Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
АМЕРИКАНСКИЯТ БОМБАРДИРОВАЧ B1 Lancer ДЕМОНСТРИРА МОЩ ВИДЕО · ДАМИ КАНЯТ : СЪБОТА, СЪБОТА ВЕЧЕР... · Сърбин подал фалшив сигнал за бомба в самолет, за да излезе със стюардеса · Танк стреля по джип Hummer, ето какво се случи (ВИДЕО) · Иран промени курса на втори алжирски танкер · НАПРЕЖЕНИЕ: Виетнам обвини Китай в нарушаване на морската граница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sun 21 Jul 2019, 06:30
All times are UTC + 2
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Moderators: teleman
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9 [129 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9 Next
Author Message
Super Flanker
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 20:42    Post subject:  

Модератор не може да налага бан.

Ако някой се зачете в това какво е писано по темата, ще разбере кой и кого е баннал.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
T-72
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 20:47    Post subject:  

Super Flanker wrote:

Ако някой се зачете в това какво е писано по темата, ще разбере кой и кого е баннал.

Васко, айди като си чел задълбочено темите, посочи за какво е банат вторит път Луков?
Предварително ти благодаря.

ICQ Number 
Super Flanker
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 20:49    Post subject:  

T-72 wrote:
Super Flanker wrote:

Васко, айди като си чел задълбочено темите, посочи за какво е банат вторит път Луков?
Предварително ти благодаря.

Не съм му налагал аз бан втори път. Както вече написах - четете, преди да пишете.
Back to top
CsO

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 20:52    Post subject:  

Super Flanker wrote:

Не съм казал, че модератор е баннал, а че той стои зад банването. Писал е на админ.

T-72
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 20:55    Post subject:  

Както и да е, хората са си тук.Пледирам само към колегите админи , при бан да има посочена причина.Обиди или нещо от сорта.
Да е ясно черно на бяло с какво форумеца си го е заслужил.Както бана на Бегмота.

ICQ Number 
T-72
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 22:01    Post subject:  

Flankerivo wrote:
Опериран си от хумор или отново се правиш на интересна мерудия.

Колеги, въздържайте се от подобни изказвания.Личните нападки само само конфликти провокират.

ICQ Number 
Super Flanker
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 22:14    Post subject:  

Айде и ти сега, че то комай само Иво му се връзва на глупостите. Кво ще прави и той като спре? Laughing
Back to top
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 22:26    Post subject:  

Аз съм виновен, а ответната страна света вода ненапита. Не на мене тия!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 22:40    Post subject:  

Super Flanker wrote:
Айде и ти сега, че то комай само Иво му се връзва на глупостите. Кво ще прави и той като спре? Laughing

Ще се държат нормално, ше дискутират без обиди и краници.Толкова ли е трудно?
Мен забелязал ли си ме един път да обидя някой джихадист или русофоб с който съм спорел.Динаин примерно или Пистъна?

ICQ Number 
CsO

PostPosted: Sat 24 Jun 2017, 23:00    Post subject:  

Всъщност проблемното мнение е на NATAN.
Не обръщате внимание на неговото мнение, а на медалите от моето и мерудията от това на Flankerivo.

конструктор
[Moderator]

PostPosted: Sun 25 Jun 2017, 09:29    Post subject:  

CsO wrote:
Не съм казал, че модератор е баннал, а че той стои зад банването. Писал е на админ.

Не съм писал на никого. Друг път избягвай да представяш тук предположенията си като истина!
Уви, властта влезе във форума под вида на трима души, които защитават прозападна политика.
Единственото островче, където можехме да се скрием, превърнаха в кошче за пропагандна смет.
Не ни стига, че по телевизиите денонощно се трудят да ни промиват мозъците, ами сега и от тук!
Новата Нацистка Германия (САЩ) вече има тотален контрол над мозъците на народонаселението.
Докато господинът от Русе е тук, няма да пиша в този форум. Много се извинявам, но не мога! Sad

Preslav
[Admin]

PostPosted: Sun 25 Jun 2017, 19:31    Post subject:  

Конструктор, кой е господинът от Русе?
Иначе не се притеснявай, този форум няма да се превърне в прозападна клоака, каквато иска да бъде Т-72.
На него му остава срок до 1 юли - ако след това продължи да казва, че е нормално да се наричат тук хората от Донецк - терористи и сепаратисти, сбогом моя любов.
А относно вторият бан на Луков, мое решение, на никой друг, след като предупредих и другите админи.
Конструктор - не напускай. Ще бъда безкомпромисен.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
T-72
[Admin]

PostPosted: Sun 25 Jun 2017, 19:58    Post subject:  

"ПАРАШУТИСТЪТ" АДМИН ПРЕСЛАВ, "КОЙТО НИЩО НЕ Е НАПРАВИЛ ЗА ТОЗИ ФОРУМ" ТИ ДАВА БАН ЗА ТРИ МЕСЕЦА. Както и ти премахва администраторските права завинаги. Ако се опиташ да се регистрираш под други псевдоними, знаеш какви са правилата.

С неуважение - Преслав Панчелиев, гл.редактор на сп.Клуб КРИЛЕ

И понеже камбаната явно трябва да бие втори път за глухите, повтарям какво ти написах преди дни, но ти не си направи труда да прочетеш и проумееш по въпросите за парашутизма...

Quote:
Николайча...
Хайде погледни откога съм админ - 2006 г. - 11 години
От 2006 г. до 2012 г. форумът от 20 000 посещения месечно, стигна до 100 000 месечно...
Благодарение на мойте усилия, тук си го признавам. Извадих хиляди снимки от архивите на КРИЛЕ и ОКЕАН, извадих хиляди авторски статии.
Разработих форумът от един авиационен форум, в един за цялата българска армия. Въведох десетки нови, авторски рубрики, които всеки ден се попълваха с много авторски снимки и статии със събития от деня. Изминах целия български Дунав, създадох десетки теми с авторски снимки на българските дунавски пристанища.
Същото сторих и с Черно море. Влязох във всички авиобази, отразих заедно с мойте колеги от редакцията десетки учения, тренировки, обикновени полетни дни.
Явно си тотално незапознат. Десетки студенти са ми се обаждали, за да ми кажат че благодарение на форумът на КРИЛЕ и на списанието са станали пилоти, или пък благодарение на форума на ЕР Груп са си написали курсовата работа, заради данните които съм изнесъл. Вложих си част от живота във форума, мога да ти изнеса и факти, за да не говоря сухо, да видиш как по мое време като администратор форумът скочи 5 пъти месечно...
Форумът е собственост от 2002 г. на списание КРИЛЕ, основа го Сашо Младенов , по идея на Росен Панчелиев, плащаше се всеки месец с пари на Росен Панчелиев. 2006 г. Сашко Младенов присвои едни пари от фирмата и бе изгонен, аз поех форумът, плащам му от 2006 до 2017 г. цената всеки месец.
Така че да ми говориш - форумът не бе твой, дойде отникъде - тези приказки важат за теб.
Няма какво да се хваля, а и не желая. Правя го единствено, за да ти покажа колко си незнающ.

ICQ Number 
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Sun 25 Jun 2017, 20:25    Post subject:  

Preslav wrote:
Конструктор, кой е господинът от Русе?

Този, който се беше регистрирал като "Генерал Луков" (генералът, който стана знаме на неонацистите в остатъчна България).

Quote:
Иначе не се притеснявай, този форум няма да се превърне в прозападна клоака, каквато иска да бъде Т-72.
На него му остава срок до 1 юли - ако след това продължи да казва, че е нормално да се наричат тук хората от Донецк - терористи и сепаратисти, сбогом моя любов.

Искам да попитам Николай какво се промени у него, след като по едно време се беше оттеглил от участие във форума. Регистрира се като "царски орел" (aquila heliaca), а след известно време започна пак да участва като "Т-72" с администраторски права. Защо, кое го накара да направи този рязък завой? И още нещо – как съчетава демократичните си разбирания с аватара на практѝка на индивидуалния терор Ванче Михайлов?

Quote:
А относно вторият бан на Луков, мое решение, на никой друг, след като предупредих и другите админи.
Конструктор - не напускай. Ще бъда безкомпромисен.

Добре. Форумът винаги ми е харесвал, още откакто го открих преди 3 години (а той е създаден много по-отдавна). Ще се радвам, ако успеем да го опазим такъв, какъвто е.

Восток

PostPosted: Wed 28 Jun 2017, 17:23    Post subject:  

конструктор wrote:

Искам да попитам Николай какво се промени у него, след като по едно време се беше оттеглил от участие във форума. Регистрира се като "царски орел" (aquila heliaca), а след известно време започна пак да участва като "Т-72" с администраторски права. Защо, кое го накара да направи този рязък завой?

Нямам поглед над участието на Т - 72 във форума преди, но сега целта му беше ясна.Опитваше се да съживи малко обстановката, което се и случи, Одд се върна, дойдоха и нови хора като джакспароу, мизиеца започна да пише редовно, както и други потребители, които не се включват особено много.
Back to top
Page 8 of 9 [129 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0879s ][ Queries: 12 (0.0060s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker