Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Повече пари за здраве и сериозна реформа от догодина · Топ 5 на съвременниците ни, които са държали харем · Данъчен отказа тест с дрегер за алкохол · Горбачов недоумява от липсата на ум с оттеглянето на Тръмп от ядрения договор · Германия: Оттеглянето на Тръмп от договора с Русия е катастрофа, ще продължим да работим за ядрено разоръжаване · Ето какво написа Борисов в книгата на Голямата джамия Шейх Зайед ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 22 Окт 2018, 07:36
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Въпрос за Медицинско Свидетелство Клас 1
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Автор Съобщение
bmwww

МнениеПуснато на: Чет 19 Юли 2018, 18:26    Заглавие:  Въпрос за Медицинско Свидетелство Клас 1  

Здравейте . За последните няколко дни съм преровил всяко възможно място в интернет и никъде няма информация къде , как и кога може да се сдобие човек с това медицинско клас 1 . Някой може ли да ми помогне и да ми обясни къде може да се изкара този документ . За колко време става . Запазва ли се час предварително . Колко струва . Какво представлява и какви точно тестове минава човек . Трябва ли да си нося някаква/и документи , бланки за попълване и т.н. Трябва ли да се ходи за нещо до личния лекар - все въпроси на които не намирам отговор абсолютно никъде в интернет ! Благодаря ви предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Sharana

МнениеПуснато на: Чет 19 Юли 2018, 18:55    Заглавие:  

Май не си търсил много подробно Smile Буквално 2 минути в Гугъл...

http://gliding.bg/forum/viewtopic.php?t=14#p343

https://www.caa.bg/bg/category/314/ams-aems-i-ame-procueduri-po-sertificirane

https://nmtb-sofia.eu/2016/09/29/otdelenie-aviotransport/
Върнете се в началото
bmwww

МнениеПуснато на: Чет 19 Юли 2018, 19:08    Заглавие:  

Мерси за отговора , четох ги тези работи ,но там не пише с предварително запазен час ли се ходи , за колко време се минава и колко струва . Не съм от София и затова трябва да си правя сметка ако е за 1-2 дена да спа там и такива неща . Затова питам някой който го е минавал ако може да каже каква е цената , колко време отнема , какво всъщност представлява , с какви документи се ходи общо взето някой ако може да обясни всичко подробно !

Звъннах днес . Казаха ,че е 500лв. и става без предварително записан час . Вече съм спокоен .
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 1 [3 Мнения]  
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0541s ][ Queries: 12 (0.0043s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker