Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Бунтовници предизвикаха голям пожар с дрон · Бабата на убитата Криси: В линейката не се качи лекар при детето ми да даде първа помощ. То дишаше, то говореше ВИДЕО · Възпитател открадна 100 000 лв. от ученик · Кой ще ме избави от тялото на тая смърт? /Римляни 7:23/ · Оперират по спешност Жан-Клод Юнкер · НАСА хранила хлебарки със скали от Луната ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 18 Авг 2019, 06:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
101 ПЛАНИНСКА БРИГАДА / АЛПИЙСКИ батальон
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 8 [115 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Автор Съобщение
Елемаг
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Ное 2006, 21:35    Заглавие:  

Cool Cool Cool
Fallschirmjaeger не го вземай навътре Wink Просто карай по темата.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Fallschirmjaeger

Местожителство: Градът на трите лъва

МнениеПуснато на: Сря 01 Ное 2006, 21:57    Заглавие:  

Елемаг написа:
Cool Cool Cool
Fallschirmjaeger не го вземай навътре Wink Просто карай по темата.

Всячески се опитвам, вервайте ми! Ако това ще ви изкефи за пореден път ще си посипя главата с пепел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Сря 01 Ное 2006, 22:27    Заглавие:  

Мнението е изтрито по желание на потребителя.
rokosovski

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря 01 Ное 2006, 23:27    Заглавие:  

Уважаеми Ф....е това не мога да го прочета и това си е!
Това за добрия тон се отнасяше за мен! Не се впрягай толкоз бързо, не си едниствения с когото може да говори модератора във форума. Ама как не те мързи та пишеш толкова много! Питам, защото колкото повече пишеш толкова повече се оплиташ... Говориш сякаш си говорител на Министреството на отбраната или на Военно телевизионния Канал...
КАКТО ВИЖДАШ КОРИГИРАХ РЕЗКИТЕ СИ ИЗКАЗВАНИЯ... Laughing
Сори ама аман от дървени философи! Cool Cool Cool
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 09:27    Заглавие:  

Fallschirmjaeger

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 10:44    Заглавие:  

rokosovski написа:

Хубаво е, когато знаеш руски, лошо е, когато знаеш само руски.
Цитат:

Питам, защото колкото повече пишеш толкова повече се оплиташ... Говориш сякаш си говорител на Министреството на отбраната или на Военно телевизионния Канал...
За тоя канал дори не знам какъв е. Защо да се оплитам? Защото не тръбя наляво и дясно колко е велик е руският войник ли? Засягаш се, когато казвам кашик. Не съм го казал с пренебрежение. Ако е обидно, кажи ми защо полковници от СВ сами определят себе си като такива? Откъде-накъде мнението ми ще е като на говорител на МО, като е повече от критично към въоръжените ни сили? Нали живея срещу военното училище, пардон Военния университет и всяка година виждам какви образи влизат в него. Изключителни професионалисти. Стрелковата им подготовка включва главно заигравки на Counterstrike по интернет-клубовете, ръкопашната - на сбивания по дискотеките. Коментарът на снимка на танк Арджун се изразява в " Е-е-е, че кога индийците са взели Леопарди?" Горди стражи на териториалната цялост и демократичните устои на републиката, които не могат да пазят и бостан с дини на село.
Върнете се в началото
ValBo

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 11:51    Заглавие:  

Мда, много вредни страни имат тия компютърни игри...
И съчетани с вманиачаване по интернет, направо са пагубни.
Та и аз да питам
За чий чеп е на един бъдещ командир на танков взвод да знае какви танкове имат на въоръжение в Индия?!
Нито са ни евентулни противници, нито са ни партньори.
За да се знае кой, къде и с какво е въоръжен си има специални служби.
На бъдещия командир на взвод, се иска да си научи първо своя танк.
После танковете на евентуланите противници
Като напредне в ерархията, като мина през някоя Академия, ще му дадат данни на индийските танкове и ще го тупнат да мисли начини за тяхното поразяване и елиминиране. А и това, ако е в някои по специалани места.
Ако има на главата си полк, ще се чуди как да намери части, гориво, боеприпаси, да мисли за техниката, за един куп офицери, старшини и наемни войници (всеки със свой акъл). И чак тогава, ако вече не му е писнало от всичко, ще гледа да научи новите Индийски, Китайски, японски и пр. азиатски танкове.
Най-често данни за танкове, самолети и др. въоръжение, имат предимно любителите в областта.
Много лошо обаче става , когато те се вземат на сериозно и започнат да разработват бъдещи тактически и стратегически планове, и да ги ръсят по форуми
Е те тогава става шоутоWink

Последната промяна е направена от ValBo на Чет 02 Ное 2006, 12:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Елемаг
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 11:54    Заглавие:  

Cool Cool Cool
При сегашното положение в армията единствено любителите й са тези които я подкрепят в българското общество! Другите просто биха я закрили щото не им трябвала!

Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 15:14    Заглавие:  

ValBo написа:
Мда, много вредни страни имат тия компютърни игри...
И съчетани с вманиачаване по интернет, направо са пагубни.
Та и аз да питам
За чий чеп е на един бъдещ командир на танков взвод да знае какви танкове имат на въоръжение в Индия?!
Нито са ни евентулни противници, нито са ни партньори.
За да се знае кой, къде и с какво е въоръжен си има специални служби.
На бъдещия командир на взвод, се иска да си научи първо своя танк.
После танковете на евентуланите противници
Като напредне в ерархията, като мина през някоя Академия, ще му дадат данни на индийските танкове и ще го тупнат да мисли начини за тяхното поразяване и елиминиране. А и това, ако е в някои по специалани места.
Ако има на главата си полк, ще се чуди как да намери части, гориво, боеприпаси, да мисли за техниката, за един куп офицери, старшини и наемни войници (всеки със свой акъл). И чак тогава, ако вече не му е писнало от всичко, ще гледа да научи новите Индийски, Китайски, японски и пр. азиатски танкове.
)

Нее така! като кадровици още по модулите учехме всичо за армиите на
съседите и подробно за танковите които имат разбирасе

И не само на комшийските танкове но и всичи танкове които са на въоражение по света

ICQ Номер 
rokosovski

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 17:41    Заглавие:  

Fallschirmjaeger написа:
rokosovski написа:

Хубаво е, когато знаеш руски, лошо е, когато знаеш само руски.
Цитат:

Питам, защото колкото повече пишеш толкова повече се оплиташ... Говориш сякаш си говорител на Министреството на отбраната или на Военно телевизионния Канал...
За тоя канал дори не знам какъв е. Защо да се оплитам? Защото не тръбя наляво и дясно колко е велик е руският войник ли? Засягаш се, когато казвам кашик. Не съм го казал с пренебрежение. Ако е обидно, кажи ми защо полковници от СВ сами определят себе си като такива? Откъде-накъде мнението ми ще е като на говорител на МО, като е повече от критично към въоръжените ни сили? Нали живея срещу военното училище, пардон Военния университет и всяка година виждам какви образи влизат в него. Изключителни професионалисти. Стрелковата им подготовка включва главно заигравки на Counterstrike по интернет-клубовете, ръкопашната - на сбивания по дискотеките. Коментарът на снимка на танк Арджун се изразява в " Е-е-е, че кога индийците са взели Леопарди?" Горди стражи на териториалната цялост и демократичните устои на републиката, които не могат да пазят и бостан с дини на село.

Ето шанс за специалисти като теб, драги Ф...пф.. пак не успях да се справя и името ти! Влизаш н НВУ и показваш колко си добър! Нали? Щото инъче всичко си остава празни приказки!
Защото най важната задача на един офицер след като стане специалист в областта си е да научи науката "човековедение"... но виждам че си умно момче вземи прочени "Помни войната!" на Б. Дрангов. В цялата книго една дума за оръдията и пушките на противиника няма, но човека си е вършил чудесно работата...
А и сбиванията по дискотеките... ееееее.... спомени... Ами това си е най-добрата школа по ръкопашен бой! Справка Бъз Рютън! Ама навремето все търновците си отнасяха краката от масите по главите, а ние гордо се оттегляхме с плячката - търновките!!! Laughing
Не се обиждам за "кашик"-ка Laughing Кашоните са си били и си остават моя слабост! Винаги когато мога врътвам едно ТСЗ, за повишаване на натренираността на ЛС...
Теоритизираш за нещо с които не си съвсем наясно и когато някой се опита да ти обясни нещо... олеле.. нахвърляш се цялата пролетарска ненавист да защитаваш своята теза, а тя може и да не е вярната, нали?
Поздрави и успехи в интернет науките!
Продолжение следует! Shocked
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное 2006, 23:52    Заглавие:  

Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 03 Ное 2006, 00:13    Заглавие:  

като му гледам никнейма сигур е бил във ВДВ Wink
Бай Ганьо

МнениеПуснато на: Пет 03 Ное 2006, 09:31    Заглавие:  

Fallschirmjaeger

МнениеПуснато на: Пет 03 Ное 2006, 12:47    Заглавие:  

За протокола в никой род войски не съм служил и в този вид на армията нямам и желание. При реална външна заплаха нещата биха се променили, но за момента такава липсва. Това, че трябва да служа като разузнавач в Стрямската бригада в Карлово никак не ме радва. Никога не съм заявявал, че написаното от мен е резултат от многогодишни изследвания и опит. Въоръжените сили винаги са ми били интересни и съм се отнасял с респект към военните, най-малкото защото съм живял в град на военни. Във НВУ нямам намерение да влизам, че след като го завърша няма да има армия, в която да служа. Относно търновците никъде не съм заявявал, че съм търновец, а че съм живял в Търново и въобще не ми пука дали сте ги натупвали или не. Факт е колко често курсанти са шити след нощни изпъления. По въпроса за липсата на яснота никой не е съвсем наясно с нещата, които говори. За справка ти надали знаеш пролетарий какво е. Винаги, когато пиша по тема изхождам от презумцията, че е напълно вероятно тезата ми да не е вярна. Благодаря за поздравите ти и ти пращам моите!
Върнете се в началото
калло

МнениеПуснато на: Пет 03 Ное 2006, 13:21    Заглавие:  

що с дърляте като в детската градина?

ся - единият - офицер с опит, другият интерсуващ се младеж с вероятно леко идилично разбиране за армията.

карайте по темата и тва е.

Ребята, давайте жить дружно Laughing
(кот Леополд)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 8 [115 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0686s ][ Queries: 12 (0.0042s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker