Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Di 04 Aug 2020, 04:11
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Moderatorenteleman
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 4 von 9 [130 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Weiter
Autor Nachricht
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42500

BeitragVerfasst am: Di 06 Jun 2017, 22:45    Titel:  

В коя тема се е разразила дискусията?
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Flankerivo
[Admin]

Beitrдge: 10799

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 05:28    Titel:  

Колегата CsO (Odd, Sluchaen) вчера малко се поизложи. В темата за Сирия сгромоляса цитираното изречение. Това звучеше насилствено двулично на фона на участието му в теми като тази за газа, пък и много други. Изтрих поста му, след което последва вълна от неуместни добавки. Временно се наложи да банна профила му. След малко, като отида на работа, ще му го активирам отново в името на демокрасито. Съмнявам се обаче да е разбрал грешката си. Действието му е било много вероятно целенасочено.

Не бил говорел за неща, до които не се е докосвал. Опит за обида към всички участници, които допринасят този форум да има най-добре разработената тема за конфликта в Сирия спрямо всички останали електронни площадки в България. И това за говоренето го казва човек, който във всяка една тема решава да напише някаква лупост не на място, извън същността на обсъжданото.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

Beitrдge: 10067

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 05:45    Titel:  

Защо е бана,обиждал ли е някой?
Аман от тези банове, с тези банове се превръщаме като работническо дело , където само една линия може да се прикарва.
Банове се дават по принцип за обиди, вулгарности,прокарване на античовешки идеологии...

ICQ-Nummer 
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 05:58    Titel:  

Всячески се опитвам да върна пак Форума на Криле в място на дискусии , различни мнения , диалози, спорове дори.Не е кауза пердута.Възможно е.Било е , и пак може да бъде.Опитът ми от други форуми го показа.
Наясно съм че ще си навлека много негативи, но който ме познава знае че друг начин няма.
Почнаха дискусии, нови теми РАЗЛИЧНИ ОТ ВОЕННИТЕ, живвна форума.Айди пак банове и айди пак монолози на 2-3 човека.

ICQ-Nummer 
CsO

Beitrдge: 263

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 07:06    Titel:  

Докато стои последното мнение на Pretor в тази тема, държа на правото си на отговор и да го попитам. Не е ли вярно това което съм написал? С какво развалям на някой си темата?
Обидите на Flankerivo са си за негова сметка, но да поправи ника ми Odd, променил го е на Odt. По ред причини досега съм писал като Случаен, sluchaen, Odd и CsO, като никога след нов ник не съм използвал стар и не виждам логика някой да променя старите.

Flankerivo
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 07:41    Titel:  

Временно коригирах ника ти Odd, защото вместо да се успокоиш, реши да изпробваш всички варианти да продължиш тролинга. Видях се в чудо снощи през телефона да ти трия повторенията. Нахалството ти минава всякакви граници. Обиди не съм нанесъл, най-малкото незаслужено с оглед вчерашното ти изстъпление. Двуличието, което с няколко твои поста показа, е ярко изразено и безпардонно при това. За пореден път разбрах, че нито за момент не съм бил сбъркал при всяка една временна възбрана на който и да е от многобройните профили, които си използвал през годините. Как може, при положение че нямаш коментар и мнение по темата за Сирия, да се самоизхвърлиш с цитираните от Pretor слова?! Как може?! И имаш наглостта да продължаваш флейма, възползвайки се от политиката, която Ники реши да провежда. Сигурен съм, че смутът, който възникна, бе нарочно планиран за създаване с пускането на онова съобщение. Целта бе да се стигне до изтриване, след което ти да се оплачеш на арменския поп, което деяние ти извърши, след което отново да започне обсъждане на твоята особа, което се и случи. Добър манипулатор си, признавам.

Връщам се в темата - подлагаш под съмнение смисълът да се обсъжда каквото и да е, освен в случаите, когато човек наистина "се е докоснал до обсъжданото нещо". При такова положение трябва да изтрием всички теми ли?!

Pretor не е длъжен да ти отговаря. Неговият коментар по-назад е предостатъчен и пределно изчерпателен. Има и цитат. Нямам представа каква политика провеждаш и какво целиш, но смирено те призовавам за пореден път да спреш с глупавото и нарочно поведение в този форум. Поведение, което продължава от години и което, странно защо, все ти се опрощава. Разглезен си.
CsO

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 08:02    Titel:  

Разбирам средата в България в която сте поставени, но да търсиш враг във всеки един изразил различно мнение, още повече, че в конкретния случай беше една вярна констатация, е излишно.
Ще се опитам да се съобразя с положението.

Flankerivo
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 08:17    Titel:  

Това за средата ще го запомня. Предполагам пиеш божествена амброзия със Зевс и Хера. А ние простосмъртните... ходим в мола на обяд.
Zuletzt bearbeitet von Flankerivo am Mi 07 Jun 2017, 11:44, insgesamt einmal bearbeitet
Super Flanker
[Admin]

Beitrдge: 6119

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 11:22    Titel:  

CsO hat Folgendes geschrieben:
Разбирам средата в България в която сте поставени, но да търсиш враг във всеки един изразил различно мнение, още повече, че в конкретния случай беше една вярна констатация, е излишно.

Ти къде се намираш и в каква точно среда си поставен, че опря до нея като аргумент?
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 13:27    Titel:  

За мен спора е безмислен.Дайте да градим форум като хората.Казвал съм го , и пак ще го повторя - форума има нужда от хора с друго мнение.Знам че не всички са съгласни с мен.Можеби не трябва да се работи на халос в компрометирана платформа , но нямам време за нов форум засега.Подобния форум който няма и година, Феникса , се движи много по добре.Там много добре са разбрали нуждата от различно мнение.
Тук от най-големия военен форум се превърна в място за монолози.
Ако не е Фланкериво и толкова ням да е!

Дайте бановете да ги ограничим , и да си изградим опозиция.

ICQ-Nummer 
Flankerivo
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 13:49    Titel:  

А кой ще отговаря за нормалното социално поведение на някои потребители? Ако поемеш отговорност, ок. Няма само аз да играя лошия и да се занимавам с глупости цели часове. Казах ти, че експериментът няма да доведе до хубав резултат от гледна точка на хигиената на общуване. Оказах се прав. Възползват се от инициативата ти и не го осъзнаваш, Ники.
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Mi 07 Jun 2017, 14:43    Titel:  

Flankerivo hat Folgendes geschrieben:
А кой ще отговаря за нормалното социално поведение на някои потребители? Ако поемеш отговорност, ок. Няма само аз да играя лошия и да се занимавам с глупости цели часове. Казах ти, че експериментът няма да доведе до хубав резултат от гледна точка на хигиената на общуване. Оказах се прав. Възползват се от инициативата ти и не го осъзнаваш, Ники.

Иво според мен са наред нещата.Всичко ще си дойде на мястото.От доста време не е имало дискусии тук от разнопосочни центрове.

ICQ-Nummer 
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Sa 10 Jun 2017, 09:16    Titel:  

на Генерал Луков изтече бана.Приканвам го да внимава и да стои далеч от обидни реплики.Съответно приканвам и опонентите му да се въздържат от провокации.
С колегите ще се посъветваме за името му, защото и настоящето Никой не е подходящо, и обидно за колегата.

ICQ-Nummer 
конструктор
[Moderator]

Beitrдge: 4355

BeitragVerfasst am: Sa 10 Jun 2017, 11:26    Titel:  

Като казваш, че трябва да има различни мнения, ти имаш предвид своето и това на наскоро наказания участник.
Всъщност различните мнения са именно нашите. Вашите си съвпадат 1:1 с официалната пропаганда. Нали?
Този форум може да бъде разбит само отвътре. Внимавай! Благите ти намерения могат да отворят вратата на ада.
А ако форумът се превърне в ад, поне един участник ще затвори тази врата отвън – аз. И май няма да съм сам.
Разбери, води се гигантска битка за умовете и сърцата на хората. А ти си играеш на "демокрация". Опасна игра!
И последно: Това, че участваш във форума от самото начало, не те прави негов собственик и не е индулгенция.
Уважавам приноса ти за развитието му, но напоследък у теб наблюдавам необясним за мен конформизъм. Защо?!
У нас няма друг форум освен нашия, в който да няма евроатлантически мухи, хапещи всеки с различно мнение.
На път си да превърнеш този форум в същото боклукчийско кошче, в което се превърнаха и останалите форуми.
Според мен такова нещо в никакъв случай не бива да се допуска и трябва да бъде предотвратено на всяка цена.

CsO

BeitragVerfasst am: Sa 10 Jun 2017, 12:06    Titel:  

Super Flanker hat Folgendes geschrieben:
CsO hat Folgendes geschrieben:

Ти къде се намираш и в каква точно среда си поставен, че опря до нея като аргумент?

конструктор hat Folgendes geschrieben:

...
Разбери, води се гигантска битка за умовете и сърцата на хората.
...
У нас няма друг форум освен нашия, в който да няма евроатлантически мухи, хапещи всеки с различно мнение.
...

Ето такава е средата която имах предвид. Демек накои съфорумци са се поставили под голямо напрежение.

А при мен не се води гигантска битка за умовете и сърцата на хората. Съответно не приемам за хапещи "евроатлантически" мухи изказалите различно от моето мнение.

Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 4 von 9 [130 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.1128s ][ Queries: 12 (0.0055s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker