Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Русия ще достави плаващи бронетранспортери на Индонезия · Американски генерал: НАТО да скрие "слабото си място" от руснаците · Двама братя от богато семейство в основата на атаките в Шри Ланка · Коя държава е по-голяма от Плутон и още изумителни факти за пътешественици · Нетаняху готов да кръсти еврейско селище от Голанските възвишения на Тръмп · След 24 години: Спипаха пилот, че не може да пилотира ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 24 Apr 2019, 04:36
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
ВВС на България - инфо и новини
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 3 von 96 [1439 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 94, 95, 96 Weiter
Autor Nachricht
Thunderchief

Beitrдge: 6311

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 10:53    Titel:  

Принципно има логика да можем да ползваме такъв самолет - то половината ни батальон в Ирак можеше да бъде извозен по въздуха, барабар с техниката ако можехме да си ползваме две или три такива машини по заявка. Вероятно и пари щяхме да спестим. А интересно какво се разбира под наше "участие" - закупуване на самолет, който след това да се ползва от подалите заявка или даване на пари към една обща сума за закупуване на някакъв брой самолети. Ако е второто звучи изгодно, само не знам какво не му харесва Ан-124 на министъра
Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Yahoo Messenger 
Елемаг
[Moderator]

Beitrдge: 27531

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 11:05    Titel:  

Cool Cool Cool
Ми по-малко са комисионните. От друга страна цената на С-17 е такава че ако купим един такъв трябва да забравим за модернизация за дълги години.

Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Fox Mulder

Beitrдge: 3301

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 11:07    Titel:  

Поредното неадекватно изказване на Елемаг, който май пак не е чел темата по която говорим.
ICQ-Nummer 
Елемаг
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 11:11    Titel:  

Cool Cool Cool
По-скоро ти не си чел в отговор на кой постинг се изказвам.

Сашо

Beitrдge: 1879

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 11:39    Titel:  

Thunderchief hat Folgendes geschrieben:
Принципно има логика да можем да ползваме такъв самолет - то половината ни батальон в Ирак можеше да бъде извозен по въздуха, барабар с техниката ако можехме да си ползваме две или три такива машини по заявка. Вероятно и пари щяхме да спестим. А интересно какво се разбира под наше "участие" - закупуване на самолет, който след това да се ползва от подалите заявка или даване на пари към една обща сума за закупуване на някакъв брой самолети. Ако е второто звучи изгодно, само не знам какво не му харесва Ан-124 на министъра

Най-малкото че не се произвежда, въпреки че има планове за възобновяванена производството, ама иш-алах.
А за комисионни - руснаци и украинци май дават повече от американци.
Пък и българското участие (хипотетично, ако някога стане), едва ли ще е под формата на цял самолет, а процентно участие с право на еди-колко си часа годишно (с малко повече фантазия може да се каже, че вноската ще е нещо като половин крило, опашка или прочие част на самолет).

Zuletzt bearbeitet von Сашо am Fr 09 Jun 2006, 18:43, insgesamt einmal bearbeitet
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
AirBus7er

Beitrдge: 778

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 13:00    Titel:  

И на мен ми е интересно защо министър Близнаков смята, че характеристиките на руско-украинската машина са незадоволителни при условие, че двете машини не са дори от един и същ клас. Ан-124-100 може да бъде сравнен с американския C-5 Galaxy, докато руския еквивалент на C-17 e по-скоро Ил-76. Rolling Eyes
Елемаг
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 18:25    Titel:  

Cool Cool Cool
Защото Близнаков се няма понятие от армия и изобщо от техника. Той е хирург по професия и говори това което му кажат съветниците които също не са особенно наясно.

yautja

Beitrдge: 1299

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 18:47    Titel:  

Офтоп:

Елемаг hat Folgendes geschrieben:
Защото Близнаков се няма понятие от армия и изобщо от техника. Той е хирург по професия и говори това което му кажат съветниците които също не са особенно наясно.

Трагедията на човешкия род се състои в това, че ти си единственият професионалист обитаващ третата планета от Слънцето. ..... Но този факт влиза в фрапиращо противоречие с големината на заплатата ти. Confused Rolling Eyes

Елемаг
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 19:00    Titel:  

Cool Cool Cool
Наистина е офф топик. Защо не дадеш някой коментар по темата а пишеш само глупости при това неверни?

yautja

Beitrдge: 1299

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 19:17    Titel:  

Cool Cool Cool
Наистина е офф топик. Защо не дадеш някой коментар по темата а пишеш само глупости при това неверни?

Всъщност аз препочитам да прочета някой компетентен коментар, вместо да пиша на принципа "десет поста на ден- бяга доктора от мен". За жалост съм принуден да чета субективните ти заключения. Evil or Very Mad Това ме провокира да направя предни пост.

Това ми е последния офтоп в темата.

Fox Mulder

Beitrдge: 3301

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 19:19    Titel:  

Laughing Laughing Laughing

Славата на Елемаг се носи от Безмерския ТЕЧ, през полигона в Змеево, чак до софийските потайности.

Иначе айде по темата, че не съм в настроение.

ICQ-Nummer 
Сашо

Beitrдge: 1879

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 19:55    Titel:  

Cool Cool Cool

С риска да стана досаден, бих помолил Елемаг като няма какво да казва, да не го казва във форума, щото това не е място за пропаганда на неговите идеи! Славата му се носи, ама от това и ние страдаме, щото на две места ми казаха - какъв е този И-----Т при Вас. Айде стига вече, нещем да имаме тук във всяка манджа меродия!
Елемаг
[Moderator]

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 19:59    Titel:  

Cool Cool Cool
Много ми интересно какъв отговор ще дадеш ти на този въпрос:
Zitat:
И на мен ми е интересно защо министър Близнаков смята, че характеристиките на руско-украинската машина са незадоволителни при условие, че двете машини не са дори от един и същ клас. Ан-124-100 може да бъде сравнен с американския C-5 Galaxy, докато руския еквивалент на C-17 e по-скоро Ил-76.

Скромното ми мнение че моя отговор точно обеснява нещата но ако може някой от горе пишещи те да отговори по точно ще ми е любопитно да го прочета.

Airfan

Beitrдge: 389

BeitragVerfasst am: Fr 09 Jun 2006, 22:56    Titel: banned!  

DELETED!
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
onufrii

Beitrдge: 13226

BeitragVerfasst am: Mo 12 Jun 2006, 10:42    Titel:  

Ако станем такъв `транспортен център`, къде ще се базира техниката - Сарафово или Враждебна?

Si vis pacem, para bellum - 26030

Прайм червени шишета на бели!
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 3 von 96 [1439 Beitrдge]   Gehe zu Seite: Zurьck 1, 2, 3, 4, 5, ..., 94, 95, 96 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Българските военни самолети
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0680s ][ Queries: 12 (0.0079s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker