Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
ВСС ще закрива военни съдилища · Операторът на летището в Мюнхен спечели концесията за летище "София" · На атола Бикини има 1000 пъти по-голяма радиация от Чернобил заради изпитанията на бомби · Заседание на Комисията по бюджет и финанси относно сделката за Ф-16 (на живо) · Дават още 12 млн. лв. на МВР, реши правителството · Юни е бил най-горещият в историята на Земята, юли на път да го последва ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Сря 17 Юли 2019, 14:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
НАКАЗАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!
Модератори: teleman
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 7 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Автор Съобщение
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 16:13    Заглавие:  

Чашата преля.

Колеги, предходният пост да не се изтрива, за да няма недоволни недоразбрали колеги!

Повтарям за n-ти път, че няма форум на този свят, в който току-що присъединили се участници... Беше проведена политика на добронамереност. Имаше предупреждения, които се превърнаха в молби да се спазва добрия тон. Тъй-изтърканата като съдържание, повтаряна и преповтаряна "демокрация" в български (и не само) стил доведе до... Наблюдавах терариума отстрани няколко дни, пулех се на огледалното изкривяване на реалността. Видях главния герой във всяка от темите. Laughing Има ли смисъл да го споменавам?! Laughing И секс да правят, все той ще им е в очите. Основният извод е, че разнообразието доведе до силно ударение върху политическата страна и тотално избяга от военно-техническата страна.

По заглавието ще помиришете съдържанието... Бяха създадени няколко теми за лошотията или ултрадобрината на тази и онази държава, за Гошо срещу Пешо, как А е по-як от Б, които нарочно избягвахме да обсъждаме по-задълбочено през годините, защото ВИНАГИ ще доведат до флейм, до форумни размирици, до обиди, до мерене на пишки. Целта е все пак с всичките кусури на форума, да бъде запазен добрият тон на общуване.

Цяла седмица посрещнатият студено от моя милост нов участник получи от всички ни втори, трети и четвърти шансове. Той не смени своя nickname с демонстрационна цел. Повтори грешката с провокативните имена на няколко участника от преди години (освен ако не е един от старите познайници). Оказах се прав. Другият уважаван колега пък явно има връзки, тъй като никога не променя нарочното си поведение, а всеки път получава ново и ново право да участва. Когато нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи. Когато темата не ти е интересна или не я следиш отблизо, или не знаеш какво да кажеш, мълчанието е злато. Като слон в стъкларски магазин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 17:28    Заглавие:  

Бановете са прекратени.Аз лично не съм видял при някой от наказаните потребители - грубо държание, обиди и т.н!
Приятни дискусии колеги, моля колегите администратори, при всеки БАН да се консултираме, и да посочваме конкретната причина за наказание!

Последната промяна е направена от T-72 на Вто 13 Юни 2017, 17:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ICQ Номер 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 17:31    Заглавие:  

ТАКА. БАНВАМ Т-72 ЗА ПЕРИОД ОТ 1 СЕДМИЦА!
ПРОСТО ПРЕКАЛИ. ТОВА ДА НЕ ТИ Е БАЩИНИЯ БЕ? ДА НЕ ТИ Е ДЕТСКА ИГРА!!??? ИЛИ ВЛИЗАШ В ПРАВИЯ БЪЛГАРСКИ ПЪТ, ИЛИ ХОДИ СЕ ПСУВАЙ В ОНЯ ФОРУМ И ИЗПОВЯДВАЙ СОРОСОИДНИ МНЕНИЯ. ЕДНА СЕДМИЦА МИ ГУБИШ РАБОТНОТО ВРЕМЕ, ЕЙ! АЗ МИСЛЯ ЧЕ НЕЩО КАЗАХ. БАНОВЕТЕ НА ТЕЗИ ДВАМАТА СА КОНСУЛТИРАНИ С МЕН.
ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ ВАСКО МЕ ПРЕДУПРЕДИ. РАЗБЕРИ - ИМА РАЗЛИКА МЕЖДУ АДМИН И СОБСТВЕНИК НА ФОРУМА. ТИ ЗА ВТОРИ ПЪТ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ НА ДРУГИТЕ АДМИНИ ИЛИ КОНСУЛТАЦИЯ, ДЕЙСТВАШ НА ТВОЯ ГЛАВА.
ЛЕК ДЕН.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 17:42    Заглавие:  

В какъв срок банваме CsO и Нобади.
За мен CsO е ингелигентен и добър опонент, стига само да не обижда и да не използва груб език.
Има своя принос за форума, и понякога човек просто не го разбира шегува ли се, или говори сериозно.
Но доколкото знам е бил в средите на ВВС доста време и има още какво да даде, стига да не прекалява.
За него предлагам 1 седмица бан, за другия просто не знам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
Flankerivo
[Admin]

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 17:52    Заглавие:  

И отново ще се върне и ще разтяга локуми за смисъла на картите по темата в Сирия. И за украинците, засвяткали се към България да бачкат... Не знам какво е правил във ВВС, но в раздел Авиация почти не пише.

Дай му седмица или направо го разбанни. Допринася за разширението и прославата на ЦК на капей... Евросъюза. Laughing Нагаждачи в миналото, нагаждачи доживот.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 17:57    Заглавие:  

Аз освен украинци, които се напиват като казаци по морето, други не съм виждал.
Обаче най-интересното е че по курортите съм виждал прегърнати дружки - руснаци и украинци - пляскат карти и не им пука изобщо за разделението...
Върнете се в началото
Odd

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 18:16    Заглавие:  

В темата за Сирия си отговарям напълно културно на Восток. Смятам че не е рязтягане на локум, а кратък анализ по повод мнението на Восток, както и че бана е некоректен. Затова за пръв път и последен ще пиша от предходен ник повтаряйки поста си от темата за Сирия..

Восток написа:
Да, ситуацията в провинция Ракка е противоречива, тоест сводките идващи оттам са противоречиви за момента, гледайки тази карта обаче се чудя, дали не могат да тръгнат към Дейр ез Зор в две направления, едното през Сукна, а другото от Ресафа евентуално?

Логично е във форума да преобладават очаквания по карта. Едно че форума е далеч, друго че в повечето случаи се разсъждава на база класически военни операции. На место операциите се определят не от пространството, а от това какви хора и с какви настроения има там. Войната не е да се разтури държавността като се елиминира определена нейна територия, а да се елиминират терористите в държавата.

Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто 13 Юни 2017, 18:35    Заглавие:  

Нободи заради използването на ''путинофил'' ли е баннат?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 20 Юни 2017, 11:07    Заглавие:  

Връщам Т-72 и CsO във форума. Надявам се да спазват правилата. Поздрави.
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2017, 14:50    Заглавие:  

Тъй, понеже гледам още съм админ, съм свалил някой и друг бан(Динаин е там).
На Луков и на него.Все още не съм прочел защо е бил баннат.
Само да припомня че мой роднина е участвал в убийството на Генерал Луков , така че точно мен в симпатии не ме обвинявайте.
Принципен съм бил винаги и хора за различно мнение съм бил винаги против да се гонят.
Все още не съм прочел и мотивацията за бановете на Случайния и на Луков и на останалите.

И понеже веднага някой ще каже, ами защо сваляш банове, без да си се консултирал, аз ще отговоря, с моен кой се консултира преди да са баннати(админ съм вс е още)!
Very Happy

ICQ Номер 
Восток

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2017, 15:20    Заглавие:  

Не е хубаво това противопоставяне между управата, но и на мен ми е любопитно, защо ''Луков'' беше баннат втория път...
Върнете се в началото
Preslav
[Admin]

МнениеПуснато на: Чет 22 Юни 2017, 22:21    Заглавие:  

Банвам КОТ БЕГЕМОТ за срок от един месец заради обиди и груб тон.

Flankerivo
Цитат:
.Смешник-Славянофил, че и админ в български военен форум ! Боже Господи!

Цитат:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ ИМА ,,БЪЛГАРИ", КАТО ПОТРЕБИТЕЛЯТ FLSNKERIVO! Сърбомани!

И още около 10 такива мнения пуснати в рамките на 1 час.
Ако Т-72 си позволи да премахне Бана на Кот Бегемот, ще последва незабавното му едногодишно изхвърляне от форума, както и свалянето му на правата на админ завинаги.
Както и ако продължава да настройва някакви стари и нови членове да влизат тук и да ползват груб език срещу останалите съфорумци.
Мисля, че за 1 седмица бе доста спокойно, с доста високи резултати, доста посещения, мнения, снимки - форумът се върна към военната си тематика, а не към разводнената от Т-72 обща такава...
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 12:22    Заглавие:  

Preslav написа:
Банвам КОТ БЕГЕМОТ за срок от един месец заради обиди и груб тон.

Flankerivo
Цитат:
.Смешник-Славянофил, че и админ в български военен форум ! Боже Господи!

Цитат:
СРАМ МЕ Е, ЧЕ ИМА ,,БЪЛГАРИ", КАТО ПОТРЕБИТЕЛЯТ FLSNKERIVO! Сърбомани!

И още около 10 такива мнения пуснати в рамките на 1 час.
Ако Т-72 си позволи да премахне Бана на Кот Бегемот, ще последва незабавното му едногодишно изхвърляне от форума, както и свалянето му на правата на админ завинаги.
Както и ако продължава да настройва някакви стари и нови членове да влизат тук и да ползват груб език срещу останалите съфорумци.
Мисля, че за 1 седмица бе доста спокойно, с доста високи резултати, доста посещения, мнения, снимки - форумът се върна към военната си тематика, а не към разводнената от Т-72 обща такава...

Щом потребителя обижда , няма причини да му се оспорва бана.Напротив.
Но трябва като се банва някой да се посочва (както в случая) , причината.Абсолютно съм против банове само заради тазлична позиция.
Към военна тематика не се е еръщал форума ,просто се коментират темите за страните в които де води война.
Целта трябва да е да се пише в другите военни теми.Не само от модераторите.Трябва да се почне от някъде.Виждате че засега нестава.Значи трябва от общите теми да се мине към тясно военните.Просто реалностите го показват.

ICQ Номер 
Nobody

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 19:28    Заглавие:  

Първият път си бях баннат за обида, но тя беше отговор на други обиди на админ към мен, за които той не беше санкциониран. Т.е. аз знаех, че ще бъда баннат тогава затова го насолих както подобава, но бях длъжен да запазя честта си.
Вторият път не съм обиждал никого - Тогава някой си беше решил явно, че може да банва за различно мнение от това, което му харесва най-вече някои разобличения, които направих за руската политика на Балканите. Но вторият път не съм обиждал никого.
Върнете се в началото
CsO

МнениеПуснато на: Съб 24 Юни 2017, 19:38    Заглавие:  

Nobody написа:
Първият път си бях баннат за обида, но тя беше отговор на други обиди на админ към мен, за които той не беше санкциониран. Т.е. аз знаех, че ще бъда баннат тогава затова го насолих както подобава, но бях длъжен да запазя честта си.
Вторият път не съм обиждал никого - Тогава някой си беше решил явно, че може да банва за различно мнение от това, което му харесва най-вече някои разобличения, които направих за руската политика на Балканите. Но вторият път не съм обиждал никого.

Зад втория път мисля стоеше модератор конструктор.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 7 от 9 [129 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1067s ][ Queries: 12 (0.0072s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker