Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 10 Авг 2020, 06:26
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Искам обучение!!!
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 22 от 22 [321 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 20, 21, 22
Автор Съобщение
Velin Andreev

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 04 Яну 2011, 21:47    Заглавие:  

Това не е проблем! Така се започва!

Чакаме те в четвъртък (06.01.11) в канала BG_MEMBERS на TeamSpeak.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
djbooth

МнениеПуснато на: Чет 27 Яну 2011, 00:06    Заглавие:  

Здравейте. Пълен новобранец съм въф виртуалното летене, но мерака и желанието ми са големи отдовна да се понауча. Та ако има желаещ с по свободно време и желание да се позанимава с обучение на пишман пилот дето се вика ще се радвам Smile . Основно на FS2004 и FS X, и ако се намират някакви уроци на български за новобранци да попрочета така?...па ракииката и винцето от мен Wink
Върнете се в началото
nivanov

МнениеПуснато на: Чет 27 Яну 2011, 08:34    Заглавие:  

http://training.ivao-bg.net/
Там ще намериш доста полезни и интересни неща, включително и как да ни намериш онлайн :>
Поздрави,
Върнете се в началото
vcr

Местожителство: България =)

МнениеПуснато на: Пет 25 Яну 2013, 22:13    Заглавие:  

Здравейте приятели, мина много време от последният ми пост,но ето че отново вятъра ме довя Very Happy И отново имам няколко питания- от близо 3 години, не бях ползвал FS-ра, но в последно време "онова" нещо се събуди в мен, и реших да подновя летенето. Купих си CH Yoke and Pedals, всичко да е като хората,но никога не бях летял с педали и се породиха няколко въпроси. Когато бях в България имах само Yoke и бях господар на Честана, но сега е друга история. Незнам дали е защото съм отвикнал, или заради педалите, но не мога да държа heading за 5 секунди, постоянно се мени, пробвах с rudder trim или просто да apply-вам rudder, но много трудно и постоянно трябва да правя корекции. И в реалната авияция ли е така, или проблемът е в мен, или в настройките на pedals? Другият ми въпрос е има ли някъде настройка за чуствителноста на rudder trim-a?
Много ми е драго, отново да съм тук! Благодаря предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
UKC118

МнениеПуснато на: Пет 01 Фев 2013, 08:51    Заглавие:  

vcr написа:
Здравейте приятели, мина много време от последният ми пост,но ето че отново вятъра ме довя Very Happy И отново имам няколко питания- от близо 3 години, не бях ползвал FS-ра, но в последно време "онова" нещо се събуди в мен, и реших да подновя летенето. Купих си CH Yoke and Pedals, всичко да е като хората,но никога не бях летял с педали и се породиха няколко въпроси. Когато бях в България имах само Yoke и бях господар на Честана, но сега е друга история. Незнам дали е защото съм отвикнал, или заради педалите, но не мога да държа heading за 5 секунди, постоянно се мени, пробвах с rudder trim или просто да apply-вам rudder, но много трудно и постоянно трябва да правя корекции. И в реалната авияция ли е така, или проблемът е в мен, или в настройките на pedals? Другият ми въпрос е има ли някъде настройка за чуствителноста на rudder trim-a?
Много ми е драго, отново да съм тук! Благодаря предварително !

Симърите се преместиха на: bg.forum.ivao.aero
там може да попиташ и да получиш отговор за настройките на педалите и метода ти на летене и обучение

vasilam

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 02 Фев 2013, 13:32    Заглавие:  

Аз също имам педали, но такъв проблем не съм срещал. Калибрирал ли си уредите през контрол панел? А за чувствителността мисля, че имаше настройка.

Малко самолети http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2184207335142.2123873.1545772156&closeTheater=1
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 22 от 22 [321 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 20, 21, 22
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0678s ][ Queries: 12 (0.0094s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker