Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Дипломати и интелектуалци подписаха манифест срещу омразата в Министерския съвет · Втори опит за участие на президента Румен Радев в международно събитие се е увенчал с неуспех · 17 войнишки паметника ще бъдат обновени в област Велико Търново · Димна завеса покри столичния булевард Дондуков заради Луковмарш (ВИДЕО) · Пехотинци направиха супер гнусни неща по време на най-мащабното военно обучение Златна кобра · Пенс към НАТО: Как да опазим мира, като купувате оръжия от изток ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 17 Фев 2019, 01:44
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Войната в Афганистан
Модератори: Super Flanker
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 3 от 8 [106 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Автор Съобщение
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Чет 21 Фев 2008, 21:52    Заглавие:  

калло написа:
Уникално яка игра...

ей точно от теб пък не очаквах да ме вкараш в такъв грях - на компютърен пиратлък ме избива Very Happy 1С не са случайна компания и веднага щом ми остане време ще пробвам това чудо - сигурно е ад!
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пет 22 Фев 2008, 09:57    Заглавие:  

Click to see if image is larger

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 22 Фев 2008, 10:01    Заглавие:  

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 22 Фев 2008, 10:04    Заглавие:  

ICQ Номер 
dragon x

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 25 Фев 2008, 16:00    Заглавие:  

pgp000 написа:
калло написа:
Уникално яка игра...

ей точно от теб пък не очаквах да ме вкараш в такъв грях - на компютърен пиратлък ме избива Very Happy 1С не са случайна компания и веднага щом ми остане време ще пробвам това чудо - сигурно е ад!

Интересен проект, като игра и като документално отразяване. Само дето изискванията са много големи. Аз играя Call of Duty 4 на над средни настройки, а тука - дори на под минималните. Ама добре си е да отстреляш 30-40 муджахидинчета.

калло

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 11:31    Заглавие:  

ОТ - не съм погледнал какви са изискванията - при мен всичко си върви перфектно на мах. (е, и КОД4 вървеше перфектно на мах, единствено в някои отношения имаше леки проблеми с Крайзис)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 11:47    Заглавие:  

калло написа:
ОТ - не съм погледнал какви са изискванията - при мен всичко си върви перфектно на мах. (е, и КОД4 вървеше перфектно на мах, единствено в някои отношения имаше леки проблеми с Крайзис)

ОТ: а как мина втората мисия?

при мен след инсталацията има само един проблем - при всяко лоудване нивото на осветеността се променя самопроизволно, та един път е супер светло, а при следващия опит - тъмно като... иначе на макс. сетинги 4-годишната ми машина няма никакъв проблем.
Върнете се в началото
pe60-ka6ika

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 14:20    Заглавие:  

за какви изисквания става на въпрос??? какви са ви машините???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
калло

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 15:25    Заглавие:  

Цитат:
а как мина втората мисия?

трудно - стреляш на единична, гледаш да е точно, преместваш се при бившите картечно гнездо и там следва едно мазало, щото напират от всички страни, а патроните са много малко, движиш се бързо по фланговете и гърмиш по най-близо намиращите се.

Аз се мъча на третата мисия - артилерийска коректировка.
Върнете се в началото
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 16:36    Заглавие:  

pe60-ka6ika написа:
за какви изисквания става на въпрос??? какви са ви машините???

Athlon XP 1900+, 1GB ram, ATI X1600 Pro 256MB, Win XP SP2

играта автодетектва май по принцип и направо ми падна шапката как върви (без никакви засичания в нито един момент).

калло написа:
Цитат:
а как мина втората мисия?

трудно - стреляш на единична, гледаш да е точно, преместваш се при бившите картечно гнездо и там следва едно мазало, щото напират от всички страни, а патроните са много малко, движиш се бързо по фланговете и гърмиш по най-близо намиращите се.

калло, не става бе човек, а за единичната - от самото начало стрелям само с единични. и на колянце бях в средата, и очиствам гранатометчиците (че ако не го направя падам след третия изстрел) и тия в ляво зад камънаците свалям, ма като чистя в ляво - влизат отдясно и обратното. пък докато тичам ту тук - ту там и току ми вземат точката... Confused

(изобщо - ако не е играча "своето" АИ е пълна скръб. гранатите сякаш цяла минута се хвърлят и до сега не видях да спрат някого. инак за да свалиш гад се иска доста точност - мръднеш малко и се вижда само как вдига "фонтанче". ненавиждам ги тия брадатите Laughing)

калло написа:
Аз се мъча на третата мисия - артилерийска коректировка.

1 за бинокъл и Е за да накараш твойте да се скрият преди да те накрия артилерията (или поне тъй пише в нета).
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Вто 26 Фев 2008, 23:34    Заглавие:  

ICQ Номер 
pgp000
Гост

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев 2008, 00:33    Заглавие:  

още повече ги намразвам с тия картинки от Т-72 Laughing последно ОТ!

минах го уа! ето как се прави:

1. като ви извикат - сменяте ведмага на единична стрелба. тичкате към позицията на Александров. ПРЕДИ да се качите там, където е била тежката картечница заставате вдясно на колянце. убивате ТРИМА, за повече няма време.

2. ставате, тичате отляво на каменната позиция (не влизате в нея), убивате двамата най вляво (прав по-далеч и тоя, дето само тиквата му се вижда). за трети няма време!

3. тичате в дясно. по склона отдясно и долу на вас свитвате двата гада. обръщате се наляво, изчиствате двама, които тичат фронтално. останете ли за трети - губите.

4. тичате пак от ляво. чистите най-лявата част и центъра - срещу вас тичат гадове и са МНОГО близо.

5. влизате в централното укрепление зад камъните и чистите когото видите -> отдалече (още около 10 човека). не се занимавайте с най-далечните, чистите само близките заплахи. няма проблем да стоите прави - ако си вършите работата както трябва (чистите близките бради) никой няма да ви уцели; ако и да стане - вече е малко късно.

6. чакате да се чуе свирката на командира и тичкате през глава в ляво от главаната пътека (за да не ви смете РПГто, което така или иначе убива редника - няма спасение), ма не губите групата от поглед, защото ако отидете другаде ви джасва снайпер и всичко отначало.

през цялото време си следете патроните. можете да го правите докато сменяте позиции. дръжте на единична стрелба, никога няма гаранция колко точно патрона ще ви трябват.

НЕ допускайте който и да е да стигне до големите камъни точно под укреплението! това значи започване от начало! брояч "колко пъти загубих" няма, просто трябва да следите последователността, в която ви нападат (горе-долу следва да отговаря на мойте писания, щото все пак така съм минал мисията три пъти, след което ме убиха веднъж с РПГто и веднъж със снайпера и третия път ми го зачете).

Служу Советскому Союзу!
Върнете се в началото
калло

МнениеПуснато на: Сря 27 Фев 2008, 08:49    Заглавие:  

аз съм с AMD Х2 5200+ (по 2,6 гига всяко ядро), 2 гигабайта РАМ ДДР2 на 800 мегахерца, 8600ГТ с 512 РАМ ДДР3 и 20-инчове широкоекранен монитор. върви перфектно.

Иначе - знам за бинокъла, ма като те подпукат снайперисти и РПГ-исти става мазало. Ще видиш, де
Върнете се в началото
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Пет 29 Фев 2008, 15:46    Заглавие:  

ICQ Номер 
T-72
[Admin]

МнениеПуснато на: Сря 02 Апр 2008, 11:29    Заглавие:  

ICQ Номер 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 3 от 8 [106 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » ОРЪЖЕЕН ФОРУМ » Оръжия и събития до края на 20 век
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0986s ][ Queries: 12 (0.0060s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker