERIYA.html#sthash.b69u95G4.dpuf
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 14:50    Заглавие:  

Румен Радев намира за удачна формата на издигане на кандидат-президентска кандидатура чрез инициативен комитет

Цитат:
Аз не се отказвам от ничия подкрепа. Това са отношения между партии - не съм член нито на БСП, нито на АБВ, тези отношения за коалиции и инициативни комитети се регулират между тях си. Амбицията е да се привлекат възможно по-широк кръг българи, които да гласуват. Но мисля, че формата, която бе предложена - за инициативен комитет, в който има място и за АБВ, и за всяка прогресивно мислеща формация, партия, организация, е отворена. Тя дава възможност на всички. Не се чувствам заложник, аз имам кауза, която следвам. Винаги има смисъл от явяване на избори, ако наистина имаш кауза, зад която да стоиш. Аз се чувствам кандидат не само на БСП, аз очаквам подкрепа от много българи, чувствам се техен кандидат.

Той коментира още, че е кандидат на БСП, защото оттам е дошла поканата да се впусне в надпреварата за президент.

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 14:54    Заглавие:  

Ген. Радев: Можем и трябва да бъдем отговорни за бъдещето на България

Генерал Румен Радев присъства на Националното честване на 139 години от Шипченската епопея и призова да бъдем отговорни към бъдещето си.

"Всеки българин трябва поне веднъж да изкачи Шипка. Нека всички да си зададем въпроса можем ли поне малко да се доближим до тези герои, до това, което направиха те за България и да последваме техния пример. Можем и трябва да бъдем отговорни за настоящето и бъдещето на България", заяви ген. Радев.

Според него този ден опровергава мита, че са ни подарили свободата.

„Тук осъзнаваме, че когато има воля, сме способни на чудеса", допълни той.

Ген. Радев заяви, че няма предел за човешката сила и дух, когато си готов да жертваш живота си за свободата на отечеството.

"Тук съм, за да се поклоня пред подвига на героите, българските опълченци и руските войни", подчерта ген. Румен Радев.

конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Съб 27 Авг 2016, 16:29    Заглавие:  

Политиците отсвириха Шипка, само генерал Радев дойде
конструктор
[Moderator]

МнениеПуснато на: Нед 28 Авг 2016, 09:48    Заглавие:  

За да не се допуска национален позор като показания по-долу, да направим всичко възможно да помогнем на генерал Радев да спечели изборите и да не допуснем да ни преметнат с машинациите си!

Click to see if image is larger

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 22 [325 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, ..., 20, 21, 22 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0830s ][ Queries: 12 (0.0048s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker