Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Полицаи пребиват паднал участник в протестите в Барселона /ВИДЕО/ · Това е най-красивата СНИМКА на дивата природа за 2019 г. · Йотова изрази недоволство, че в мониторинговия доклад постоянно има нови забележки · Георги Първанов: Отстъпили сме прекалено много на Македония · Руски самолет кацна заради телефонно обаждане · Страшен екшън със сина на Ел Чапо! Мафията надви полицията в сражение /ВИДЕО/ ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 20 Окт 2019, 07:56
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 5 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Автор Съобщение
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 16:19    Заглавие:  

Вижте сега, за да имат по голяма популярност нашите идеи, трябва да стигат до по широк кръг от хора.
Това което представлява в момента форума няма как да го предложи.
Пише се основно в две теми - Украинската и Сирийската.Други теми няма.Ако има то там се поства от модераторите или администраторите.
За да има по широк кръг, трябва да има дискусии.Форума на Феникса, почна от 0 и сега е много по добре от нашия именно затова.
Защото има дискусии.За различно мнение никой не се банва.
Тук всеки с различно мнение се банва, анатемосва, обижда и т.н
Това до какво води? Води до монолози.
Видяхте за колко малко време колко нови теми се появиха.Колко хора които само четяха почнаха и да пишат.Ако се привлекат повече хора с различно мнение , така ще се увеличат и темите.Следователно и интереса.Следователно и потребителите.Така нашите идеи ще стигат до повече хора.
Иначе пишат и четат броени хора, и от чисто информативна гледна точка приноса е много малък.
Примера със статиите на ПАН като "Най-големият руски самолетоносач тръгна към Сирия" винаги ще го давам.

ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 16:55    Заглавие:  

Николай... кажи ми какви са НАШИТЕ ИДЕИ???
Някакви фашистки, проамерикански? Антируски? Национални?
Много ти се е объркала главата и май имаш нужда от студен душ...
Още малко ще потрая, ти си знаеш. До края на юни - след това започвам да трия всяко едно мнение хвалещо грешните неща в САЩ примерно, или пък възхваляващо ислямисти, фашисти, НАТО и т.н.
Като толкова ти харесва да хвалиш някакъв американски форум, защото го хвалиш във всеки твой пост, ходи си там, защо си напуснал? Че и модератор си бил.
Тук в последните 10 дни си бил открил нови теми, да, но всички са ОБЩИ ПРИКАЗКИ, нямащи нищо, ама НИЩО общо с военната тема.
Ако желаеш, ще ти отделя абсолютно безвъзмездно общия форум, прекръсти си го, аз ще го плащам, и там си господарствай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 17:14    Заглавие:  

Preslav написа:
Николай... кажи ми какви са НАШИТЕ ИДЕИ???
Някакви фашистки, проамерикански? Антируски? Национални?
Много ти се е объркала главата и май имаш нужда от студен душ...
Още малко ще потрая, ти си знаеш.
Като толкова ти харесва да хвалиш някакъв американски форум, защото го хвалиш във всеки твой пост, ходи си там, защо си напуснал? Че и модератор си бил.
Тук в последните 10 дни си бил открил нови теми, да, но всички са ОБЩИ ПРИКАЗКИ, нямащи нищо, ама НИЩО общо с военната тема.
Ако желаеш, ще ти отделя абсолюгно безвъзмездно общия форум, прекръсти си го, аз ще го плащам, и там си господарствай.

Преславе за н-ти път ще ти го кажа- че форума за да е на това деридже основния виновник си ти.Така че твоето мнение ни най малко ме интересува.Форума е твой и е твое правото да си го закопаваш колкото си искаш.
Военните теми за да се развиват трябват хора.Които ти успешно изгони през годините.Да не ти изреждам хора от морските,сухопътните и авиационните раздели
За да се стигне до там да се публикува в ПАН статии за Най големия руски самолетоносач тръгнал към Сирия.
Хора трябват , с пещерни русофилски монолози виждате че не идват.Трябва дискусия ,спорове.
Затова ти давам пример с други форуми за да се учим от успехите на другите.
Форум направен преди година бие нашия отвсякъде.Виж колко различни теми ,мнения и т.н
Начи нещо куца , единия вариант е да се промени ,другия да остане същото.
Ако на тебе ти харесва така -ясна работата.
На мен не ми харесва и мисля че форума може много повече.
Затова тръгнах с рогата.
Не се притеснявай , по зле от това не може да стане.
Имаш и друг избор ,банваш ме и няма танк , няма проблем.

ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 17:37    Заглавие:  

Форумът дали аз съм основният виновник или не, не си ти човекът, който да дава оценки. А щом не те интересува - ВРАТАТА Е ОТВОРЕНА, ШИРОКО.
Аз съм изгонил доста хора, които на 99 процента се оказаха, че въпреки че са компетентни, не стават и за чеп за зеле и са КОФТИ ХОРА. Другият 1 процент които съм изгонил - пазя си и в момента приятелствата с тях, извинил съм се на когото трябва.
Второ - казах ти го и на ЛС и тук ти го казвам - ФОРУМНАТА ИДЕЯ ОТДАВНА УМРЯ, НЕ САМО ТУК, А ПО ПРИНЦИП.
В момента са актуални социалните мрежи, там са и хората от ВВС, ВМС, СВ, МВР, които са ми приятели, имаме си взаимно уважение.
Там са и читателите на списанията, които издаваме.
Като ти харесва оня американски форум, ходи там, покана ли чакаш оттам не знам. За енти път го споменаваш, като имаш чувства, прав ти път.
Но да ми създаваш ОБЩИ ТЕМИ и под тази шапка да ми разправяш, че се вдигало нивото на форума, няма кой да излъжеш.
Като си смени мнението от русофилско, на уж патриотично, но с натовски намеци, сменяй си го, няма да привлечеш повече хора тук.
Освен, че всички които те познаваме се смеем на фурнаджийската ти стратегия, друго не става.
За сега, освен че си чешем езиците по общите ти теми, и освен че ти се смеем на натовската стратегия и се чудим изобщо заслужава ли си това усилие, друго не става.
Всеки ден гледам броячката - от началото на май си е така - 1000-1200 читатели на ден, 20 които си пишем с теб, 35-36 000 месечно и това е. Нищо ново, нищо старо.
Положението няма да се промени спрямо посещаемостта, освен ако няма някой нов военен конфликт или пък усилване на стар.
Но с ОбЩИ ПРИКАЗКИ - славянска писменост, положението на Острова, Евросъюза, няма да стане.
Надявам се 1 процент мозък, който ти е останал, да го проумее.
А помниш ли как преди 2-3 години се тупаше в гърдите и разправяше - виж, благодарение на русофилските позиции относно кризата в Украйна и Сирия, виж как живна всичко.
А сега? Виж Преславе - дай вече да не сме русофили, а да сме натофили и да привлечем фашисти като Луков във форума, така ще дойдат още десетки фашизоидчета. Ама ние няма да ги гоним, напротив, ще бъдем толерантни, дори ГЕЙЧЕТА, ще си затваряме очите, важното е форума да е жив.
И аз как да ти повярвам, че някой СОРОСОИД не ти плаща, а просто сърцичето ти те е заболяло за стария форум???
Мен примерно може да ме заболи поради долните причини... обаче теб??? Да прокарваш тук тази политика, против която се боря с ПАН.БГ? За 5 години привлякох 30 000-40 000 човека дневно да четат сайта, именно с истинската за мен политика - против Бойко, за Русия и нейната мирна мисия, против САЩ и нейната терористична цел. И аз възгледите си няма да сменя.
А ти тук си тръгнал с еврогейските си разбирания да ми привличаш фашизоиди. НЕ, Това няма да го бъде!!!

ЗА ДА СЕ УЧИМ ОТ УСПЕХИТЕ НА ДРУГИТЕ КАЗВАШ???
За теб е успех, че някакви гейчета с краварски разбирания, привличали хора във форума си?
За мен това е тотален неуспех, ЧЕ СА ПРИВЛЕКЛИ ПОРЕДНИЯ СЛЯП ЗА ИСТИНАТА БЪЛГАРИН и че са го научили да целува американски задници.
Е от такива КАТО ТЕБ и като ония педерасти, откровени педерасти, след 10 години наистина ще учим, че ТУРСКО РОбСТВО НЯМА, ЧЕ БОТЕВ Е ПРЕСТЪПНИК, ЧЕ ЛЕВСКИ Е ЛАЙНО, ЧЕ РУСИЯ НЕ НИ Е ОСВОБОДИЛА, А НИ Е ПОРОБИЛА.
Ето само един пример, синът ми е в 1 клас - сега ходи на лятна занималня - и първото нещо което учат на лятната занималня е - ТУРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ.
Второто нещо - в литературата, която трябва да изчетат наред с българските народни приказки, са... турските народни приказки...
ЕТО ТАКИВА КАТО ТЕБ - ДЕТО СЕ ОБРЪЩАТ И СИ ДАВАТ ЗАДНИКА, уж с невинното - ама дай да сме толерасти и да привлечем и други хора във форума, се ЗАПОЧВА и българската история се променя постепенно.
А ти вместо - да се бориш за тази история, Я ПРОМЕНЯШ!
Нато не ни било съсипало армията, хайде бе, да ти дам да четеш документи - как американски делегации са ходили по дати и часове, в ракетните ни поделения, гледали са съветската техника и са нареждали - това, да го няма, това, да го нарежете. Препоръчително е....
Айде ходи си целувай НАТОТО там.

Форумът на КРИЛЕ и Ер Груп ще си го поддържам докато съм жив, той е ценен енциклопедичен справочник, мойте усилия бяха да го превърна в такъв с хилядите снимки
на българска техника и с хилядите материали относно историята и настоящето на армията ни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 17:57    Заглавие:  

Preslav написа:
Форумът дали аз съм основният виновник или не, не си ти човекът, който да дава оценки.
Аз съм изгонил доста хора, които се оказаха, че въпреки че са компетентни, не стават и за чеп за зеле и са КОФТИ ХОРА.
Второ - казах ти го и на ЛС и тук ти го казвам - ФОРУМНАТА ИДЕЯ ОТДАВНА УМРЯ, НЕ САМО ТУК, А ПО ПРИНЦИП.
В момена са актуални социалните мрежи, там са и хората от ВВС, ВМС, СВ, МВР, които са ми приятели, имаме си взаимно уважение.
Там са и читателите на списанията, които издаваме.
Като ти харесва оня американски форум, ходи там, покана ли чакаш оттам не знам. За енти път го споменаваш, като имаш чувства, прав ти път.
Но да ми създаваш ОБЩИ ТЕМИ и под тази шапка да ми разправяш, че се вдигало нивото на форума, няма кой да излъжеш.
Като си смени мнението от русофилско, на уж патриотично, но с натовски намеци, сменяй си го, няма да привлечеш повече хора тук.
Освен, че всички които те познаваме се смеем на фурнаджийската ти стратегия, друго не става.
За сега, освен че си чешем езиците по общите ти теми, и освен че ти се смеем на натовската стратегия и се чудим изобщо заслужава ли си това усилие, друго не става.
Всеки ден гледам броячката - от началото на май си е така - 1000-1200 читатели на ден, 20 които си пишем с теб, 35-36 000 месечно и това е. Нищо ново, нищо старо.
Положението няма да се промени спрямо посещаемостта, освен ако няма някой нов военен конфликт или пък усилване на стар.
Но с ОбЩИ ПРИКАЗКИ - славянска писменост, положението на Острова, Евросъюза, няма да стане.
Надявам се 1 процент мозък, който ти е останал, да го проумее.
Форумът на КРИЛЕ и Ер Груп ще си го поддържам докато съм жив, той е ценен енциклопедичен справочник, мойте усилия бяха да го превърна в такъв с хилядите снимки на българска техника и с хилядите материали относно историята и настоящето на армията ни.

Амин Wink
Чудно ми е защо се обаждаш изобщо?
Нито си го направил форума,нито си допринесъл за неговото развитие.Просто един ден дойде от някъде и форум а тръгна надоло.В момента копираш статии от други медии в ПАН , това
Very Happy Very Happy Very Happy
Форумната идея не е умряла, просто не следиш форумите.
За месец няма как нещо забатачвано с години да се промени.
Трябва хора да се привлекат , време и политика трябва за това.Форума няма да стане чисто военен щото хората които пряко или косвено изгони или пишат в други форуми или не пишата.Затова трябва да почнем от това което можем да развиваме и след време да се прелеее във военните.Възможно е , виж другите форуми.
Защо спориш ,банни ме и се върни пак във спокойствието.
Това което се опитвам да направя е дискусионна среда.

ICQ Номер 
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 18:06    Заглавие:  

Да се изкажа и аз, че нещата не отиват на добре след последните постове.
Първо, не смятам, че форумната идея е умряла в глобален, тоест международен план.В България също не е съвсем мъртва, просто се изроди, абсолютно всичко се пречупва през филофобска призма и дискусията минава в духа Русия - САЩ, като по този начин се губи смисъла на самата тема, била тя за Украйна, Сирия или за агроземеделие...
В момента в България няма форум, в който да има поне 30 потребителя, които да пишат по повече от 5 поста на ден, това е реалността.Навсякъде нещата са разделени на про и анти, а модераторите са заели една страна, има и други пример като психодиспансера на клубполитика, където даже няма и модератори и потребителите се псуват на воля, не знам какъв мазохист трябва да си, за да пишеш на такова място.
Доста хора пишат под коментарите на новинарските сайтове, но аз лично не виждам как може да се търси качествена дискусия на такова място, но е факт, че доста сайтове и статии събират по над 100 коментара...

Относно развитието на форума, при всички положения е по-добре да има повече мнения, повече дискусии и така нататък, въпроса е да не се стига до момент, в който да се допускат откровени тролове в името на активността.При всички положения да се направи активен и същевременно балансиран форум, който да е насочен към военно - исторически и политически теми е невъзможно в българското интернет пространство, особено на фона на събитията от последните няколко години.

Лично аз смятам, че Т - 72 има не лоши идеи, които със сигурност са приложими, но не е лесно.Смятам, че именно ''общите теми'' са най-привлекателната дестинация за мнозинството, не всеки разбира от самолети и кораби, но всеки може да напише какво и защо не харесва в ЕС или НАТО. Smile

Последно, относно ''другия форум'', посещавал съм го няколко пъти, особено след няколкото споменавания тук, но съм влизал в Бойна Слава преди това, та мога да кажа, че онзи форум не започна от нулата, той практически се създаде от Бойна Слава, като издърпа една голяма част от тамошните потребители, ядрото е оттам, не знам имат ли и 5 нови потребителя, които да пишат активно оттогава.
Между другото, поведението на администаторите в бойна слава тогава силно ме потресоха, те практически съдействаха за убиването на форума, който модерират и би трябвало да развиват...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 18:09    Заглавие:  

Николайча...
Хайде погледни откога съм админ - 2006 г.
От 2006 г. до 2012 г. форумът от 20 000 посещения месечно, стигна до 100 000 месечно...
Благодарение на мойте усилия, тук си го признавам. Извадих хиляди снимки от архивите на КРИЛЕ и ОКЕАН, извадих хиляди авторски статии.
Разработих форумът от един авиационен форум, в един за цялата българска армия. Въведох десетки нови, авторски рубрики, които всеки ден се попълваха с много авторски снимки и статии със събития от деня. Изминах целия български Дунав, създадох десетки теми с авторски снимки на българските дунавски пристанища.
Същото сторих и с Черно море. Влязох във всички авиобази, отразих заедно с мойте колеги от редакцията десетки учения, тренировки, обикновени полетни дни.
Явно си тотално незапознат. Десетки студенти са ми се обаждали, за да ми кажат че благодарение на форумът на КРИЛЕ и на списанието са станали пилоти, или пък благодарение на форума на ЕР Груп са си написали курсовата работа, заради данните които съм изнесъл. Вложих си част от живота във форума, мога да ти изнеса и факти, за да не говоря сухо, да видиш как по мое време като администратор форумът скочи 5 пъти месечно...
Форумът е собственост от 2002 г. на списание КРИЛЕ, основа го Сашо Младенов , по идея на Росен Панчелиев, плащаше се всеки месец с пари на Росен Панчелиев. 2006 г. Сашко Младенов присвои едни пари от фирмата и бе изгонен, аз поех форумът, плащам му от 2006 до 2017 г. цената всеки месец.
Така че да ми говориш - форумът не бе твой, дойде отникъде - тези приказки важат за теб.
Няма какво да се хваля, а и не желая. Правя го единствено, за да ти покажа колко си незнающ.
Върнете се в началото
CsO

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 19:11    Заглавие:  

Общия случай.
Форума прераства в информационен сайт и става негова притурка.
Ако е създаден към информационен сайт то остава като притурка, ако някой го отдели, след време става нов информационене сайт и форума съответно притурка към него.

Началото винаги е трудно, има пик в развитието и после дълга агония ако модове и админи го подържат на изкуствено дишане (на последните потеребители се дават права на администриране и пишат само те).

В последния етап форума се капсулира в интересите на администрацията на сайта. Няма как при това положение вече да се допускат другомислещи. Те развалят например анти ЕСовската политика на собствениците на сайта. Това е един форум. В него се постига някаква самодоволност на потребителите (които са останали, както казах преди). В цялата среда обаче не е само един форум. Всеки форум е така. В крайна сметка обаче положението в цялата среда не се формира от един форум, а от всички. Категорично в момента цялата среда е за ЕС, значи форума който условно дадох за пример като анти ЕСовски не постига успех в цялата среда. При описаното общо положение на средата, губещия позиции да формира политика на поведение на тази среда форум (да не забравяме, че в последния трети етап на развитието си той е притурка на сайт) трябва да се отвори, да набере дори противници, да води борба, да превърне противниците в подръжници и в крайна сметка да изкара цялата среда от ЕС (съгласно дадения пример). В противен случай си остава един остров на който потребителите (последните) са намерили пристан на спокойствие. Физически морето около тях няма да ги отнесе, защото за разлика от недемократичните общества в случая разгледах България, а тя вече е демократична държава и обществото уважава мнението на по-слабите си членове.

Това беше общия случай, дали този форум е така...а защо да е изключение.

Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 19:27    Заглавие:  

Хубаво мнение Случаен. Аз никога не съм бил против членството на България в ЕС и не съм изповядвал такава политика тук.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 19:53    Заглавие:  

Преславе няма да ти отговарям.Не виждам смисъл да се повтарям.Тези неща съм ги писал неведнъж през годините.
Почна да се разчупва форума.Целия шум е дали да има "друго мнение" или да останат монолозите!

ICQ Номер 
конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 21:25    Заглавие:  

Николай, може би се опитваш да се движиш по острието на бръснача. Не става. Много бързо ще паднеш или от лявата, или от дясната му страна. Страхувам се, че вече падаш и няма връщане назад. Твоята "демокрация" е просто удобен камуфлаж, смокинов лист, който в даден момент просто ще махнат и ще кажат: "Отвратихте ли се от игричките на демокрация? Е добре, сваляме маските и преминаваме към открита терористична диктатура, т.е. фашизъм или нацизъм." Забелязвам много силно надигане на неонацизма и у нас, и навсякъде, и това никак не е случайно!

Ако се върнем към темата за наказания участник, който се опита да се регистрира под провокативното име на един генерал, станал съвсем закономерно (и има защо!) знаме на неонацистите, то аз мога да заявя, че доколкото ми позволява свободното време, ще изтривам всяка тема за прослава (под маската на информация) на гореспоменатия генерал, именно защото съвсем заслужено е станал знаме на неонацистите в остатъчна България. Услуга на неонацистите в поверената ми за модериране част от форума няма да допусна да се прави под никаква форма!

T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 10 Юни 2017, 22:32    Заглавие:  

конструктор написа:
Николай, може би се опитваш да се движиш по острието на бръснача. Не става. Много бързо ще паднеш или от лявата, или от дясната му страна. Страхувам се, че вече падаш и няма връщане назад. Твоята "демокрация" е просто удобен камуфлаж, смокинов лист, който в даден момент просто ще махнат и ще кажат: "Отвратихте ли се от игричките на демокрация? Е добре, сваляме маските и преминаваме към открита терористична диктатура, т.е. фашизъм или нацизъм." Забелязвам много силно надигане на неонацизма и у нас, и навсякъде, и това никак не е случайно!

Ако се върнем към темата за наказания участник, който се опита да се регистрира под провокативното име на един генерал, станал съвсем закономерно (и има защо!) знаме на неонацистите, то аз мога да заявя, че доколкото ми позволява свободното време, ще изтривам всяка тема за прослава (под маската на информация) на гореспоменатия генерал, именно защото съвсем заслужено е станал знаме на неонацистите в остатъчна България. Услуга на неонацистите в поверената ми за модериране част от форума няма да допусна да се прави под никаква форма!

Не се плашете,нищо фатално няма да се случи като има няколко форумци с различно мнение.
Целият шум е полезен за форума.

ICQ Номер 
CsO

МнениеПуснато на: Нед 11 Юни 2017, 10:46    Заглавие:  

Конструктор, кои са тези две опасни лява и дясна страна на бръснача?
Условно да приемем, че за дясната намирам в НК текстове за фашизма, който е изрично упоменат и други които не са изброени.
За лявата намирам закон който обявява комунистическият режим в България от 9 септември 1944 г. до 10 ноември 1989 г. за престъпен.
Кой говори суперлативи, наказания потребител за фашизма, ти за периода 9 септември 1944 до 10 ноември 1989?

конструктор
[Moderator]

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед 11 Юни 2017, 17:02    Заглавие:  

CsO написа:
Конструктор, кои са тези две опасни лява и дясна страна на бръснача?
Условно да приемем, че за дясната намирам в НК текстове за фашизма, който е изрично упоменат и други които не са изброени.
За лявата намирам закон който обявява комунистическият режим в България от 9 септември 1944 г. до 10 ноември 1989 г. за престъпен.
Кой говори суперлативи, наказания потребител за фашизма, ти за периода 9 септември 1944 до 10 ноември 1989?

Не се опитвай да изместиш темата, летящи холандецо. Този русенец, докато съм модератор на общите теми тук, няма да го оставя да си разиграва коня на воля, колкото и да го покровителства Николай.

CsO

МнениеПуснато на: Нед 11 Юни 2017, 17:10    Заглавие:  

Не измествам темата. Наказания потребител не бе наказан за прокламиране на фашистки неща, а за обиди дошли в отговор на обиди към самия него. След това се разви темата за ника му.
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 5 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1142s ][ Queries: 12 (0.0044s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker