Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
В момента се разиграва рекорден джакпот от 1, 6 милиарда долара! · Най-големият радиотелескоп в света за извънземни сигнали (ВИДЕО) · Почина бившият холандски премиер · Руските власти не разрешиха бдението за жертвите на режима на Сталин да се проведе на Лубянския площад · Отиват ли си Иване, Стояне... от българския език? · Военен "Блек Хоук" се разби в Колумбия ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 21 Окт 2018, 00:21
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Paintball
Модератори: конструктор
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 12 [166 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 10, 11, 12 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 15:34    Заглавие:  

Абе то и аз искам, и още една мацка от редакцията, ама аматьори пускате ли? Или ги ползвате само за мишени. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Han Solo
[Moderator]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 15:38    Заглавие:  

Preslav написа:
Абе то и аз искам, и още една мацка от редакцията, ама аматьори пускате ли? Или ги ползвате само за мишени. Very Happy

То между нас профита няма Wink профитата си купуват екипировка - пушки, маски, протектори, и всякакви други джаги и това може да надхвърли 1000$ като цена за цялостна екипировка а ние просто наемаме и се забавляваме, заповядайте ще бъде интересно и весело, но все пак имайте предвид че топчетата нищо че са желатинови се усеща осезателно когато те ударят... че и боята е с неприятен вкус - ако ти се спука в маската изглеждаш все едно си изял някое извънземно със зелена кръв Laughing

Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 15:39    Заглавие:  

аааа и ходим при ей тия младежи http://paintballbulgaria.com
onufrii

Местожителство: вилает Боляристан

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 15:43    Заглавие:  

Preslav написа:

Ще има и пълни новобранци Cool ! Абе требе да има и смъртници Cool !

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Han Solo
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 15:53    Заглавие:  

Абе ако спазваш тези прости правила то няма да имаш грам грижи:

Цитат:

1.Грешна позиция

Обикновено, първа грижа на начинаещия е да търси начин да се прикрие, вместо да бъде заплаха за противника. Той избира най-дебелото дърво, най-гъстия храсталак, най-дълбоката дупка и се покрива там. Заел тази удобна позиция той не вижда и не чува нищо, съответно няма възможност да осигурява информация или прикриващ огън на съотборниците си.
Да, обаче той си мисли, че е заел най-изгодната позиция за засада, заемана някога!
Другият вариант е начинаещия - "камикадзе", който изхвърча далеч напред пред отбора, и или бива покосен от първите изстрели на противника, или за да се спаси се гмурка в корените на първото дърво и остава там до края на играта. Той не отвръща на огъня, нито пък моли за помощ съотборниците си...
За да не става така и с вас избирайте своето първо укритие преди началото на играта. Добро укритие е това, което ще ви осигури защита, добра видимост на терена и възможност за стрелба. За целта укритието трябва да е на предна линия, но не твърде близо до противника, за да имате възможност за отстъпление извън обсега на стрелбата му. Ако укритието ви е толкова малко, че трудно се показвате за стрелба, осигурете си съотборник, който да държи главите на противника към земята с прикриващ огън и да ви дава шанс за добър изстрел.

2. Начинаещите не гледат

Обикновено при пейнтбола, ако видите противника пръв - вие печелите! Но новаците смятат, че ако се показват и оглеждат терена ще бъдат лесна цел за противника. Затова, никакво оглеждане! Тези, които все пак се престрашат, забиват погледа си в една точка игнорирайки всичко друго. Когато начинаещия види противник, обикновено се концентрира върху него дотолкова, че става сляп и глух за всичко случващо се извън полезрението му, което е една от причините за висока "смъртност" при начинаещите.
Не се страхувайте да се показвате и да се оглеждате! Единствения ви шанс за оцеляване е да имате колкото се може повече информация от игралния терен. Естествено при това главата ви ще бъде мишена, затова винаги надничайте отстрани на прикритието си, а не отгоре. Ако нямате избор, надничайте отгоре, но винаги от различно място и за не повече от 2 секунди! ЗАПОМНЕТЕ "златното правило на двете секунди" - на противника му е нужно време: 1 - да ви забележи, 2 - да се прицели, 3 - да стреля и боята да долети до вас. Това винаги отнема поне 2 секунди!

3. Начинаещите не се движат

Или поне не достатъчно! Ако не сте полезни там, където сте, просто се преместете. Например, традиционното решение "Аз оставам да пазя базата!" е ВИНАГИ грешно защото:
- Ако отбора ви пробие при атаката, няма да има кой да заплашва базата, а и съотборниците ви биха се справили по-бързо с врага с ваша помощ ;

- Ако останалите бъдат изпозастреляни при атаката, защото им е била нужна и вашата подкрепа а не са я получили, ще останете сам самичък срещу целия противников отбор, а това изобщо не е весело.

Друг пример. Погледнете един начинаещ по когото стрелят. Той се старае да се притисне толкова плътно до земята, колкото позволяват законите на физиката и замира така. Ако сте на място където е лесно да ви приковат към земята със стрелба, и без непосредствена помощ отникъде, имате три варианта:

1.Оттеглятесепълзешком, по най-бързия начин.

2.Отвръщатенаогъня.

3. Викате за помощ, давайки информация за местоположението на противника. Ако вече ви обстрелват, значи сте разкрити и не е нужно да мълчите.

Ако сте забелязани от противника (когато го обстреляте, той винаги ви вижда) бъдете готови да се преместите, така че той да не знае нито къде сте, нито откъде ще дойде следващият ви изстрел.

4. Начинаещите не контактуват помежду си

Начинаещите рядко говорят много. Приказливия новобранец се среща единствено в "мъртвата зона". Иначе по време на игра той пази проблемите си за себе си, не иска помощ когато му е нужна и не споделя с другите информацията за противника, която има.
Единствената смислена причина да мълчите, е за да останете скрити в засада. Когато, обаче, ви забележат няма нищо което да ви спира - викайте с пълно гърло! Така ще получите нужната помощ или ще дадете на съотборниците си важна информация за силите на противника. С една забележка: не искайте да ви услужат с муниции на висок глас, защото ще ги получите в главата с висока скорост!

5. Начинаещите не стрелят

Не, не че не стрелят... даже са доста точни, ако видят гръб на съотборник на 3 метра пред тях - не можеш да ги спреш! Но основен проблем си остава това, че очакват от маркера поведение на Калашников и опитват да свалят човек на 200 метра разстояние (издавайки позицията си). Те стрелят твърде рано и по всичко което се движи. Противника, който ги види (те са се издали с прибързана стрелба) може да ги обстреля, когато пожелае (те не се движат).
Първият ви изстрел трябва да перфектен! Това е! Изчакайте противника да се приближи максимално, ако не стреля по вас, значи още не ви вижда. Когато е достатъчно близо или видите, че ви е забелязал, тогава го обстреляйте. Търсете чист коридор за стрелба и бъдете търпеливи, особено когато сте в защита.
Цената на патроните не е малка, но дори онези, които не се размазват върху нечий камуфлаж са свършили добра работа. Просто понякога се налага да стреляте по противник, когото не виждате в момента: за да прикриете атакуващ съотборник, за да изнервите врага зад укритието му, за да го приковете към земята или просто за да отвлечете вниманието му. Много отбори си поделят разходите за муниции, защото атакуващите играчи стрелят по-малко, но се нуждаят от сериозен прикриващ огън "от втора линия", без който атаката е обречена.

SR71

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 16:02    Заглавие:  

Ако става въпрос за мацки и аз може би ще доведа едно девойче, така че имате стимул момчета Laughing.
ICQ Номер 
onufrii

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 16:52    Заглавие:  

Ми тогава да не се цепя от колектива и аз ще си обръсна кракта и слагам късата поличка Laughing !

Върнете се в началото
SR71

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 17:25    Заглавие:  

onufrii написа:
Ми тогава да не се цепя от колектива и аз ще си обръсна кракта и слагам късата поличка Laughing !

Ако си нямаш мога да ти дам назаем Laughing

ICQ Номер 
popay_the_sailor
[Admin]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 17:29    Заглавие:  

onufrii написа:

Ще има кого да плющя по баджаците! Laughing

Run, live to fly, fly to live, Aces high.
--------------------------------------------
Есть ложь, наглая ложь и советская историография
Върнете се в началото
ICQ Номер 
DAIKATANA

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 20:46    Заглавие:  

Абе вие,да се стреляте ли ще ходите,или да се....... Laughing Laughing Laughing
ICQ Номер 
bsb

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное 2006, 22:19    Заглавие:  

onufrii написа:
Ми тогава да не се цепя от колектива и аз ще си обръсна кракта и слагам късата поличка :lol: !
Какви са тези половинчати мерки - кола-маска направо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
SR71

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 00:21    Заглавие:  

DAIKATANA написа:
Абе вие,да се стреляте ли ще ходите,или да се....... Laughing Laughing Laughing

Ела и ще разбереш Laughing Laughing Laughing

ICQ Номер 
Камерер

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 09:30    Заглавие:  

10:15 на кино "Изток" ми звучи много добре.
По въпроса с аматьорите - аз досега не съм ходил на такова упражнение, така че определено съм съвсем начинаещ. Но ще ми е забавно Smile

onufrii

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 16:34    Заглавие:  

popay_the_sailor написа:
Ще има кого да плющя по баджаците! Laughing

Простак! Кви са тия сексуални намеци! Не те ли е срам! Ти яла пък да видиш как шта опна кат въже за пране Twisted Evil !

Слънчице, давай - ще направим първо един тур рпез гардероба ти Wink !

Върнете се в началото
Thunderchief

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное 2006, 16:40    Заглавие:  

onufrii написа:

Tи внимавай колектива да не вземе да те сцепи както си в тая премяна, ако ме разбираш Laughing

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 12 [166 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 10, 11, 12 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОБЩА СТАЯ » ОБЩИ ТЕМИ » Игри за мъже
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0861s ][ Queries: 12 (0.0039s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker