Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Тумба нагли роми смляха от бой две карловски момчета · Осем загинаха при взрив на кола бомба в Северна Сирия · Индия и Виетнам ще си сътрудничат в отбраната · Тръмп вече се подготвя за блокада · Новият президент на Грузия се озъби на Русия · Президентът и Абдула II заедно ще създават предприятия в отбранителната индустрия и ... ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 17 Дек 2018, 06:43
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
68-бригада Специални сили (поделение 32 990)
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 4 от 11 [151 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 9, 10, 11 Следваща
Автор Съобщение
звяра

МнениеПуснато на: Съб 14 Фев 2009, 11:40    Заглавие:    

Според слухове достигнали до мен в края на януари с командоси от 68-ма бригада е проведен семинар за запознаване с филипинската бойна систем Пекити-Търша Кали. Доколкото разбрах се планира да се проведат някакви по-задълбочени курсове, но ако има някой по-запознат с подробностите да сподели Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
rokosovski

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 14 Фев 2009, 18:13    Заглавие:  

Shocked А защо им е на командосите Пекити Търша? Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
ICQ Номер 
rokosovski

МнениеПуснато на: Съб 14 Фев 2009, 18:20    Заглавие:  

Pirin написа:
Мноооогооо добра идея за пазене на вражеските муниции. Ха на бас, сколько от тях ще бъдат убити от един куршум от ПКМ? Залагам е за минимум трима, и то ако картечарят ще стреля от 200 м.

А да се хванем на бас колко ще отнесе една граната или една ПСМ? Shocked Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Tatra

МнениеПуснато на: Сря 18 Фев 2009, 10:44    Заглавие:  

звяра написа:
Според слухове достигнали до мен в края на януари с командоси от 68-ма бригада е проведен семинар за запознаване с филипинската бойна систем Пекити-Търша Кали. Доколкото разбрах се планира да се проведат някакви по-задълбочени курсове, но ако има някой по-запознат с подробностите да сподели Smile

За Wing Chun ръководството им не е ли чувало Idea
"Пеперудките" са им по големи Very Happy
http://di-survival.com/images/wing-chun-knives.jpg
Върнете се в началото
baretata_7_62

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Пет 12 Юни 2009, 13:48    Заглавие:  

Здрасти, добър ден, какво се случва? Smile Какво става в тази бригада, от зимата никой не е писал, има ли места за още един Smile Има ли някой от форума който да служи там и да каже кво се случва. Аз съм хлапе на 23 и имам желание да се пусна при спецялните сили ама незнам има ли хора тама кво става има ли смисал Smile Що всички толко се оплакват? Smile
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 28 Юли 2009, 20:20    Заглавие:  

Наши и американски воиници ще оцеляват в бойна обстановка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
rokosovski

МнениеПуснато на: Вто 28 Юли 2009, 20:49    Заглавие:  

baretata_7_62 написа:
Здрасти, добър ден, какво се случва? Smile Какво става в тази бригада, от зимата никой не е писал, има ли места за още един Smile Има ли някой от форума който да служи там и да каже кво се случва. Аз съм хлапе на 23 и имам желание да се пусна при спецялните сили ама незнам има ли хора тама кво става има ли смисал Smile Що всички толко се оплакват? Smile

Преди да се пуснеш в командосията ти препоръчвам да гледаш едно филмче, казва се "Спешно отделение в Афганистан"!
Върнете се в началото
ICQ Номер 
Glamav

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное 2009, 21:00    Заглавие:  

Tatra написа:
T-72 написа:

Click to see if image is larger

Повече да ги понакичят де (Тва беше демонстрация как снайперист изведе един постови и осем други прочистиха мини сграда МНОООГО впечятляващо)
Като намерят пари да се дооборудват със 50 калибър снайпери със термовизори (такъв снайпер плюс въпросното полезно нещо са около 20 000 $ на дребно даже по малко) ще удрят лошите през стените( като по филмите отпреди достатъчно много години толкова достатъчно много че досега трябваше да са във час) без да се приближават като идиоти и да се рискуват заедно със скъпоструващото си обучение щото тоя бой в закрити помещения дето го демонстрираха е рискована боза
Бутнали им нови но оголени калашници и готово
Трабва да са по накичени според мене щто при спец операции автомат бронежилетка пълнители и модни очилца да им пазят нежните очички от вятъране са достатъчни
http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?p=3160909
http://www.okinawa.usmc.mil/public%20affairs%20info/Images%20Complete/HighResImages/060505-recon3.jpg
http://www.tactical-life.com/online/wp-content/uploads/2007/12/gunelite.jpg

Някой май много филми е гледал.
Първо термото е минимум 15000 $. Второ не вижда през стени (за съжаление).
Трето, към настоящата дата 68 си имат доста повече играчки от показаните АК.
Иначе Navy Seals и на мен ми е любим филм.
Модните очила нямаш и идея колко мижене в критична ситуация ти спестяват.
Върнете се в началото
Ginev

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное 2009, 21:10    Заглавие:  

Wink Wink WinkЧаст от "играчките"( с най-добри чувства ,разбира се) Arrow
Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
security

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 00:03    Заглавие:  

Ааа, тактически памперс... така е. Ама тате каза че е маслено зелен, а той... бял...
Върнете се в началото
marinecor

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 00:40    Заглавие:  

security написа:
Ааа, тактически памперс... така е. Ама тате каза че е маслено зелен, а той... бял...

Маслено зеления е английски- това е присобявка от стандартен памперс за бабички и дядовци........ САС са още по перверзни - бодат си превантивно абукати по ръцете а РМК си слагат катетри ......

Гинев... знаиш ли колко е гнусно като като си се изкакал в гащурките поради невъзможност за напускане на позиция...... Мноооооогооо.

Сценката тука ще да е от подготовката на снайперисти- май съзирам кубето на облото дете..... Памперса се мери дали става Very Happy
Върнете се в началото
Thunderchief

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 11:39    Заглавие:  

Цитат:
бодат си превантивно абукати по ръцете

Яка кретенщина е това. Налагало ми се е да изкарам три дни с такова нещо в ръката и толкова ми хареса времето когато си ме бодяха за всяка банка, че направо няма накъде, а в екстремни ситуации невъзможността лакетната ти става да работи нормално(аз поне можех да си сгъвам ръката едвам) без да ползваш болкоуспокояващи надали е най-смисленото нещо. Освен разбира се ако не си сложиш абоката не на стандартното за целта място(предполагащо минимум обръщания докато бацила върже банката с каквото ще ти прелива, а ако не се знае в какво състояние си и дали няма нещо почупено, минималното разместване си е хубаво нещо), гореописания проблем си отпада, но възникват куп други. Ма пък от друга страна англичани, кво да ги правиш? Те ако не измислят някоя кретенщина, няма кой друг.

А ако се наакаш на позиция, няма ли опасност да те надушат къде си и да решат да пуснат две-три 82 мм. мини по онова смръдливото място Very Happy

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Ginev

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 12:30    Заглавие:  

marinecor написа:
Сценката тука ще да е от подготовката на снайперисти- май съзирам кубето на облото дете..... Памперса се мери дали става Very Happy

Парашутни скокове, скачахме заедно Wink
Върнете се в началото
marinecor

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 17:47    Заглавие:  

Ginev написа:
marinecor написа:

Парашутни скокове, скачахме заедно Wink

значи са си правили някакъв джумбуш..... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
marinecor

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное 2009, 17:52    Заглавие:  

Thunderchief написа:
Цитат:
бодат си превантивно абукати по ръцете

Яка кретенщина е това. Налагало ми се е да изкарам три дни с такова нещо в ръката и толкова ми хареса времето когато си ме бодяха за всяка банка, че направо няма накъде, а в екстремни ситуации невъзможността лакетната ти става да работи нормално(аз поне можех да си сгъвам ръката едвам) без да ползваш болкоуспокояващи надали е най-смисленото нещо. Освен разбира се ако не си сложиш абоката не на стандартното за целта място(предполагащо минимум обръщания докато бацила върже банката с каквото ще ти прелива, а ако не се знае в какво състояние си и дали няма нещо почупено, минималното разместване си е хубаво нещо), гореописания проблем си отпада, но възникват куп други. Ма пък от друга страна англичани, кво да ги правиш? Те ако не измислят някоя кретенщина, няма кой друг.

А ако се наакаш на позиция, няма ли опасност да те надушат къде си и да решат да пуснат две-три 82 мм. мини по онова смръдливото място Very Happy

А за колапс на вените при шок чувал ли си ? И че докато ти намерят веничката с рингера може да си се офирил преждевременно. Абуката се слага на лявата ръка от вътрешната страна - кажи го речи под мишницата. Отгоре се облепя с пластир на който си написваш превантивно и кръвната група и други предписания ако имаш такива. Отделно тия гадости са на размери (освен в БГ).
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 4 от 11 [151 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 9, 10, 11 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Българските поделения и формирования
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1129s ][ Queries: 12 (0.0065s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker