Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Япония купува 32 УР въздух-въздух AIM-120C-7 за 63 милиона долара · Фотофакт: Изтребители F-4E и F-5 от ВВС на Република Корея · Завърши турнирът по тенис на корт в памет на ген. Нейко Ненов · Започва производството на Ил-96-400М · Иззеха близо половин млн. лв. от сейф на гл. секретар на ДАБЧ Красимир Томов · ФОТО-ОКО: КОЙ ЩЕ ЗИМУВА В ЧЕРНОМОРЕЦ? ПО ЖЕЛАНИЕ НА ЧИТАТЕЛИТЕ - ОЩЕ СНИМКИ НА СТАРАТА ГЕМИЯ... ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 20 Ное 2018, 15:45
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
LOCK-ON
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 86 от 87 [1305 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 84, 85, 86, 87 Следваща
Автор Съобщение
ayahuasca

МнениеПуснато на: Пет 25 Юни 2010, 13:09    Заглавие:  

Здравейте!
Кажете къде може да се лети нормално с тази двойка?В мултиплеъра има някакви странни сървъри с някакви деца дето се псуват и изобщо нищо общо с лобито.За седмицата през която опитвам да намеря приятен сървър,не срещнах нито едно познато име,няма никой нито от RAF,нито от RvE или Shrek,4C,2IAE,TUAF,SE...никой!Един единствен път уцелих сървър,в който са изключени външните изгледи и обозначенията,във всички останали разни червени и сини точки хвърчат из небето и е адски тъпо,никакви емоции.Поста ми е предимно към момчетата от 2ИАЕ,моля ви,дайте ми някакви напътствия къде да летя нормално.Знаете,че много бих желал да го правя със вас,но нямам време за сериозна подготовка,а не искам да развалям дисциплината на девизията.Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Crash

МнениеПуснато на: Пет 25 Юни 2010, 23:40    Заглавие:  

За да срещнеш нормален сървър трябва да инсталираш и пач 1.2.1. Wink Тогава ще се появят познатите имена на добрите сървъри като на 51st PVO и 104th Phoenix Wink
2ИАЕ ( виртуална ) е леко в отпуска в момента и повечето хора все още нямат оригинално копие на ФК2, но силно се надявам до есента да се съберем в пълен състав и отново да сме на едно високо ниво във виртуалните боеве и една от най-уважаваните ескадрили, заедно с момчетата от 1ИАЕ Wink

flancer

МнениеПуснато на: Вто 29 Юни 2010, 20:23    Заглавие:  

А и винаги можеш да си пуснеш сървърче с твои настройки, д апоканиш хор аи т.н., достатъчно сериозни летят с 2.0, поради, ъъ, неоригиналност...
Върнете се в началото
stanislavdimov

МнениеПуснато на: Нед 18 Юли 2010, 08:00    Заглавие: Lockon2  

Следващата версия е много по добра!!!
http://zamunda.net/details.php?id=227795&hit=1
Върнете се в началото
flancer

МнениеПуснато на: Чет 22 Юли 2010, 01:09    Заглавие:  

И как разбра като не работи Smile. Разбира се, ако си я купиш е по-добра, ако щеш с повечето сървъри които има.
Върнете се в началото
nick_wolf1

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Юли 2010, 08:16    Заглавие:  

Този рилийз, така както е публикуван, не работи, но се намира цяр и за него.
Тренировъчните видеа се свалят допълнително и са само за гледане, но пък в мисиите си има упражнения по всичките точки от тренировките.
Върнете се в началото
lurz

МнениеПуснато на: Съб 04 Дек 2010, 13:37    Заглавие:  

Здравейте! От съвсем скоро се уча да летя на Lock on , инсталирах си и новата версия с пач 1.2.1. В мултиплейър намерих разни руски сървъри където ме мачкат здраво. Понеже съм свикнал покрай по-стари симулатори да летя с F16 в Lock on летя с F15. По-трудно ми е да свикна с руските машини. Имам един въпрос- толкова ли е слаб F15 в сравнение с Миг29 и Су27 и има ли смисъл изобщо да летя с него , след като в 90% от случаите руснака изстрелва ракета срещу мен още преди да е в обсега ми? Някъде тук бях попаднал на коментар,че сам Су27 се изправя без проблем срещу 4 F15. Нещо не ми се връзва.. защо са решили да сложат Ф15 в симулатора ако не е равностоен?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
Crash

МнениеПуснато на: Нед 05 Дек 2010, 02:05    Заглавие:  

Напротив. В новата версия Ф-15 е по-силният противник и летенето с руска машина изисква повече усилие за да се постигне победа. При добро използване на Ф-15, руския изтребител не може да го доближи. Пример: последното онлайн учение Red Flag, синята страна летеше на Ф-15 и защитаваше дадена територия, а червената страна с руски изтребители и бомбандировачи атакуваше. Загубите за червените бяха големи, а тези за сините минимални. Като сините постоянно контролираха зоната си и не разрешаваха на никой да приближи, а който приближеше, биваше свалян.

Всеки избира по-удобното за себе си и се научава да използва предимствата си и да минимализира ефектите на недостатъците.
Върнете се в началото
lurz

МнениеПуснато на: Нед 05 Дек 2010, 02:38    Заглавие:  

Ясно, значи проблема в случая е некадърността на пилота , визирайки себе си Wink Ще трябва да се запозная и с руските машини за да разбера как работят радарните им системи.
Благодаря за отговора!
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Crash

МнениеПуснато на: Нед 05 Дек 2010, 15:47    Заглавие:  

Запознай се и с въоръжението най-вече! Wink Може да се засечем някой път онлайн.
Върнете се в началото
lurz

МнениеПуснато на: Сря 08 Дек 2010, 14:12    Заглавие:  

Хм, останах с впечатлението ,че F15 е с по-слабо въоръжение. Като погледнах обсега на руските ракети се хванах за главата...а се чудех защо в сървърите винаги първи ме прехващат и респективно оставам в пасивна позиция на беглец.Отделно пък четох ,че трябва да се избягва близък бой срещу Миг или Су.Ами то не остава вариант в такъв случай освен да ходя да торя някъде с него Laughing Май нямам шансове с тая хамериканска пущина. Rolling Eyes
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Crash

МнениеПуснато на: Сря 08 Дек 2010, 15:32    Заглавие:  

Не знам какви статистики за обсега си гледал, но реално обсега е много по-малък отколкото го дават. Тези данни са получени при поставяне на ракетата в идеални условия, условия които няма как да се получат в "реална" (игрална) обстановка Wink

Ето една статистика от 51st Server на използваните оръжия в периода Август-Септември-Октомври. Със синьо са убийствата(директни попадения), зелено-попаденията, червено - пропуските.

Click to see if image is larger

Може да се види, че броя изстреляни AIM-120 и R-27ER е почти еднакъв, но преимуществото е за AMRAAM Wink Р-77 е с малко преимущество, но броя изстреляни ракети е по-малък. Дори AIM-7 е с по-добра успеваемост от Р-27ЕР, но бройката изстреляни ракети е и много малка. Излиза, че Р-73 е най-сигурната ракета с най-висока успеваемост, но условията за осъществяване на пуск са по-трудни за постигане Smile

А за близкия бой, американските самолети изобщо не са за подценяване, но като фен на руската техника мисля, че руските са по-добри в това отношение и отново зависи от много неща, тегло, останало гориво и т.н. Все още няма лек за американските самолети от далечно разстояние, както сигурно е било и е в действителност за времето, когато е правена играта, не мога да отправя мнение, защото нямам достатъчно знания и информация в тази област Smile
Върнете се в началото
lurz

МнениеПуснато на: Сря 08 Дек 2010, 16:49    Заглавие:  

Интересна статистика наистина. Тези данни които съм гледал, най-вероятно са дадени за идеални условия както казваш. При мен проблема идва и от това ,че не съм усвоил достатъчно добре боравенето с радара. Често се случва напр. RWR-а да ми светне и да засече вражески самолет, но не успявам да го открия навреме с радара и да го прехвана, дори да е точно срещу мен. Нещо ми убягва в манипулацията и ме изпреварват. А доколкото можах да схвана като четох за тази EOS система при руските самолети, тя не емитира и предполагам точно така в някои случаи ме уцелва ракета без дори да съм разбрал, че съм бил прехванат и че е изстреляна такава. Това си е доста голямо предимство ако съм разбрал правилно Rolling Eyes
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Crash

МнениеПуснато на: Сря 08 Дек 2010, 22:46    Заглавие:  

Напълно те разбирам Smile За да те удари такава ракета трябва да са ти я пуснали от доста близо, най-често Р-27ЕТ или Р-73, от тях не получаваш предупреждение и ако ги видиш дори визуално е вече прекалено късно Very Happy Спазвай дистанция и дръж позицията си, ако противниците са повече отколкото можеш да следиш по-добре отстъпи, задръж височината и изчакай някой от твоя отбор да се включи също за да си помагате взаимно. Най-добре е да се ползва ТС на ескадрилата, която е хостнала сървъва.

Добавка Very Happy

Забравих за EOS-а. Наистина е предимство, но има и своите недостатъци, най-големия от които е, че не можеш да разпознаеш чужд-свой Wink

Съветвам те да изгледаш всички клипчета ето тук Wink http://www.youtube.com/user/eagledcs
Върнете се в началото
lurz

МнениеПуснато на: Пет 10 Дек 2010, 22:04    Заглавие:  

Най-после започнах да записвам повече победи ,отколкото загуби Успях да се задържа на 3-то място в сървъра! То можело да бъде и приятно Smile
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 86 от 87 [1305 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 84, 85, 86, 87 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0957s ][ Queries: 12 (0.0152s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker