Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Майка намери дъщеричката си надрана, изгледа ЗАПИСИТЕ от камерата в детската стая и ужасени избягаха от къщата завинаги · ПОТЪВАНЕТО НА АМЕРИКАНСКАТА ПОДВОДНИЦА "СКОРПИОН" ПРЕЗ 1968 ГОДИНА · НАСА ще търси признаци на живот на Марс · И Лигата на арабските държави заклейми решението на Тръмп за Голанските възвишения · Предложението на Ердоган - "Света София" да стане джамия, ядоса Гърция · Росен Желязков обвини нашите евродепутати за провала на пакета Мобилност ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Вто 26 Мар 2019, 05:59
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
L-29 в България
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 15 [212 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 13, 14, 15 Следваща
Автор Съобщение
Han Solo
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Ное 2006, 17:38    Заглавие:  

да де , ама като прочетох профила на този който го е писал - пенсиониран белгийски електротехник , който сега живее в Испания се зачудих дали не е бил електротехник в централата на Нато Laughing
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 29 Ное 2007, 00:44    Заглавие:  

Архив на редакцията.

Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 05 Дек 2007, 23:17    Заглавие:  

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 15 Дек 2007, 14:46    Заглавие:  

Последната промяна е направена от Preslav на Нед 04 Яну 2009, 02:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 15 Фев 2008, 09:13    Заглавие:  

Върнете се в началото
tu-134

Местожителство: Chicago i Sofia

МнениеПуснато на: Сря 20 Фев 2008, 18:11    Заглавие:  

А някой знае ли колко Л-29 сме получили и кои са им бордните номера?
борден

МнениеПуснато на: Чет 21 Фев 2008, 10:12    Заглавие:  

109 броя (от "11" до "119" включително).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар 2008, 11:11    Заглавие:  

Върнете се в началото
борден

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар 2008, 11:30    Заглавие:  

Горните три снимки са на МиГ-15УТИ и МиГ-17. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар 2008, 11:32    Заглавие:  

Мерси - а може ли да кажеш коя е на Миг 17, за да ги преместя по темите?
Последната промяна е направена от Preslav на Нед 09 Мар 2008, 11:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
борден

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар 2008, 11:33    Заглавие:  

Preslav написа:

Тия пичове да са от випуск '93?
Най-вляво долу не е ли Виктор Христов?
Върнете се в началото
super mystere

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар 2008, 09:51    Заглавие:  

2C7 поздравления за снимката.
Върнете се в началото
2C7

Местожителство: Центъра на просффетата

МнениеПуснато на: Вто 11 Мар 2008, 16:34    Заглавие:  

Благодаря..Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар 2008, 10:40    Заглавие:  

Здравей Байко.
Пускам архива на сп."Криле" през годините в интернет пространството, но за съжаление на снимките не пише кой ги е правил. Не съм аз човекът, който е поддържал снимковия архив на "Криле" през годините - ако бях аз, нямаше тези снимки да се мърлят по кашоните с месеци, а дисковете в момента да са мръсни и прашни и да не се пускат. За съжаление голяма част от архива е откраднат или пък е скъсан, сгънат на 3-4 и т.н. В този зле поддържан архив има снимки и на Хорниз и на Борден и на Страхил Лозанов, и на Тодор Найденов и на почти всички стари фотографи на Криле от преди 1989 г. Сами си правете заключения защо така се отнасят към уважавани хора.
Моят архив, предимно снимки на морска тематика е отлично подреден, съхранен и описан. Същото правя в момента и с архива на "Криле". След години по решение на редакцията ще го подарим на библиотеката.
А относно дали съм човек дето никога не е снимал - не знам дали за мен се отнася този въпрос. Но снимал съм - може би съм единствения човек в България, който ходи и по най-затънтените български пристанища и прави снимки на речни и морски кораби и ги публикува тук.
Имам 2 избора - или да не ги пускам, или да ги пускам без да казвам на кого са.
Ако кажете ще спра да ги пускам - макар, че са адски ценни и остават за историята завинаги. Ако това ви дразни или дразни трети човек кажете.
Дано да съм бил изчерпателен в отговора си и съм задоволил въпросите ти и тези на Хорниз.
Та кажете - да спирам или да продължавам.
Върнете се в началото
tu-134

Местожителство: Chicago i Sofia

МнениеПуснато на: Сря 19 Мар 2008, 21:56    Заглавие:  

Хорнис,
Преслав е прав, ако не пише на кого са снимките как ще каже на кой са? Съгласен съм с теб за авторското право но ако нищо не пише нищо не може да се направи. Според мен е по добре да се пуснат тук тези снимки отколкото да стоят в кашони. Преслав може да сложи един надпис "архив Криле" и това да бъде. Е да, сега всеки като си има цифров апарат е лесно да ходи да снима и да ги качва веднага по форуми и сайтове с име но като гледам бая от тези(по-старите) снимки са правени с лентов апарат когато на никой не му е хрумвало да ходи да снима, още по малко пък военни самолети. Струва си да ги видим, пък ако се знае автора Преслав ще го напише(примерно снимките на Су-22 на Страхил Лозанов в темата за Су-22).

Бих искал да задам въпрос малко встрани от темата...тези фотографи(Александър Младенов, Страхил Лозанов, Тодов Найденов, т.н...) сега каде са? Не може ли да им се покажат снимките и после те да си ги идентифицират? Имам всички броеве Криле от 95-а до сега и като гледам тогава(в началото) само техни са снимките.

Иначе аз казвам продължавай с снимките! Very Happy

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 15 [212 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 13, 14, 15 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0659s ][ Queries: 12 (0.0039s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker