Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Sat 08 May 2021, 03:54
All times are UTC + 2
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
ФОРУМЪТ-мнения, проблеми,въпроси
Moderators: teleman
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 30 of 30 [441 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30
Author Message
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Sun 18 Oct 2020, 15:44    Post subject:  

Какво не е ясно?! Разливам литри "пропаганда" от ведрото заедно с останалите съмишленици, пишещи тук. Заповядай да ремонтираш форума. Каквато държавата, такъв и форума. Е, тук все пак е по-добре от държавата.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
Argo514

PostPosted: Wed 21 Oct 2020, 18:18    Post subject:  

Пропаганда се прави и функционира там където има хора.
Тука сте 2 човека на кръст.
За протокола- вижте състоянието на форума в годините между 2005 - 2012 година.
Това в момента е агония.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Thu 22 Oct 2020, 08:22    Post subject:  

Никой насила не пише. Повечето четат. Справка: виж в заглавната страница на форума посетителите във всеки един момент. Обикновено са под 100, малко над 100 до 150 максимум. Повечето са гости. Освен това всеки ден или през ден двама, трима копваме и пействаме нещо ново, което ни е направило впечатление или смятаме за интересно, коментираме друго... Та мисълта ми е, че влизайки във форума като гост или логвайки се, след минута две вече си прочел всичко ново и съответно няма необходимост от по-нататъшно присъствие за деня във форума. Та не очаквай стотици и хиляди пишещи. То и няма такива форуми в България, нито пък има клиентска маса за военни форуми в България. Сред новите поколения интересът към това дело е нулев. Старите пък не им е до Интернет, защото едва свързват двата края и няма да си губят времето във форуми. Аз за съжаление губя, но за да съм полезен на себе си, губя най-вече от работното си време. Работата ми е натоварена и доста обемна, но съм бързак и се справям (засега). Пък и на 40 години леко съм обръгнал. Заповядай и взимай участие, ако ти се губи време. Да не мислиш, че цялото ми време отнема писане из форуми и да тръпна в нетърпение някой да чете. Ако беше така, щях да потъвам в мизерия и да съм outsider.

Има и нещо друго, този тип, да ги нарека http/s форуми отмират, тъй като хората са постоянно в движение и предпочитат мобилни площадки от типа на fakbuk, VK и други "соцмрежи за бърза консумация". Т.е., за да ме разбереш правилно, орталъкът не може да си позволи да отдели време да пусне компютър, да влезе на сайта на форума и да почне да чете. Затова и този, и алтернативните му форуми, са умряла работа. По Пирамидата на Маслото хората бачкат и нямат време за глупости, щото системата ги мачка, а яденето е с пари.

То не е и за участие във военни форуми като се има предвид случилото се и случващото се в последните 30 години по отношение на дълготрайните и не толкова трайни материални активи на родната ни армия. Позори, резили, технически архаизъм и "подарени" и продадени боклуци, но това е предопределено и тази дългосрочна политика се води по програма, имаща за цел да затвърди обслужващите функции на родната армия и да обрисува на планктона някаква екосистема на несигурност. Да вмени сред обществото и управляващите тела необходимост от присъствие на чужди въоръжени сили на родна територия. Добре че е геополитиката да й се покефим на мизерията в световен мащаб, че родната мизерийка много на микрониво... А ония decisionmaker-ите имат по-глобални проблеми, които ни касаят нас пряко. Историята има това гнусно свойство да се повтаря, макар и движението й да е нагоре в спираловиден вид.
Back to top
Fuzzy_Logic

PostPosted: Sun 17 Jan 2021, 18:01    Post subject:  

Модераторите да погледнат какво се твори тук:
http://www.airgroup2000.com/forum/index.php?f=354&sid=88a453ab64b651624c25a3be1c297578
Back to top
View user's profile Send private message 
Flankerivo
[Admin]

PostPosted: Mon 18 Jan 2021, 09:10    Post subject:  

Какъв е проблемът?
Back to top
Super Flanker
[Admin]

PostPosted: Mon 18 Jan 2021, 10:00    Post subject:  

Почистено е вече.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Page 30 of 30 [441 Posts]   Goto page: Previous 1, 2, 3, ..., 28, 29, 30
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » Администрация » ИК "ЕЪР ГРУП 2000", САЙТ, ФОРУМ
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.1071s ][ Queries: 15 (0.0141s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker