Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Франция и Италия обмислят да блокират отлагане на Брекзит · Военен самолет на САЩ засечен близо до руските военни бази в Сирия · САЩ с висока оценка за българските спецслужби · Сръбският президент призова да се прости на НАТО за бомбардировките над Югославия · Предстоящо: Бургаската морска асоциация с общо събрание на 10 април · САЩ прехвърлят сили за бързо развръщане в Полша ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 20 Мар 2019, 13:15
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 8 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9 Следваща
Автор Съобщение
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 20:42    Заглавие:  

Модератор не може да налага бан.

Ако някой се зачете в това какво е писано по темата, ще разбере кой и кого е баннал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 20:47    Заглавие:  

Super Flanker написа:

Ако някой се зачете в това какво е писано по темата, ще разбере кой и кого е баннал.

Васко, айди като си чел задълбочено темите, посочи за какво е банат вторит път Луков?
Предварително ти благодаря.

ICQ Номер 
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 20:49    Заглавие:  

T-72 написа:
Super Flanker написа:

Васко, айди като си чел задълбочено темите, посочи за какво е банат вторит път Луков?
Предварително ти благодаря.

Не съм му налагал аз бан втори път. Както вече написах - четете, преди да пишете.
Върнете се в началото
CsO

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 20:52    Заглавие:  

Super Flanker написа:

Не съм казал, че модератор е баннал, а че той стои зад банването. Писал е на админ.

T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 20:55    Заглавие:  

Както и да е, хората са си тук.Пледирам само към колегите админи , при бан да има посочена причина.Обиди или нещо от сорта.
Да е ясно черно на бяло с какво форумеца си го е заслужил.Както бана на Бегмота.

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 22:01    Заглавие:  

Flankerivo написа:
Опериран си от хумор или отново се правиш на интересна мерудия.

Колеги, въздържайте се от подобни изказвания.Личните нападки само само конфликти провокират.

ICQ Номер 
Super Flanker
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 22:14    Заглавие:  

Айде и ти сега, че то комай само Иво му се връзва на глупостите. Кво ще прави и той като спре? Laughing
Върнете се в началото
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 22:26    Заглавие:  

Аз съм виновен, а ответната страна света вода ненапита. Не на мене тия!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 22:40    Заглавие:  

Super Flanker написа:
Айде и ти сега, че то комай само Иво му се връзва на глупостите. Кво ще прави и той като спре? Laughing

Ще се държат нормално, ше дискутират без обиди и краници.Толкова ли е трудно?
Мен забелязал ли си ме един път да обидя някой джихадист или русофоб с който съм спорел.Динаин примерно или Пистъна?

ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 23:00    Заглавие:  

Всъщност проблемното мнение е на NATAN.
Не обръщате внимание на неговото мнение, а на медалите от моето и мерудията от това на Flankerivo.

конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед 25 Юни 2017, 09:29    Заглавие:  

CsO написа:
Не съм казал, че модератор е баннал, а че той стои зад банването. Писал е на админ.

Не съм писал на никого. Друг път избягвай да представяш тук предположенията си като истина!
Уви, властта влезе във форума под вида на трима души, които защитават прозападна политика.
Единственото островче, където можехме да се скрием, превърнаха в кошче за пропагандна смет.
Не ни стига, че по телевизиите денонощно се трудят да ни промиват мозъците, ами сега и от тук!
Новата Нацистка Германия (САЩ) вече има тотален контрол над мозъците на народонаселението.
Докато господинът от Русе е тук, няма да пиша в този форум. Много се извинявам, но не мога! Sad

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 25 Юни 2017, 19:31    Заглавие:  

Конструктор, кой е господинът от Русе?
Иначе не се притеснявай, този форум няма да се превърне в прозападна клоака, каквато иска да бъде Т-72.
На него му остава срок до 1 юли - ако след това продължи да казва, че е нормално да се наричат тук хората от Донецк - терористи и сепаратисти, сбогом моя любов.
А относно вторият бан на Луков, мое решение, на никой друг, след като предупредих и другите админи.
Конструктор - не напускай. Ще бъда безкомпромисен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Нед 25 Юни 2017, 19:58    Заглавие:  

"ПАРАШУТИСТЪТ" АДМИН ПРЕСЛАВ, "КОЙТО НИЩО НЕ Е НАПРАВИЛ ЗА ТОЗИ ФОРУМ" ТИ ДАВА БАН ЗА ТРИ МЕСЕЦА. Както и ти премахва администраторските права завинаги. Ако се опиташ да се регистрираш под други псевдоними, знаеш какви са правилата.

С неуважение - Преслав Панчелиев, гл.редактор на сп.Клуб КРИЛЕ

И понеже камбаната явно трябва да бие втори път за глухите, повтарям какво ти написах преди дни, но ти не си направи труда да прочетеш и проумееш по въпросите за парашутизма...

Цитат:
Николайча...
Хайде погледни откога съм админ - 2006 г. - 11 години
От 2006 г. до 2012 г. форумът от 20 000 посещения месечно, стигна до 100 000 месечно...
Благодарение на мойте усилия, тук си го признавам. Извадих хиляди снимки от архивите на КРИЛЕ и ОКЕАН, извадих хиляди авторски статии.
Разработих форумът от един авиационен форум, в един за цялата българска армия. Въведох десетки нови, авторски рубрики, които всеки ден се попълваха с много авторски снимки и статии със събития от деня. Изминах целия български Дунав, създадох десетки теми с авторски снимки на българските дунавски пристанища.
Същото сторих и с Черно море. Влязох във всички авиобази, отразих заедно с мойте колеги от редакцията десетки учения, тренировки, обикновени полетни дни.
Явно си тотално незапознат. Десетки студенти са ми се обаждали, за да ми кажат че благодарение на форумът на КРИЛЕ и на списанието са станали пилоти, или пък благодарение на форума на ЕР Груп са си написали курсовата работа, заради данните които съм изнесъл. Вложих си част от живота във форума, мога да ти изнеса и факти, за да не говоря сухо, да видиш как по мое време като администратор форумът скочи 5 пъти месечно...
Форумът е собственост от 2002 г. на списание КРИЛЕ, основа го Сашо Младенов , по идея на Росен Панчелиев, плащаше се всеки месец с пари на Росен Панчелиев. 2006 г. Сашко Младенов присвои едни пари от фирмата и бе изгонен, аз поех форумът, плащам му от 2006 до 2017 г. цената всеки месец.
Така че да ми говориш - форумът не бе твой, дойде отникъде - тези приказки важат за теб.
Няма какво да се хваля, а и не желая. Правя го единствено, за да ти покажа колко си незнающ.

ICQ Номер 
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед 25 Юни 2017, 20:25    Заглавие:  

Preslav написа:
Конструктор, кой е господинът от Русе?

Този, който се беше регистрирал като "Генерал Луков" (генералът, който стана знаме на неонацистите в остатъчна България).

Цитат:
Иначе не се притеснявай, този форум няма да се превърне в прозападна клоака, каквато иска да бъде Т-72.
На него му остава срок до 1 юли - ако след това продължи да казва, че е нормално да се наричат тук хората от Донецк - терористи и сепаратисти, сбогом моя любов.

Искам да попитам Николай какво се промени у него, след като по едно време се беше оттеглил от участие във форума. Регистрира се като "царски орел" (aquila heliaca), а след известно време започна пак да участва като "Т-72" с администраторски права. Защо, кое го накара да направи този рязък завой? И още нещо – как съчетава демократичните си разбирания с аватара на практѝка на индивидуалния терор Ванче Михайлов?

Цитат:
А относно вторият бан на Луков, мое решение, на никой друг, след като предупредих и другите админи.
Конструктор - не напускай. Ще бъда безкомпромисен.

Добре. Форумът винаги ми е харесвал, още откакто го открих преди 3 години (а той е създаден много по-отдавна). Ще се радвам, ако успеем да го опазим такъв, какъвто е.

Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря 28 Юни 2017, 17:23    Заглавие:  

конструктор написа:

Искам да попитам Николай какво се промени у него, след като по едно време се беше оттеглил от участие във форума. Регистрира се като "царски орел" (aquila heliaca), а след известно време започна пак да участва като "Т-72" с администраторски права. Защо, кое го накара да направи този рязък завой?

Нямам поглед над участието на Т - 72 във форума преди, но сега целта му беше ясна.Опитваше се да съживи малко обстановката, което се и случи, Одд се върна, дойдоха и нови хора като джакспароу, мизиеца започна да пише редовно, както и други потребители, които не се включват особено много.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 8 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.3299s ][ Queries: 12 (0.0167s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker