Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: So 31 Mai 2020, 20:58
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
68-бригада Специални сили (поделение 32 990)
ModeratorenSuper Flanker
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 4 von 11 [151 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 9, 10, 11 Weiter
Autor Nachricht
звяра

Beitrдge: 23

BeitragVerfasst am: Sa 14 Feb 2009, 11:40    Titel:    

Според слухове достигнали до мен в края на януари с командоси от 68-ма бригада е проведен семинар за запознаване с филипинската бойна систем Пекити-Търша Кали. Доколкото разбрах се планира да се проведат някакви по-задълбочени курсове, но ако има някой по-запознат с подробностите да сподели Smile
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Website dieses Benutzers besuchen 
rokosovski

Beitrдge: 1077

BeitragVerfasst am: Sa 14 Feb 2009, 18:13    Titel:  

Shocked А защо им е на командосите Пекити Търша? Shocked
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
ICQ-Nummer 
rokosovski

BeitragVerfasst am: Sa 14 Feb 2009, 18:20    Titel:  

Pirin hat Folgendes geschrieben:
Мноооогооо добра идея за пазене на вражеските муниции. Ха на бас, сколько от тях ще бъдат убити от един куршум от ПКМ? Залагам е за минимум трима, и то ако картечарят ще стреля от 200 м.

А да се хванем на бас колко ще отнесе една граната или една ПСМ? Shocked Laughing Laughing Laughing
ICQ-Nummer 
Tatra

Beitrдge: 189

BeitragVerfasst am: Mi 18 Feb 2009, 10:44    Titel:  

звяра hat Folgendes geschrieben:
Според слухове достигнали до мен в края на януари с командоси от 68-ма бригада е проведен семинар за запознаване с филипинската бойна систем Пекити-Търша Кали. Доколкото разбрах се планира да се проведат някакви по-задълбочени курсове, но ако има някой по-запознат с подробностите да сподели Smile

За Wing Chun ръководството им не е ли чувало Idea
"Пеперудките" са им по големи Very Happy
http://di-survival.com/images/wing-chun-knives.jpg
baretata_7_62

Beitrдge: 3

BeitragVerfasst am: Fr 12 Jun 2009, 13:48    Titel:  

Здрасти, добър ден, какво се случва? Smile Какво става в тази бригада, от зимата никой не е писал, има ли места за още един Smile Има ли някой от форума който да служи там и да каже кво се случва. Аз съм хлапе на 23 и имам желание да се пусна при спецялните сили ама незнам има ли хора тама кво става има ли смисал Smile Що всички толко се оплакват? Smile
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42500

BeitragVerfasst am: Di 28 Jul 2009, 20:20    Titel:  

Наши и американски воиници ще оцеляват в бойна обстановка
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
rokosovski

BeitragVerfasst am: Di 28 Jul 2009, 20:49    Titel:  

baretata_7_62 hat Folgendes geschrieben:
Здрасти, добър ден, какво се случва? Smile Какво става в тази бригада, от зимата никой не е писал, има ли места за още един Smile Има ли някой от форума който да служи там и да каже кво се случва. Аз съм хлапе на 23 и имам желание да се пусна при спецялните сили ама незнам има ли хора тама кво става има ли смисал Smile Що всички толко се оплакват? Smile

Преди да се пуснеш в командосията ти препоръчвам да гледаш едно филмче, казва се "Спешно отделение в Афганистан"!
ICQ-Nummer 
Glamav

Beitrдge: 2

BeitragVerfasst am: Mo 23 Nov 2009, 21:00    Titel:  

Tatra hat Folgendes geschrieben:
T-72 hat Folgendes geschrieben:

Click to see if image is larger

Повече да ги понакичят де (Тва беше демонстрация как снайперист изведе един постови и осем други прочистиха мини сграда МНОООГО впечятляващо)
Като намерят пари да се дооборудват със 50 калибър снайпери със термовизори (такъв снайпер плюс въпросното полезно нещо са около 20 000 $ на дребно даже по малко) ще удрят лошите през стените( като по филмите отпреди достатъчно много години толкова достатъчно много че досега трябваше да са във час) без да се приближават като идиоти и да се рискуват заедно със скъпоструващото си обучение щото тоя бой в закрити помещения дето го демонстрираха е рискована боза
Бутнали им нови но оголени калашници и готово
Трабва да са по накичени според мене щто при спец операции автомат бронежилетка пълнители и модни очилца да им пазят нежните очички от вятъране са достатъчни
http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?p=3160909
http://www.okinawa.usmc.mil/public%20affairs%20info/Images%20Complete/HighResImages/060505-recon3.jpg
http://www.tactical-life.com/online/wp-content/uploads/2007/12/gunelite.jpg

Някой май много филми е гледал.
Първо термото е минимум 15000 $. Второ не вижда през стени (за съжаление).
Трето, към настоящата дата 68 си имат доста повече играчки от показаните АК.
Иначе Navy Seals и на мен ми е любим филм.
Модните очила нямаш и идея колко мижене в критична ситуация ти спестяват.
Ginev

Beitrдge: 1337

BeitragVerfasst am: Mo 23 Nov 2009, 21:10    Titel:  

Wink Wink WinkЧаст от "играчките"( с най-добри чувства ,разбира се) Arrow
Click to see if image is larger
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
security

Beitrдge: 39

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 00:03    Titel:  

Ааа, тактически памперс... така е. Ама тате каза че е маслено зелен, а той... бял...
marinecor

Beitrдge: 1920

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 00:40    Titel:  

security hat Folgendes geschrieben:
Ааа, тактически памперс... така е. Ама тате каза че е маслено зелен, а той... бял...

Маслено зеления е английски- това е присобявка от стандартен памперс за бабички и дядовци........ САС са още по перверзни - бодат си превантивно абукати по ръцете а РМК си слагат катетри ......

Гинев... знаиш ли колко е гнусно като като си се изкакал в гащурките поради невъзможност за напускане на позиция...... Мноооооогооо.

Сценката тука ще да е от подготовката на снайперисти- май съзирам кубето на облото дете..... Памперса се мери дали става Very Happy
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 11:39    Titel:  

Zitat:
бодат си превантивно абукати по ръцете

Яка кретенщина е това. Налагало ми се е да изкарам три дни с такова нещо в ръката и толкова ми хареса времето когато си ме бодяха за всяка банка, че направо няма накъде, а в екстремни ситуации невъзможността лакетната ти става да работи нормално(аз поне можех да си сгъвам ръката едвам) без да ползваш болкоуспокояващи надали е най-смисленото нещо. Освен разбира се ако не си сложиш абоката не на стандартното за целта място(предполагащо минимум обръщания докато бацила върже банката с каквото ще ти прелива, а ако не се знае в какво състояние си и дали няма нещо почупено, минималното разместване си е хубаво нещо), гореописания проблем си отпада, но възникват куп други. Ма пък от друга страна англичани, кво да ги правиш? Те ако не измислят някоя кретенщина, няма кой друг.

А ако се наакаш на позиция, няма ли опасност да те надушат къде си и да решат да пуснат две-три 82 мм. мини по онова смръдливото място Very Happy

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Ginev

Beitrдge: 1337

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 12:30    Titel:  

marinecor hat Folgendes geschrieben:
Сценката тука ще да е от подготовката на снайперисти- май съзирам кубето на облото дете..... Памперса се мери дали става Very Happy

Парашутни скокове, скачахме заедно Wink
marinecor

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 17:47    Titel:  

Ginev hat Folgendes geschrieben:
marinecor hat Folgendes geschrieben:

Парашутни скокове, скачахме заедно Wink

значи са си правили някакъв джумбуш..... Very Happy Very Happy Very Happy
marinecor

BeitragVerfasst am: Di 24 Nov 2009, 17:52    Titel:  

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
Zitat:
бодат си превантивно абукати по ръцете

Яка кретенщина е това. Налагало ми се е да изкарам три дни с такова нещо в ръката и толкова ми хареса времето когато си ме бодяха за всяка банка, че направо няма накъде, а в екстремни ситуации невъзможността лакетната ти става да работи нормално(аз поне можех да си сгъвам ръката едвам) без да ползваш болкоуспокояващи надали е най-смисленото нещо. Освен разбира се ако не си сложиш абоката не на стандартното за целта място(предполагащо минимум обръщания докато бацила върже банката с каквото ще ти прелива, а ако не се знае в какво състояние си и дали няма нещо почупено, минималното разместване си е хубаво нещо), гореописания проблем си отпада, но възникват куп други. Ма пък от друга страна англичани, кво да ги правиш? Те ако не измислят някоя кретенщина, няма кой друг.

А ако се наакаш на позиция, няма ли опасност да те надушат къде си и да решат да пуснат две-три 82 мм. мини по онова смръдливото място Very Happy

А за колапс на вените при шок чувал ли си ? И че докато ти намерят веничката с рингера може да си се офирил преждевременно. Абуката се слага на лявата ръка от вътрешната страна - кажи го речи под мишницата. Отгоре се облепя с пластир на който си написваш превантивно и кръвната група и други предписания ако имаш такива. Отделно тия гадости са на размери (освен в БГ).
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 4 von 11 [151 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 9, 10, 11 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0813s ][ Queries: 12 (0.0061s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker