Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн


 
Hot topics:
В момента е: Пон 17 Ное 2025, 21:29
Часовете са според зоната UTC + 3 (DST in action)
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Летище БУРГАС
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 32 от 48 [707 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 30, 31, 32, 33, 34, ..., 46, 47, 48 Следваща
Автор Съобщение
Preslav
[Admin]


Регистриран на: 19 Яну 2006
Мнения: 42742

МнениеПуснато на: Чет 11 Сеп 2008, 15:21    Заглавие:  

Започна разчистването на терена за строежа на нов пътнически терминал на летището Бургас
Автор: БТА

Главният изпълнителен директор на концесионера на летище Бургас "Фрапорт туин стар еърпорт мениджмънт"АД Андреас Хефлер постави днес началото на подготовката на строежа на нов пътнически терминал на аерогарата. Строителството на новото съоръжение ще започне през следващата година. Терминалът ще бъде с площ от около 15 хиляди кв. м. От мястото трябва да бъдат разчистени сгради и съоръжения. Инвестиционната програма на концесионера, който стопанисва и летището във Варна, за тази година предвижда подобрения в енергийните системи и изграждането на бетонни вани около резервоарите за гориво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ericentrena


Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 84
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет 19 Сеп 2008, 00:20    Заглавие:  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=287173 , дано ви харесат (извинявам се за качеството)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Zuki


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 83
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп 2008, 12:07    Заглавие:  

Супер Very Happy

а знае ли се как се е озовал тук?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя 
ericentrena


Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 84
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон 22 Сеп 2008, 16:28    Заглавие:  

кацна от Истанбул ама нз за какво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
f.petkov


Регистриран на: 05 Яну 2008
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Пон 29 Сеп 2008, 23:57    Заглавие:  

Breaking news Laughing

Летище Бургас с целогодишна редовна международна линия

В резултат на успешното досегашно опериране на авиокомпания Wizz Air на летище Бургас, от 26-ти октомври стартира целогодишна редовна международна линия Бургас – Лондон (Лутън) – Бургас. Полетът ще се изпълнява веднъж седмично, в неделя, като часът на кацане на летище Бургас е 13:10 и на излитане(от летище Бургас ) е 13:45.

Авиокомпания Wizz Air оперира на летище Бургас от март 2006-та година. От началото на годината са превозени над 50 хил. пътници по четири дестинации (Лондон, Катовице, Варшава, Будапеща) в три държави (Англия, Полша, Унгария).

При едно добро планиране, желаещите да пътуват до английската столица ще могат да закупят билети на атрактивни цени между 75-100 евро отиване и връщане, с включени в цената всички летищни такси.

Изпълнителния директор за България на авиопревозвачът, г-н Кристиян Кръстев, който има личен принос за този маркетингов проект, обяви днес (29-ти септември) решението на Wizz Air за запазването на линията и през зимния сезон.


Да ни е честита официално хем целогодишната, хем редовната, хем международна линия от Бургас Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
Preslav
[Admin]


Регистриран на: 19 Яну 2006
Мнения: 42742

МнениеПуснато на: Сря 01 Окт 2008, 14:21    Заглавие:  

Wizz Air с директни полети от Бургас до Лондон през зимата
от Румяна Емануилиду


Авиокомпания Wizz Air възобновява целогодишната международна въздушна линия Бургас – Лондон (Лутън) – Бургас. Първият полет е планиран за 26 октомври, съобщи изпълнителният директор за България на авиопревозвача Кристиян Кръстев.

Полетът ще се изпълнява веднъж седмично, в неделя, като часът на кацане на летище Бургас е 13:10 и на излитане (от летище Бургас ) е 13:45.

Авиокомпания Wizz Air оперира на летище Бургас от март 2006-та година. От началото на тази година по нейните направления са превозени над 50 хил. пътници по четири дестинации (Лондон, Катовице, Варшава, Будапеща) в три държави (Англия, Полша, Унгария).

При едно добро планиране, желаещите да пътуват до английската столица ще могат да закупят билети на атрактивни цени между 75-100 евро отиване и връщане, с включени в цената всички летищни такси, добави Кръстев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
AiBOJ


Регистриран на: 16 Авг 2004
Мнения: 348
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт 2008, 15:38    Заглавие:  

www.dir.bg
Цитат:
Обраха делегация на общината на летищите в Бургас
15 октомври 2008 / BLITZ
Куфарите на заместник-председателя на бургаския общински съвет Златина Дукова и служителката в отдел „Евроинтеграция” Атанаска Николова са били старателно преровени и всичко, което е ”хващало” око – съответно е било “приватизирано”.
Кражбата е станала преди около две седмици и не къде да е, а на самото бургаско летище, предаде кореспондентът на Агенция Блиц в морския град.
Двете дами били част от делегацията от бургаската община, която бе поканена в Брюксел да представи града и региона като атрактивна за европейците туристическа дестинация и да убеждават, че Бургас е добро място за чуждите туристи. Делегацията се е състояла от 7 души, сред които била и зам.-кметицата Йорданка Ананиева.
Златина Дукова и Атанаска Николова установили, че в багажа им е ровено и липсват лични вещи и бижута чак в хотела в европейската столица, където цялата делегация била настанена. На Дукова е откраднато сребърно колие и козметика. Спътничката й пък се разделила с маркови очила, дребни бижута и маркова козметика. Предполага се, че кражбата е станала от служителите на аеропорта в Бургас, но това едва ли ще се докаже, тъй като нито една от двете пострадали членки на делегацията ни не е подала официална жалба.
“Не ми е толкова за откраднатото, но е обидно, сподели Дукова. Гадно е да разбереш, че чужд човек е ровил в най-личните ти вещи. Явно крадците са действали подборно. Нашите куфари - моят и на Атанаска, бяха по-новички. Явно това е привлякло вниманието на крадците. Още по- неприятно ми стана, когато чух думите на тукашната летищна администрация. В продължение на часове опитвахме да се свържем с отговорен служител, но- напразно. Прехвърляха ни от телефон на телефон с обяснението, че всички началници почиват и на аеропорта имало само товарачи. Така че, нямало кой да се заеме с проверка по случая, сподели още Дукова. Вярно, че летяхме в неделя, но това не може да е оправдание. Колегата Луков след завръщането ни посъветва да подадем жалба, в която обаче и аз и колежката ми не виждаме смисъл.“
Атанаска Николова също е прежалила откраднатите си вещи. Щом като посягат на багажа на членове на официална делегация, какво ли се случва на обикновените пътници, споделила тя.
Междувременно от “Летище-Бургас“ отчетоха поредния добър сезон. Цифрата на туристите, които са преминали през най-топлото летище за сезона, наистина е внушителна. До края на месец септември статистиката показва над 2 млн. пасажери. За сравнение през миналата година те са били с 10 % по- малко.
Увеличение има и броят на полетите с около 6-7 %.За изненада най- често използвани във въздушния транспорт са именно българските авиокомпании. Чужденците имат значително по- малко полети. За сметка на това пък те летят с по- големи самолети. В това отношение най- силен превозвач е руската авиокомпания “Транс аеро“. Небивал бум има и на израелски полети, които до момента са над 430. Интензивната работа, която се извършва ежедневно в летището, го нарежда на първо място в света по бързо обслужване на пътниците. На всеки час се обслужва средно между 600 и 1200 пътници. Това нарежда летище Бургас на първо място във света по интензитет на обслужването.
Освен с цифрите от статистиката бургаското съоръжение може да се похвали и с още едно първо място - за Калин Барзов, който е най- дългогодишен директор на летище у нас. Оповестяваната статистика от бургаския аеропорт обаче никога не включва негативни прояви и откровени слабости в работата си. Заради това едва ли някога ще излезе на яве колко от обслужените тук пасажери са били поставени в унизителни ситуации. Друг е въпросът как са се чувствали членовете на делегацията ни, чиято задача е била именно реклама на Бургас и региона като изгодна за туристите от евросъюза дестинация.




Вижте докъде е стигнала наглоста на служителите на летище Бургас. Аз искам да попитам, докога ще продължава това, господа от летищната администрация? Цяло лято се краде... и никой не прави нищо!!! Само реват за пари. По този начин няма как да привлечете пътници по редовни линии.
Като не им стигат парите, имат синдикати нека се договарят за по високи заплати или да вземат да им сложат касичка за подаяния от пътниците в терминалите.
И въобще няма нищо подобно, че има ръст на пътниците на летището. Една малка справка от сайта на Фрапорт, показва че до края на септември са преминали 1 891 000 пътници срещу 1905000 за миналата година. Глупостите им нямат край.

_________________
AiBOJ

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheel blocks
there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ivana

Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 23

МнениеПуснато на: Нед 19 Окт 2008, 19:51    Заглавие:  

това положение е в цял свят,не само в Бургас!!Просто тук се тръби повече за проблема!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Preslav
[Admin]


Регистриран на: 19 Яну 2006
Мнения: 42742

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт 2008, 11:39    Заглавие:  

Чартърният сезон за летище Бургас приключва след седмица, съобщиха от аеропорта.

Туристите, които са преминали през летището, са повече от 1 милион и 900 хиляди. Най-много гости са посрещнати от Германия и от Англия.
През зимата ще се поддържат две редовни линии - от Бургас до София и от Бургас до Лондон.
Най-голям ръст се наблюдава при полетите от Израел. Тази година те са били близо 500. От туроператорската компания “Томас Кук“ пък съобщават, че туристите, посетили това лято Слънчев бряг, са с 8 процента повече в сравнение с миналата година.
Според Съюза на собствениците в Слънчев бряг има повишен интерес след членството ни в ЕС към нашето Черноморие от летовници от страни в европейската общност като Белгия, Холандия, Австрия, Франция и Италия.
Тази година се отчита и увеличение на туристите от страните от бившия Източен блок - Полша, Унгария, Чехия, Словения и Румъния.
Част от хотелиерите в Слънчев бряг вече са сключили договори и за следващата година, които са на леко завишени цени.
Туристическите борси обаче все още предстоят. Първата от тях е в Лондон.
Новото ще е общото участие на община Несебър и членовете на съюза в един щанд на тези международни борси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя 
ericentrena


Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 84
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон 27 Окт 2008, 23:53    Заглавие:  

само дето тия 500 полето до Израел ми се струват много нереални, не им давам повече от 300
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Mr_D

Регистриран на: 23 Юли 2007
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Чет 13 Ное 2008, 23:50    Заглавие:  

Да ни е честит !!!

http://www.airport-data.com/aircraft/photo/138371L.html

http://www.airport-data.com/aircraft/photo/179468L.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
airburner


Регистриран на: 02 Дек 2006
Мнения: 692

МнениеПуснато на: Пет 14 Ное 2008, 00:00    Заглавие:  

Mr_D написа:
Да ни е честит !!!

Дай малко подробности Smile .

_________________
Малко снимки

И още малко тук
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
ericentrena


Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 84
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет 14 Ное 2008, 00:01    Заглавие:  

объркал си темата, маняк
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Mr_D

Регистриран на: 23 Юли 2007
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Пет 14 Ное 2008, 10:01    Заглавие:  

Mного се извинявам на невежите ама за закупуването на този самолет лично
имам участие с коледни отпуски и великденски.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
W.alO


Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 49
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет 14 Ное 2008, 21:22    Заглавие:  

Mr_D написа:
Mного се извинявам на невежите ама за закупуването на този самолет лично
имам участие с коледни отпуски и великденски.


Какво общо има Джаболиното с "Летище Бургас" и какви коледни отпуски те гонят? ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 32 от 48 [707 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 30, 31, 32, 33, 34, ..., 46, 47, 48 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Гражданска авиация - летища, снимки и коментари
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.1904s ][ Queries: 15 (0.0565s) ][ Debug on ]

 
Copyright ©2006-2022 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker