Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Ердоган: Идват още руски ракети · В САЩ говорят за оръжията на "Страшния съд" на Русия · Военните формирования на Сухопътните войски показаха отлично взаимодействие на съвместното тактическо учение с бойни стрелби на учебен полигон Корен · Кораби от състава на ВМС заминават за участие в операции и учения зад граница · ВМС получиха подводен движител · ТРИ ПЪТИ ЕГЕО ИЛИ НАСЛЕДНИЦИ НА БЕЛОМОРЦИ! ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sat 19 Oct 2019, 11:40
All times are UTC + 2
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Въпрос за Медицинско Свидетелство Клас 1
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1 [3 Posts]  
Author Message
bmwww

PostPosted: Thu 19 Jul 2018, 18:26    Post subject:  Въпрос за Медицинско Свидетелство Клас 1  

Здравейте . За последните няколко дни съм преровил всяко възможно място в интернет и никъде няма информация къде , как и кога може да се сдобие човек с това медицинско клас 1 . Някой може ли да ми помогне и да ми обясни къде може да се изкара този документ . За колко време става . Запазва ли се час предварително . Колко струва . Какво представлява и какви точно тестове минава човек . Трябва ли да си нося някаква/и документи , бланки за попълване и т.н. Трябва ли да се ходи за нещо до личния лекар - все въпроси на които не намирам отговор абсолютно никъде в интернет ! Благодаря ви предварително !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Sharana

PostPosted: Thu 19 Jul 2018, 18:55    Post subject:  

Май не си търсил много подробно Smile Буквално 2 минути в Гугъл...

http://gliding.bg/forum/viewtopic.php?t=14#p343

https://www.caa.bg/bg/category/314/ams-aems-i-ame-procueduri-po-sertificirane

https://nmtb-sofia.eu/2016/09/29/otdelenie-aviotransport/
Back to top
bmwww

PostPosted: Thu 19 Jul 2018, 19:08    Post subject:  

Мерси за отговора , четох ги тези работи ,но там не пише с предварително запазен час ли се ходи , за колко време се минава и колко струва . Не съм от София и затова трябва да си правя сметка ако е за 1-2 дена да спа там и такива неща . Затова питам някой който го е минавал ако може да каже каква е цената , колко време отнема , какво всъщност представлява , с какви документи се ходи общо взето някой ако може да обясни всичко подробно !

Звъннах днес . Казаха ,че е 500лв. и става без предварително записан час . Вече съм спокоен .
Back to top
Page 1 of 1 [3 Posts]  
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0651s ][ Queries: 12 (0.0035s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker