Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
АМЕРИКАНСКИЯТ БОМБАРДИРОВАЧ B1 Lancer ДЕМОНСТРИРА МОЩ ВИДЕО · ДАМИ КАНЯТ : СЪБОТА, СЪБОТА ВЕЧЕР... · Сърбин подал фалшив сигнал за бомба в самолет, за да излезе със стюардеса · Танк стреля по джип Hummer, ето какво се случи (ВИДЕО) · Иран промени курса на втори алжирски танкер · НАПРЕЖЕНИЕ: Виетнам обвини Китай в нарушаване на морската граница ·

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Съб 20 Юли 2019, 22:27
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Как да летя от А до Б ? - въпроси, впечатления, препоръки
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 2 от 9 [133 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Следваща
Автор Съобщение
toni75

Местожителство: Щутгарт, Германия

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни 2006, 08:45    Заглавие:  

Kакто в много случаи, истината е по средата Smile : тактиката с Expedia е да видиш кои са най-изгодните в МОМЕНТА, а след това да провериш и на интернет-страницата на съответната авиокомпания, дали там не е още по-евтино. Idea
Преди около половин година си търсех билет STR-SOF-STR и на Expedia ми показа, че с CSA цената е 250 евро. На страницата на CSA обаче, цената беше по-висока. Купих от Експедия.
Преди 1 месец отново търсех билет за същият маршрут. На Expedia.de Alitalia бяха най-евтините. А на тяхната страница цените бяха с около 20-30 евро по-ниски. Купих билета директно от тях. Cool

Между другото, една друга полезна страничка е www.opodo.de . По принцип са като expedia. И на двете места обаче има една такса за резервиране, която ту я има, ту я няма. Така че поглеждайте винаги и на opodo. Wink

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
su27
[Moderator]

МнениеПуснато на: Нед 04 Юни 2006, 10:37    Заглавие:  

Можете ли да ми кажете какви варианти има за пътуване от София до Хелзинки през Будапеща... До колкото знам директни полети няма. С Wizz съм пътувал до Будапеща, но не знам как ще стане прекачването, а и е много вероятно да трябва да пътувам от терминал 1 до 2, така,че кажете вашето мнение по въпроса-как най-евтино и безболезнено да направя това пътуване Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
долу регистрацията

МнениеПуснато на: Пон 05 Юни 2006, 16:31    Заглавие:  

Освен на Мalev и Finnair, чиито цени изглеждат доста безумни, полети между Будапеща и Хелзинки летят и нискотарифните компании Sterling и Blue1 (бивши Ер Ботния, САС Финландия) - (сравнително) евтини полети на единия от двата превозвача има всеки ден, освен вторник и събота. А трансферът на Ферихеги - нямам опит, но би трябвало да става по неудобния начин - взимаш си багажа от полета на Уиз и трамбоваш между двата терминала, за да се чекираш в терминал 2. Все пак това са НТА.
Върнете се в началото
su27
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пон 05 Юни 2006, 19:44    Заглавие:  

Благодаря!
Върнете се в началото
5R

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Юли 2006, 13:46    Заглавие: Имам въпрос  

Имам въпрос: къде е най безопасно да се лети с Boing 737 - към опашката или над крилото? И къде е най-конфортно?
Върнете се в началото
su27
[Moderator]

МнениеПуснато на: Чет 20 Юли 2006, 14:06    Заглавие:  

Принципно най-здравата част на самолета е над крилото, но според мен си зависи каквъв инцидент му се случва...
Върнете се в началото
TsonPen

МнениеПуснато на: Чет 20 Юли 2006, 14:49    Заглавие:  

Гледах статистика с извод, че няма голямо значение къде си, но от данните прозираше, че на опашката е малко по-безопасно. Все пак това са такива микро-вероятности, че е по-добре да се замисляш как пресичаш улицата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ICQ Номер 
lilkata

МнениеПуснато на: Чет 20 Юли 2006, 19:49    Заглавие:  

Моето мнение е, че е най-безопасно в задната част на самолета на десен борд. Но това си е лично мое мнение, естествено всичко е Божа работа. А най-комфортно на B-737 е на местата при крилата- там е най-широко и заради люка единия ред е 2, а задния 3 и следователно има място да се опънат краката.
ICQ Номер 
Hapag

МнениеПуснато на: Чет 20 Юли 2006, 21:28    Заглавие:  

Аз съм чувал, че над крилата е най-сигурно, но факта, че при възникване на пожар, най-пострадалата част е тази, малко ме плаши. Иначе досега винаги съм стоял или в предната част или над крилата. Нямам впечатления за задната.
ICQ Номер 
5R

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 10:16    Заглавие: Полет с В-737  

Питам, защото изпращам детето си, а и ще пътува само. Предполагам, че се досещате за притесненията на всеки родител - искам най-доброто. Затова питах и за комфорта ...
Върнете се в началото
Stoyan
[Moderator]

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 12:15    Заглавие:  

Принципно има и друг плюс да се пътува над крилата. По-близо е до аварийния изход. Ако се седи точно на реда с аварийните изходи има и по-голямо място за краката, НО там не пускат да седят деца.

Аз лично предпочитам редовете от 7 до 10.

Click to see if image is larger Click to see if image is larger
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
harrier

Местожителство: София/Nuernberg

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 12:31    Заглавие:  

Nai-zadnata 4ast na samoleta se vodi, 4e e pri poslednite redove. Kolkoto do dobstvoto - zavisi dali letish na 735 s maksimalna konfiguraciq ili na normalna 737-ca. Pri pyrviq variant (koito probvah naskoro) ne moga da si dyrja krakata sviti v kolenete, prosto se opitvam da gi sloja nqkyde pod prednata sedalka Wink
Върнете се в началото
ICQ Номер 
lilkata

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 13:42    Заглавие: Re: Полет с В-737  

5R написа:
Питам, защото изпращам детето си, а и ще пътува само. Предполагам, че се досещате за притесненията на всеки родител - искам най-доброто. Затова питах и за комфорта ...

По мое наблюдение непридружените деца ги настаняват възможно наи-напред, за да могат стюардесите да ги наблюдават. Почти е изключено да го настанят около люковете поради редица съображения едно, от които е, че не може дете да се използва за обучен пътник(PSP) при евентуална аварийна ситуация.

ICQ Номер 
Hapag

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 14:01    Заглавие:  

При пътуване на деца, децата не се ли прикрепяха към стюардеса ?
ICQ Номер 
5R

МнениеПуснато на: Пет 21 Юли 2006, 14:54    Заглавие: Пак съм аз  

Моето "хлапенце" е на 14 (но и за майка ми аз съм дете) - незнам дали стюардесите биха й обръщали внимание ...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 2 от 9 [133 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0737s ][ Queries: 12 (0.0076s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker