Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
140 депутати гласуваха присъединяването на Северна Македония към НАТО · Заразените с морбили станаха 31 · Създават Съвместно командване на специалните операции · Нов "Еър Форс 1" за швейцарското правителство · НС отхвърли президентското вето върху Закона за личните данни · 20-гoдини cлeд зaтвapянeтo нa cтapoтo лeтищe в Aтинa тo щe имa нoв oблии ·

Select Forum Language:

Hot topics:
Aktuelles Datum und Uhrzeit: Mi 20 Feb 2019, 13:10
Alle Zeiten sind UTC + 2
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Как да летя от А до Б ? - въпроси, впечатления, препоръки
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
Seite 1 von 9 [133 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, ..., 7, 8, 9 Weiter
Autor Nachricht
Емо

Beitrдge: 53

BeitragVerfasst am: Mi 24 Mai 2006, 03:12    Titel:  Как да летя от А до Б ? - въпроси, впечатления, препоръки  

Привет!

Някой летял ли е със Sky Europe? Какво мисли за качеството на услугата? На мен може да ми се наложи да летя София Братислава Щутгарт през август, но да не би трансфера да е като с WizzAir? А на самата страница няма инфо за връзки, само директни полети.

Мерси
Емо

П.П. Ако някой се сети zа евтини алтернативи zа тая дестинация, да каzва Very Happy
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden 
ICQ-Nummer 
richi_air

Beitrдge: 378

BeitragVerfasst am: Mi 24 Mai 2006, 15:44    Titel:  

Май е като с WizzAir !!!
TsonPen

Beitrдge: 202

BeitragVerfasst am: Mi 24 Mai 2006, 16:43    Titel: Re: Sky Europe  

Емо hat Folgendes geschrieben:
да не би трансфера да е като с WizzAir?

WizzAir са като всяка друга НТА, така са и SkyEurope:

SkyEurope Airlines is a 'point-to-point' airline. That means we transfer passengers from point A to B without any transits. In case you are traveling to a third destination and the flight with our airline is only a part of your journey, we cannot provide transfers for you and your baggage onto the flight to the third destination, whether traveling by SkyEurope Airlines, or any other airline.

Още повече, че ти ще си купиш два отделни билета, щом не предлагат цял билет за там, където искаш да ходиш.
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
toni75

Beitrдge: 434

BeitragVerfasst am: Mi 24 Mai 2006, 16:52    Titel:  

От София за Щутгарт (евтино Smile ) има следните алтернативни варианти:

1) С Wizz до Будапеща, а оттам с Germanwings до Щутгарт
Предимсто: чакането в Будапеща е сравнително кратко
Недостатък: налага се да се купуват билети от 2 различни авиокомпании => не е ясно, дали (като цяло) ще е чак толкова евтино

2) С автобус до Солун и оттам с Germanwings до Щутгарт.
Варианта е проигран и работи безотказно. Smile
Предимство: сравнително евтино (билета до Солун е ~20 евро в едната посока) и удобно (автoбусите между София и Солун пътуват доста редовно).
Недостатък: Не се спестява особено много време. Зависи от връзките ти, но общо взето един цял ден отива в пътуване.

Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden 
Емо

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 01:52    Titel:  

мерси за отговорите.

Виж, това със Солун е идея Smile

Емо

P.S.: Проверих цените на germanwings. Оказва се същата цена като с Алиталиа или ЧСА или Малев от София Sad Става дума за август месец.
ICQ-Nummer 
Nikolay

Beitrдge: 472

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 08:37    Titel:  

Здравейте, знам че съвсем не му е мястото тук на този въпрос...ама да не отварям само нова нема за 2-3 отговора!
Та бихте ли ми предложили и на мен някой варянти за евтино пътуване до Мюнхен Smile

ICQ-Nummer 
pilot013

Beitrдge: 1079

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 10:01    Titel:  

Аз лично се сещам за 1 начин,може да има и други,но определено не е много евтин,той е с Луфтханза,но ще проверя на други места,за нещо по-изгодно! Confused
ICQ-Nummer 
harrier

Beitrдge: 1594

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 10:43    Titel:  

С Луфти има разни промоции от време на време до Мюнхен ама все не са ми удобни. Иначе цените им са бая солени в общия случай. За да проверяваш цените по дадени дестинации гледай на www.expedia.de там ти показва най-ниските цени и можеш да си вземеш билета онлайн веднага. Между другото ако ше пътуваш с Луфтханза не си купувай хартиен билет и не го взимай от бюрото ами гледай да го вземеш електронен и с кредитна карта - по евтино е.
Виж и Австрийците те имат промоции по-често от Луфтханза и макар и техните цени да са високи то промоциите им са много изгодни (когато ги има).
Сещам се и за чартърите от Варна и Бургас. А също и за Уизз до Будапеща и от там с нещо до Мюнхен (по принцип полетите между големите европейски градове са евтини защото конкуренцията е голяма).
Benutzer-Profile anzeigen Private Nachricht senden E-Mail senden Website dieses Benutzers besuchen 
ICQ-Nummer 
toni75

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 12:48    Titel:  

P.S.: Проверих цените на germanwings. Оказва се същата цена като с Алиталиа или ЧСА или Малев от София Sad Става дума за август месец.

Не зная колко евтино искаш да ти излезе, но аз с Alitalia или с CSA летя STR-SOF-STR на цена 200-250 евро. Exclamation
Между другото връзката с CSA е една от най-бързите от Германия до София (с прекачване): престоят в Прага е само около час Exclamation

Ти летял ли си до сега с Germanwings? Там за да купиш евтин билет трябва да чакаш Crazy Night Idea и по това време да проверяваш за цени.
Ако купуваш на общо основание, по-добре се ориентирай към чехите. Wink

BBJ

Beitrдge: 2

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 13:39    Titel:  

Zitat:
Nikolay Пуснато на: Чет Май 25, 2006 7:37 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте, знам че съвсем не му е мястото тук на този въпрос...ама да не отварям само нова нема за 2-3 отговора!
Та бихте ли ми предложили и на мен някой варянти за евтино пътуване до Мюнхен

Sofia - München

09.08.2006 06:00 06:10 W6 258 SOF-BUD (49,99 Euro)
09.08.2006 12:50 14:20 EZY 4532 BUD-SXF (60,41 Euro)
09.08.2006 18:40 19:50 4U 1084 SXF-MUC (36,86 Euro)

ili ot Burgas

06.08.2006 09:20 09:55 W6 268 BOJ-BUD (68,99 Euro)
06.08.2006 15:35 16:50 DE 963 BUD-MUC (9 Euro)

München -Sofia

22.08.2006 13:35 14:50 DE 962 MUC-BUD ( 9 Euro)
22.08.2006 20:25 22:40 W6 257 BUD-SOF (33 Euro)

В посочените цени са включени всички такси!
Цените на CONDOR са промоциални и важат до 25.05.2006 23:59 часа

www.skyscanner.net
Емо

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 17:59    Titel:  

toni75 hat Folgendes geschrieben:

Не зная колко евтино искаш да ти излезе, но аз с Alitalia или с CSA летя STR-SOF-STR на цена 200-250 евро. Exclamation
Между другото връзката с CSA е една от най-бързите от Германия до София (с прекачване): престоят в Прага е само около час Exclamation

Ти летял ли си до сега с Germanwings? Там за да купиш евтин билет трябва да чакаш Crazy Night Idea и по това време да проверяваш за цени.
Ако купуваш на общо основание, по-добре се ориентирай към чехите. Wink

С чехите съм летял няколко пъти и сега към края на юли пак ще летя. С Малев също имам опит (моето мнение е ,че Малев обаче са по-удобни Smile, и в двата случая става дума за MUC-SOF-MUC! ). С germanwings също съм летял, но в тоя случай трябва да закупя билет не в последния момент, а доста по-рано.

Мерси
Емо
ICQ-Nummer 
toni75

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 19:45    Titel:  

С germanwings също съм летял, но в тоя случай трябва да закупя билет не в последния момент, а доста по-рано.

Че кой говори за купуване в последния момент тук? Smile Аз споменах само за Crazy Night, каквато има приблизително веднъж на 2 седмици и тогава можеш да си купиш билет дори за полет от зимния график 2006/2007. Wink
Широко разпространено (грешно Exclamation ) мнение е, че за да се лети евтино с НТА, билета трябва да се купи в последния момент. Laughing Ама лошо няма: колкото по-малко хора знаят това, толкова по-лесно ще си намирам евтини билети за Germanwings Mr. Green Cool Laughing Wink

Емо

BeitragVerfasst am: Do 25 Mai 2006, 21:15    Titel:  

Ами нямам възможност да дебна тогава за ниски цени Sad Иначе съм хващал евтини билети за къде ли не от Щутгарт. Ама кой ти иска да лети по никое време за Дубровник? Wink

Емо
ICQ-Nummer 
AiBOJ

Beitrдge: 348

BeitragVerfasst am: Mi 31 Mai 2006, 19:07    Titel:  

harrier hat Folgendes geschrieben:
С Луфти има разни промоции от време на време до Мюнхен ама все не са ми удобни. Иначе цените им са бая солени в общия случай. За да проверяваш цените по дадени дестинации гледай на www.expedia.de там ти показва най-ниските цени и можеш да си вземеш билета онлайн веднага. Между другото ако ше пътуваш с Луфтханза не си купувай хартиен билет и не го взимай от бюрото ами гледай да го вземеш електронен и с кредитна карта - по евтино е.
Виж и Австрийците те имат промоции по-често от Луфтханза и макар и техните цени да са високи то промоциите им са много изгодни (когато ги има).
Сещам се и за чартърите от Варна и Бургас. А също и за Уизз до Будапеща и от там с нещо до Мюнхен (по принцип полетите между големите европейски градове са евтини защото конкуренцията е голяма).

Малко доуточнение
Expedia.de не е най-ефтиното!Те правят сравнение на цените на билетите на различните а/к ,което е хубавото ,но почти винаги е по скъпо отколкото ако посетиш сайта на някоя а/к и от там резервираш.Казвам го на базата на сравнения и резервации,които съм правил през последната година и половина.Така че моят съвет е да гледаш директно сайтовете на а/к -те. Wink

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheel blocks
there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late
harrier

Beitrдge: 1594

BeitragVerfasst am: Mi 31 Mai 2006, 22:43    Titel:  

На мен ми се е случвало да ми излезе по-евтино. Явно е според зависи Wink
ICQ-Nummer 
Beitrдge der letzten Zeit anzeigen:   Sortieren nach:   
Seite 1 von 9 [133 Beitrдge]   Gehe zu Seite: 1, 2, 3, ..., 7, 8, 9 Weiter
Neues Thema erцffnen   Neue Antwort erstellen Vorheriges Thema anzeigen :: Nдchstes Thema anzeigen
 Forum-Index » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Gehe zu:  

Du kannst keine Beitrдge in dieses Forum schreiben.
Du kannst auf Beitrдge in diesem Forum nicht antworten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht bearbeiten.
Du kannst deine Beitrдge in diesem Forum nicht lцschen.
Du kannst an Umfragen in diesem Forum nicht teilnehmen.

[ Time: 0.0702s ][ Queries: 12 (0.0036s) ][ Debug Ein ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker