Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Военното учение Eastern Mediterranean 2019 продължава · Яков Кедми: Иран за едно денонощие може да унищожи Саудитска Арабия · Новите австралийски вертолетоносачи вече са боеготови · Берлин размаха пръст на Макрон заради Северна Македония · В Норфолк завърши спешният ремонт на самолетоносача "Хари Труман" · Руска пенсионерка коленичи пред Медвевев: От 3 години нямаме топла вода и парно ВИДЕО ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Do 14 Nov 2019, 03:10
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Moderatorenteleman
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 7 von 9 [129 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Weiter
Autor Nachricht
Flankerivo
[Admin]

Beitrдge: 10255

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 16:13    Titel:  

Чашата преля.

Колеги, предходният пост да не се изтрива, за да няма недоволни недоразбрали колеги!

Повтарям за n-ти път, че няма форум на този свят, в който току-що присъединили се участници... Беше проведена политика на добронамереност. Имаше предупреждения, които се превърнаха в молби да се спазва добрия тон. Тъй-изтърканата като съдържание, повтаряна и преповтаряна "демокрация" в български (и не само) стил доведе до... Наблюдавах терариума отстрани няколко дни, пулех се на огледалното изкривяване на реалността. Видях главния герой във всяка от темите. Laughing Има ли смисъл да го споменавам?! Laughing И секс да правят, все той ще им е в очите. Основният извод е, че разнообразието доведе до силно ударение върху политическата страна и тотално избяга от военно-техническата страна.

По заглавието ще помиришете съдържанието... Бяха създадени няколко теми за лошотията или ултрадобрината на тази и онази държава, за Гошо срещу Пешо, как А е по-як от Б, които нарочно избягвахме да обсъждаме по-задълбочено през годините, защото ВИНАГИ ще доведат до флейм, до форумни размирици, до обиди, до мерене на пишки. Целта е все пак с всичките кусури на форума, да бъде запазен добрият тон на общуване.

Цяла седмица посрещнатият студено от моя милост нов участник получи от всички ни втори, трети и четвърти шансове. Той не смени своя nickname с демонстрационна цел. Повтори грешката с провокативните имена на няколко участника от преди години (освен ако не е един от старите познайници). Оказах се прав. Другият уважаван колега пък явно има връзки, тъй като никога не променя нарочното си поведение, а всеки път получава ново и ново право да участва. Когато нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи. Когато темата не ти е интересна или не я следиш отблизо, или не знаеш какво да кажеш, мълчанието е злато. Като слон в стъкларски магазин.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

Beitrдge: 10067

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 17:28    Titel:  

Бановете са прекратени.Аз лично не съм видял при някой от наказаните потребители - грубо държание, обиди и т.н!
Приятни дискусии колеги, моля колегите администратори, при всеки БАН да се консултираме, и да посочваме конкретната причина за наказание!

Zuletzt bearbeitet von T-72 am Di 13 Jun 2017, 17:32, insgesamt einmal bearbeitet
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
ICQ-Nummer 
Preslav
[Admin]

Beitrдge: 42473

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 17:31    Titel:  

ТАКА. БАНВАМ Т-72 ЗА ПЕРИОД ОТ 1 СЕДМИЦА!
ПРОСТО ПРЕКАЛИ. ТОВА ДА НЕ ТИ Е БАЩИНИЯ БЕ? ДА НЕ ТИ Е ДЕТСКА ИГРА!!??? ИЛИ ВЛИЗАШ В ПРАВИЯ БЪЛГАРСКИ ПЪТ, ИЛИ ХОДИ СЕ ПСУВАЙ В ОНЯ ФОРУМ И ИЗПОВЯДВАЙ СОРОСОИДНИ МНЕНИЯ. ЕДНА СЕДМИЦА МИ ГУБИШ РАБОТНОТО ВРЕМЕ, ЕЙ! АЗ МИСЛЯ ЧЕ НЕЩО КАЗАХ. БАНОВЕТЕ НА ТЕЗИ ДВАМАТА СА КОНСУЛТИРАНИ С МЕН.
ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ ВАСКО МЕ ПРЕДУПРЕДИ. РАЗБЕРИ - ИМА РАЗЛИКА МЕЖДУ АДМИН И СОБСТВЕНИК НА ФОРУМА. ТИ ЗА ВТОРИ ПЪТ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ НА ДРУГИТЕ АДМИНИ ИЛИ КОНСУЛТАЦИЯ, ДЕЙСТВАШ НА ТВОЯ ГЛАВА.
ЛЕК ДЕН.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 17:42    Titel:  

В какъв срок банваме CsO и Нобади.
За мен CsO е ингелигентен и добър опонент, стига само да не обижда и да не използва груб език.
Има своя принос за форума, и понякога човек просто не го разбира шегува ли се, или говори сериозно.
Но доколкото знам е бил в средите на ВВС доста време и има още какво да даде, стига да не прекалява.
За него предлагам 1 седмица бан, за другия просто не знам.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
Flankerivo
[Admin]

Beitrдge: 10255

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 17:52    Titel:  

И отново ще се върне и ще разтяга локуми за смисъла на картите по темата в Сирия. И за украинците, засвяткали се към България да бачкат... Не знам какво е правил във ВВС, но в раздел Авиация почти не пише.

Дай му седмица или направо го разбанни. Допринася за разширението и прославата на ЦК на капей... Евросъюза. Laughing Нагаждачи в миналото, нагаждачи доживот.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 17:57    Titel:  

Аз освен украинци, които се напиват като казаци по морето, други не съм виждал.
Обаче най-интересното е че по курортите съм виждал прегърнати дружки - руснаци и украинци - пляскат карти и не им пука изобщо за разделението...
Odd

Beitrдge: 138

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 18:16    Titel:  

В темата за Сирия си отговарям напълно културно на Восток. Смятам че не е рязтягане на локум, а кратък анализ по повод мнението на Восток, както и че бана е некоректен. Затова за пръв път и последен ще пиша от предходен ник повтаряйки поста си от темата за Сирия..

Восток hat Folgendes geschrieben:
Да, ситуацията в провинция Ракка е противоречива, тоест сводките идващи оттам са противоречиви за момента, гледайки тази карта обаче се чудя, дали не могат да тръгнат към Дейр ез Зор в две направления, едното през Сукна, а другото от Ресафа евентуално?

Логично е във форума да преобладават очаквания по карта. Едно че форума е далеч, друго че в повечето случаи се разсъждава на база класически военни операции. На место операциите се определят не от пространството, а от това какви хора и с какви настроения има там. Войната не е да се разтури държавността като се елиминира определена нейна територия, а да се елиминират терористите в държавата.

Восток

Beitrдge: 3033

BeitragVerfasst am: Di 13 Jun 2017, 18:35    Titel:  

Нободи заради използването на ''путинофил'' ли е баннат?
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Di 20 Jun 2017, 11:07    Titel:  

Връщам Т-72 и CsO във форума. Надявам се да спазват правилата. Поздрави.
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2017, 14:50    Titel:  

Тъй, понеже гледам още съм админ, съм свалил някой и друг бан(Динаин е там).
На Луков и на него.Все още не съм прочел защо е бил баннат.
Само да припомня че мой роднина е участвал в убийството на Генерал Луков , така че точно мен в симпатии не ме обвинявайте.
Принципен съм бил винаги и хора за различно мнение съм бил винаги против да се гонят.
Все още не съм прочел и мотивацията за бановете на Случайния и на Луков и на останалите.

И понеже веднага някой ще каже, ами защо сваляш банове, без да си се консултирал, аз ще отговоря, с моен кой се консултира преди да са баннати(админ съм вс е още)!
Very Happy

ICQ-Nummer 
Восток

Beitrдge: 3033

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2017, 15:20    Titel:  

Не е хубаво това противопоставяне между управата, но и на мен ми е любопитно, защо ''Луков'' беше баннат втория път...
Preslav
[Admin]

BeitragVerfasst am: Do 22 Jun 2017, 22:21    Titel:  

Банвам КОТ БЕГЕМОТ за срок от един месец заради обиди и груб тон.

Flankerivo
Zitat:
.Смешник-Славянофил, че и админ в български военен форум ! Боже Господи!

Zitat:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ ИМА ,,БЪЛГАРИ", КАТО ПОТРЕБИТЕЛЯТ FLSNKERIVO! Сърбомани!

И още около 10 такива мнения пуснати в рамките на 1 час.
Ако Т-72 си позволи да премахне Бана на Кот Бегемот, ще последва незабавното му едногодишно изхвърляне от форума, както и свалянето му на правата на админ завинаги.
Както и ако продължава да настройва някакви стари и нови членове да влизат тук и да ползват груб език срещу останалите съфорумци.
Мисля, че за 1 седмица бе доста спокойно, с доста високи резултати, доста посещения, мнения, снимки - форумът се върна към военната си тематика, а не към разводнената от Т-72 обща такава...
T-72
[Admin]

BeitragVerfasst am: Sa 24 Jun 2017, 12:22    Titel:  

Preslav hat Folgendes geschrieben:
Банвам КОТ БЕГЕМОТ за срок от един месец заради обиди и груб тон.

Flankerivo
Zitat:
.Смешник-Славянофил, че и админ в български военен форум ! Боже Господи!

Zitat:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ ИМА ,,БЪЛГАРИ", КАТО ПОТРЕБИТЕЛЯТ FLSNKERIVO! Сърбомани!

И още около 10 такива мнения пуснати в рамките на 1 час.
Ако Т-72 си позволи да премахне Бана на Кот Бегемот, ще последва незабавното му едногодишно изхвърляне от форума, както и свалянето му на правата на админ завинаги.
Както и ако продължава да настройва някакви стари и нови членове да влизат тук и да ползват груб език срещу останалите съфорумци.
Мисля, че за 1 седмица бе доста спокойно, с доста високи резултати, доста посещения, мнения, снимки - форумът се върна към военната си тематика, а не към разводнената от Т-72 обща такава...

Щом потребителя обижда , няма причини да му се оспорва бана.Напротив.
Но трябва като се банва някой да се посочва (както в случая) , причината.Абсолютно съм против банове само заради тазлична позиция.
Към военна тематика не се е еръщал форума ,просто се коментират темите за страните в които де води война.
Целта трябва да е да се пише в другите военни теми.Не само от модераторите.Трябва да се почне от някъде.Виждате че засега нестава.Значи трябва от общите теми да се мине към тясно военните.Просто реалностите го показват.

ICQ-Nummer 
Nobody

Beitrдge: 50

BeitragVerfasst am: Sa 24 Jun 2017, 19:28    Titel:  

Първият път си бях баннат за обида, но тя беше отговор на други обиди на админ към мен, за които той не беше санкциониран. Т.е. аз знаех, че ще бъда баннат тогава затова го насолих както подобава, но бях длъжен да запазя честта си.
Вторият път не съм обиждал никого - Тогава някой си беше решил явно, че може да банва за различно мнение от това, което му харесва най-вече някои разобличения, които направих за руската политика на Балканите. Но вторият път не съм обиждал никого.
CsO

Beitrдge: 263

BeitragVerfasst am: Sa 24 Jun 2017, 19:38    Titel:  

Nobody hat Folgendes geschrieben:
Първият път си бях баннат за обида, но тя беше отговор на други обиди на админ към мен, за които той не беше санкциониран. Т.е. аз знаех, че ще бъда баннат тогава затова го насолих както подобава, но бях длъжен да запазя честта си.
Вторият път не съм обиждал никого - Тогава някой си беше решил явно, че може да банва за различно мнение от това, което му харесва най-вече някои разобличения, които направих за руската политика на Балканите. Но вторият път не съм обиждал никого.

Зад втория път мисля стоеше модератор конструктор.

Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 7 von 9 [129 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0808s ][ Queries: 12 (0.0077s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker