Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Трима задържани след гонка, стрелба и бой с брадва в Плевенско · Коренното население на Бразилия се бори за правото да съществува · Министърът на отбраната на Шри Ланка подаде оставка · Ислямисти и крайно десни създават нов свят, без място за невинни и без "сива зона" · Международна регата Купа Несебър 2019 · Румъния купува още пет F-16 от Португалия ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Чет 25 Апр 2019, 16:35
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
ФОРУМЪТ-мнения, проблеми,въпроси
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 27 от 29 [431 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 25, 26, 27, 28, 29 Следваща
Автор Съобщение
T-72ND

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг 2015, 17:24    Заглавие:  

T-72 написа:
Май ще си направя още един профил от който да публикувам снимки.Защото този нещо ми е бъгнат и грам снимка не мога да публикувам, а само линкове и още май съм баннат в морския форум! Така че ако тези дни видите още една 72-ка да не се чудите от де се е взела!

Това ми е новият профил.От него ще поствам снимки и ще пиша в морския профил (още съм баннат там)!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг 2015, 23:00    Заглавие:  

Утре ще погледна какъв е точно проблемът. С този профил няма как да си админ. Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Сря 26 Авг 2015, 06:08    Заглавие:  

Ами не, от този само снимки ще публикувам и ще пиша в морския.
ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 04 Сеп 2015, 20:37    Заглавие:  

Тъй, предлагам да се помисли за нови модератори по форумите. За Морският е наложащо. Sea Dog отдавна не е активен участник в нашият форум. Аз предлагам VIA , не съм приказвал с колегата по тази тема, но мисля че е най-активният в този раздел.За оръжейната предлагам Super Flanker.За общите теми Koнструктора (без да се обижда)!
За другите и идея си нямам!
Ако имате други предложения , предлагам да ги споделите. Да ги обсъдим и да решим.

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 16 Сеп 2015, 07:29    Заглавие:  

От днес имаме двама нови Модератори във форума.
Super Flanker на Оръжейната тема и Конструктор на Общата.
Да им пожелаем успех в дебрите на модераторстването!

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 17 Сеп 2015, 07:31    Заглавие:  

Начи, имаме двама нови Модератори. Очакваме предложение за модератори на другите раздели.
ICQ Номер 
dragon x

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 17 Сеп 2015, 20:13    Заглавие:  

Някой да хвърли едно око на Морския, че ще се избием там.
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 17 Сеп 2015, 22:37    Заглавие:  

Там е супер зле, но работим и по тази тема, обаче само с администраторска помощ няма да стане!Има напредък като цяло във форума, работи се, но няма да стане лесно!Така че търпение и активност!
Но Усилено търсим модератор на морския форум!

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп 2015, 18:06    Заглавие:  

Малка промяна има в модерирането и администрирането на Форумите.Продиктувано от нуждата от подобряване на дейностите свързани с с тях.Досега с колегата Flankerivo се занимавахме и с Модерирането на различните форуми.От скоро имаме модератори в Общите приказки и в Оръжейната тема.Примера с тези два раздела с времето ще бъде прилаган и в другите под-форуми. Модерирането от сега ще е в ръцете на съответните модератори. Въпросите относно Тролове, орки, гноми и т.н ще се отнасят към тях.Демек нашата роля( на администратори ) там ще се минимизира и модератора ще си модерира форума.
Малко никак го обесних, но се надявам да Бъдем разбрани.

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 01 Ное 2015, 09:09    Заглавие:  

Вчера в темата за новия самолет имаше словесна престрелка м/у двама форумци.Наложи се да поизтрия малко.Гремлин нарече опонента си "помияр".
При втора такава обида ще има Бан!

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар 2016, 16:59    Заглавие:  

Пичове като администратор бях до тук.Писал съм на Преслав да ми спре администраторките права.Преди месец водихме дискусии , анкета провеждахме където само 15 % от форумците изявиха желание във форума да се споделят новини от агенция "Блиц":

АНКЕТА ОТНОСНО ПОМЕСТВАНЕТО НА НОВИНИ ОТ ДРУГИ МЕСТА
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=229638
След това бяха написани правила за да не се допуска повторно изостряне на емоциите.
ФОРУМЪТ - ПРАВИЛА И ЗАКОНИ
http://airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=35815
Днес всичко пак се повтаря на н-та степен.10 минути съм трил новини копирани от администратора Димитър Ставрев от агенция "Блиц".Нямам нито нерви, нито поведение на пъдарин всеки път да трия и да обяснявам на един и същ човек - администратора Димитър Ставрев защо точно от "Блиц".
В копираните по-горе страници съм се аргументирал.Не ми се пише всичко пак.
Моето виждане за администрирането на форума се различава от идеята Форума на "Криле" да е огледало на жълта агенция.
Бях напуснал преди месец заради тези проблеми.Върнах се тогава с голямото съмнение че това пак ще се повтори.Сбъркал съм явно с връщането!
Решението ми е окончателно!

ICQ Номер 
VRAB4O

МнениеПуснато на: Съб 26 Мар 2016, 17:49    Заглавие:  

T-72 написа:
Пичове като администратор бях до тук...

Ами бих казал, че това не е радостна новина. Но не бих тръгнал и да съжалявам кой знае колко много !
Съжалявам за Т-72 , без да го познавам персонално, но съм убеден от сравнително кратките си наблюдения , че той вложи много от себе си в идеята този форум наистина да бъде форум и дискусия където да имат място различни мнения и гледни точки , като в същото време да се поддържа и относително прилично ниво - поне над махленски клюки и драки . Не веднъж е трил и мои постове , за което никога не съм му бил сърдит или засегнат - постъпвал е принципно и безпристрастно . Забелязал съм го и в други форуми с подобен тип поведение ( макар и не с админ- позиция ) .
Според мен форумът би бил ощетен без Т-72.
Но явно че това е и идеята на някакво по-високо ниво - тук да е място за някакъв вид монолог ( който се пее хорово на няколко гласа ) и то тази идея май-май почти е реализирана .. Ако някой админ/мод има желанието да оспори това мое впечатление - нека публикува една статистика по теми и брой мнения на участници ( би могло да се направи и без да се изписват имена ) предполагам че ще е нещо от сорта : през последните 6 месеца над 90% от мненията са на 5-6 участника..
Това последното само по себе си не би трябвало да е проблем - хиперактивност на няколко човека - но недопускането на други мнения ??
Дето се казва и това не би трябвало да е проблем, само че аз поне не бих го нарекъл и форум.

Поздравления за Николай - Т-72 , ти се сражава достойно и от сърце в тази битка !!!
Върнете се в началото
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 15 Юли 2016, 20:16    Заглавие:  

За съжаление трябва отново да пишем в тази тема.

Като за начало - банът на Пистън е премахнат от мен. Ще го помоля да не дава повече поводи за подобни санкции, защото за мен е ерудиран и ценен участник, но не знам защо реши да пренася личната си закачка с Кало в темата Сирия, при това по доста неприятен начин.

При следващо провинение, обаче наказанието няма да бъде свалено.

Ще помоля и останали още веднъж, да се пише само по темата. Който има нещо към някой, нека да е на Л.С, а за останалите въпроси си имаме и теми.

Благодаря!
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Окт 2016, 16:39    Заглавие:  

Колеги, от страна на desperado има оплакване за редовно редактиране на негови съобщения във форума. Моля ви се или да спрете с редакциите, щото и без туй форумът ни има доста совободен изказ (за което една от главните вини е моя, позволявам си какво ли не), или да направим анализ на забраните.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 17 Окт 2016, 20:01    Заглавие:  

Ще отговоря аз, защото вероятно само аз съм го редактирал. Та, нека да си знае - нямам нищо против него, но ако смята да плюе д9 и ко, нека да знае, че това няма стане. Излишно е да обяснявам колко далеч е това от нормалното поведение, а и не е коректно спрямо баннати потребители.

Апропо - ако много държи, нека да се регне в неговият форум и да си се плюят на воля.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 27 от 29 [431 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 25, 26, 27, 28, 29 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1144s ][ Queries: 12 (0.0082s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker