Private Colleger of transportation  
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
От днес тежките нарушители на пътя ще се водят незабавно в районното управление · Последните дни на един диктатор · Ирландия блокира преговорите за Брекзит · Северна Корея: Без преговори със САЩ · Учени откриха коя е най-древната планета в Слънчевата система! · Сирийската армия се натъкна на яка съпротива край Абу-Кемал ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Нед 19 Ное 2017, 17:50
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
За любителите на Ту.
Модератори: SHMITZA_BG, Stoyan, su27
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 1 от 19 [283 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 17, 18, 19 Следваща
Автор Съобщение
Kaban

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 12:45    Заглавие:  За любителите на Ту.  

От три години „играя“ MSFS2004, и най вече летя с любимия ми самолет ТУ 154. Понеже съм руски възпитаник и майчиния ми език е руски (съответно моля да ни ма „ритате“ много за синтаксични и орфаграфични грешки) то за разучаването на MSFS сам използвал руски интернет ресурси. Същото мога да кажа и за Project Tupolev. От скоро посещавам и форума на „Криле“ най вече за авиосимулатори. Забелязах, че във форума има интерес към Project Tupolev (ПТ) но има и много неясности по този проект. Проблемите и неясности за ПТ според мен идват и от недостатъчно четене и не знаене на руски език.
Има много важно нещо което трябва да кажа : – за разлика от бойни симулатори и други компютърни игри MSFS на пръв поглед безатрактивна, бавна и неинтересна игра, -
ДА ТОЧНО ТАКА Е! но само на пръв поглед и само за тези хора които разглеждат симулатора като обикновена забава. За мен както и за много хора болни на тема небе, самолети и авиация - симулатора е много повече от игра, дори бих казал повече от хоби, в някаква степен MSFS е начин на живот. За да оцените качеството на MSFS и да получете огромното удоволствие от пилотирането необходимото изискване е - да летите по правила (с други думи да не летите като пяна гарга в небето) - за да летите по правила трябва да ги знаете, за да ги знаете трябва да четете! За да имате търпение и време да прочетете нужната информация трябва много да обичате Небето и Авиацията! Така че преди да инсталирате ПТ помислете за казаното горе, оценете в главата си и балансирайте две неща:

от една страна удоволствието от ПИЛАТИРАНЕ (макар е в MSFS).
от друга много четене............

е и ?????
Избора е ВАШ!

От моя страна ще се опитам да помогна като преведа някои неща от www.protu-154.com за ПТ, стига организаторите на форума да нямат нищо против и аз да имам достатъчно време. Просто знам колко много прочетох за да летя на Ту, както предполагам че много хора се отказали от този великолепен Проект само заради това, че няма достатъчно инфо на български.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
tupolev

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 12:56    Заглавие:  

Добре дошъл първо,
Радвам се че има още един любител на този самолет.Начинанието ти е много хубаво.
По отнешение на четенето всичко е до мързела Laughing Руски разбирам отчасти, но към продукта си има и 150 страници упътване на Английски, което не ми попречи да седна и да го прочета.Това наистина е прекрасен самолет,даже ПТ 154 е сертифициран от руските авиационни власти за наземна тренировка.

И сега малко агитация-защо не почнеш да летиш онлайн в ИВАО-там нещата стават с пъти по-реалистични, а виждам ти си любител на това

Поздрави

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Kaban

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:08    Заглавие:  

И сега малко агитация-защо не почнеш да летиш онлайн в ИВАО-там нещата стават с пъти по-реалистични, а виждам ти си любител на това

Поздрави[/quote]

Мисля отдавна по въпроса. Но първо имах за цел да се науча да летя, а второ там май нещата упират до английска фразиология – е то тук пак ма няма никъкъв Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Papagal

Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:12    Заглавие:  

Kaban ,напълно съм съгласен с теб . Върви обеждавай обаче моите съграждани , че Флайт Симулатора е далеч по-интересен от Кънтър Страйк-ами загубена кауза. Тука сме десетина човека в цяла България , дето редовно обсъждаме теми , свързани с летенето с флайтсимулатора. Добре дошъл и ще се радваме да вземаш участие във форума , с две думи -тук си сред съмишленици и ще намериш отговори на въпроси които те вълнуват.

Туполев , ако трябваше да прочета само 190 страници , да съм ги изял с кориците. Май единствения начин да се научи човек да лети реалистично с флайтсимулатора е да вземе да изкара едно пилотско образование.

tupolev

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:14    Заглавие:  

Е то не става само с определен брой страници разбира се, трябва да се чете и оттук оттам, но важно е да имаш желанието, а не просто като американците да си летиш ей така
xumepoc

Местожителство: София и Пловдив

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:15    Заглавие:  

Тва за американците по какъв повод??? Ела в VATSIM да видиш че са с пъти по-подготвени от останалите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
tupolev

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:18    Заглавие:  

По повод на това че маса от тях си взимат симулаторите просто ей така за да си летят безцелно.Не съм казал че всички са такива.ВАТСИМ да не са цяла Америка случайно и там са определни групи както и в Европа.Просто за тях се сетих
Papagal

Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:22    Заглавие:  

Ами те Американците които искат да летят , просто отиват и си летят в някой авиоклуб. Все пак 5000 долара за ППЛ за тях са две заплати.
tupolev

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 13:26    Заглавие:  

Е хайде сега да не разваляме темата, а да продължим да говорим за симулатора Smile
HB-NIK

Местожителство: Варна/Швейцария

МнениеПуснато на: Пет 23 Дек 2005, 22:01    Заглавие:  

Привет и от мен. Добре дошъл в нашето племе. Очаквам скоро да те видя онлайн.
Поздрави от Ники

tupolev

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2006, 10:03    Заглавие:  

http://avsim.ru/articles.phtml?id=58

Препоръчвам това четиво на всички, летящи с Ту 154!!!
ВНИМАНИЕ:На руски език е!!!

dimovlz

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2006, 11:02    Заглавие:  

Статията е написана доста хм.... популярно... никакви подробности по пилотирането и навигацията.
tupolev

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2006, 11:12    Заглавие:  

И аз това забелязах, просто искам да убедя хората колко е интересно да се лети с този самолет, привлчиам нови хора за клуб "Ту 5" така да се каже Very Happy
dimovlz

МнениеПуснато на: Пет 27 Яну 2006, 11:25    Заглавие:  

Съгласен съм с теб - за мен също това е най-интересния самолет в момета.
tupolev

МнениеПуснато на: Съб 28 Яну 2006, 21:34    Заглавие:  

Вчера пак си сложих този самолет, тъй като в последните месец.два бях забравил за него, но от последните теми се присетих отново. Направих един полет припомняйки си процедурите, и след успешното завършване на полета, душата ми се напълни с кеф, от това, колко добре е направен самолета.

П.С С новата версия на полетна динамика съм, коато беше пусната миналата година

П.С.С Това беше малко лирично отклонение, но хората летящи на този самолет ще ме разберат Wink Laughing

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 1 от 19 [283 Мнения]   Иди на страница: 1, 2, 3, ..., 17, 18, 19 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиосимулатори
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.2698s ][ Queries: 14 (0.0042s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker