Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
99 години от рождението на Стефан Калъпчиев · Разработиха танк за водене на улични боеве · Последен пристан (част 29) : Су-22М4 борд 503 край град Омуртаг (фотогалерия) · Великобритания с равни условия за имиграцията · Георги Кадиев: Ако сте зависими от държавата, тя ще ви вземе бизнеса · Светът поглъща рекордните 100 млрд. тона материали на година ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Thu 23 Jan 2020, 01:09
All times are UTC + 2
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Moderators: teleman
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9 [129 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Next
Author Message
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 17:54    Post subject:  

За лявата и дясна страна – от едната страна имаме "закон" без правни последици, а от другата – Нюрнбергския процес!
За русенеца. Шило в торба не седи. Той ще възвеличава Луков, но няма да се въздържи да ругае и нас. Това е сигурно.
Защото той може да е пратен тук с цел, но тия, дето са го пратили, не са му забранили да ни ругае. И той го прави с кеф.
Така че пак ще му бъде забранен достъпът, но вече път за по-дълго време и Николай няма да може да го спасява повече.

В много форуми обсъждането на действията на модератори и администратори е забранено. А тук не е. Не злоупотребявай.

CsO

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 18:02    Post subject:  

В крайна сметка защо е такъв голям проблем този Луков?
И какво искаш да кажеш с това да не злоупотребявам? Времената не са онези в началото на форумите. Общо казано. А частно в този форум в началото имаше дори мнения изказванията да са по старшинство за да има ред и дисциплина Rolling Eyes .

конструктор
[Moderator]

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 18:05    Post subject:  

Русенецът е проблем, защото тук могат да дойдат още 20 като него.
Както казах, неонацизмът е във възход и има достатъчно такива.
Така че ако го толерира Николай, това ще ги окуражи да дойдат.
И тогава какво ще ги правим? Форумът ще отиде по дяволите!

Какво искам да кажа? Като ти подадат пръста, да не захапваш и ръката.
Нашите решения са наша отговорност и тук само ги съобщаваме. Толкоз.

CsO

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 18:30    Post subject:  

конструктор wrote:
За лявата и дясна страна – от едната страна имаме "закон" без правни последици, а от другата – Нюрнбергския процес!
...

Защо слагаш закон в кавички. Закон си е и си има последствия.
Наказания потребител не е съден в Нюрнбергския процес. Просто невероятно ми се вижда някой съден тогава, сега да пише тук.

конструктор
[Moderator]

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 18:42    Post subject:  

CsO wrote:
Защо слагаш закон в кавички. Закон си е и си има последствия.

Правни последици няма. Не съм юрист, но закон без правни последици какъв закон е?

Quote:
Наказания потребител не е съден в Нюрнбергския процес. Просто невероятно ми се вижда някой съден тогава, сега да пише тук.

Защо се правиш, че не разбираш, че става дума за нацизма, а не за конкретния негов последовател, за когото става дума тук?

Неонацистите вече са легион! Ако нападнат форума, ще го изхрускат за нула време. Николай просто не разбира, че с толерирането си само на един нацист отключва тази кутия на Пандора.
Много жалко ще бъде последният форум, където нацистите нямат думата и човек може да изкаже възгледи, различни от официалната пропаганда, без да бъде нападан от тях, да загине така!
Със защитата си на тези хора вие, "демократите", показвате, че съм прав, когато пиша, че много лесно ще стане плъзгането от "демокрация" към фашизъм (нацизъм). Просто маските ще паднат.

CsO

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 18:52    Post subject:  

Не знам защо имаш разбирането, че демокрацията е маска на фашизъм (нацизъм). Видя какво донесе в общия случай репликата на Нинова, че демокрацията ни е отнела много. За форума объркването с горните понятия едва ли ще донесе нещо добро.
Pretor

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 19:10    Post subject:  

CsO е способен и дисциплинарната тема да разводни и оспами.

Обръщам се към колегата Конструктор - моля те не се поддавай на провокацията да водиш този безсмислен разговор. Смятам, че това е умишлена и целенасочена политика на опреден кръг лица, които са се заели да "реформират" или по-точния термин е тераформират форума.

Използват се най-различни похвати, от пещерна демагогия, до откровено лицемерие (примери има достатъчно - по темите в които са активни).
Back to top
View user's profile Send private message 
CsO

PostPosted: Sun 11 Jun 2017, 22:08    Post subject:  

Преторе, защо не се опиташ да дискутираш с мен в темите където аз съм активен, днес това бяха-"Либия (или каквото е останало от нея)!", "ХЕЛИКОПТЕР PANTHER КАТАСТРОФИРА В МОРЕТО, КОМАНДИРЪТ ЗАГИНА", "Току-що спотнах...", а не тук да ги споменаваш и да отправяш някакво обобщаващо обвинение?
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 08:11    Post subject:  

Той е прав – извинявай, но в момента си т.н. "трол".

Претор wrote:
П.П. Днес в редица изказвания и мнения направени тук във форума присъстват редица изрази характерни за платения редови соросоид: кремълска пропаганда, путинофил ...

Ами да, човекът на Николай побърза да се възползва от намалението на наказанието си...
Тепърва ще имаме ядове заради това, че форумът има администратор с такива възгледи.

CsO

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 08:37    Post subject:  

Защо му се извиняваш?

По другата част от мнението:
Ако поставим на една везна от едната страна "кремълска пропаганда, путинофил ...", а от другата "платения редови соросоид"?

Коя страна на везната коментираш с: "Тепърва ще имаме ядове заради това, че форумът има администратор с такива възгледи."

Preslav
[Admin]

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 09:07    Post subject:  

На нобади - или там ген.Луков започвам да му трия мненията, които съдържат такива думи. Който не е доволен и не му изнася - вратата на форума е отворена широко, нека напусне.
АДМИН.

Конструктор - побърза, или бе ОСВЕДОМЕН... от Николай.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
конструктор
[Moderator]

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 09:35    Post subject:  

CsO wrote:
Защо му се извиняваш?

Прочети по-внимателно! Извинявам се на теб, наричайки пак теб "трол"!

CsO

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 09:48    Post subject:  

Ха, мен, та аз пиша по темата като се опитвам да разбера защо наказания преди потребител бе наказан. Ето и сега за две думи които извадени от контекста, а още повече и в контекста на написаното не са нищо особено, просто посочва хората които харесват Путин и приемат пропагандата на Кремъл за нормално, то всеки пропагандира нещо си, му правите проблем. В същото време, не ми отговори каква е мярката на везната за "платения редови соросоид".
Nobody

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 14:56    Post subject:  

Гледам че едно модераторче има някакво специално отношение към мен, толкова иска да ме уязви че казва и откъде пиша. Laughing Та във всеки пост ме обвинява, че съм проповядвал нацизъм. Искам сега да потърси има ли дори 1 мой пост, в който да има нещо подобно, не го ли направи това означава че е просто един клеветник и ми дължи извинение. Хайде сега да те видим като си толкова ербап покажи къде конкретно в кой пост по коя тема съм проповядвал нацизъм. Не докажеш ли твоите твърдения те докладвам пред всички админи за обиди и клевети по мой адрес !

Да служи за пример.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Tue 13 Jun 2017, 16:03    Post subject:  

Нобади-ген.Луков, пиши по темите, не разтягай тук локуми, не си ти, който ще казва какво да правим, как да правим, кого да банваме, от кого да чакаме извинение.
Пиши нормално по темите, без груб тон, без обиди, оставяй си колкото искаш противоположното мнение, няма проблем.
Но ако ще превръщаш този форум в плювалника на Феникс, няма как да стане.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
Page 6 of 9 [129 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0822s ][ Queries: 12 (0.0060s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker